Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

No, ale to są tylko dane z arkusza. Nie muszą one w 100% odzwierciedlać tego co dzieje się w grze. Imho CP3 > KJ ;)

Jeżeli wybierają trenerzy, to dla nich PerD i DD ma znaczenie. CP3 jest trochę lepszy, ale sezon grają porównywalny. KJ jest bardziej dyskretny, bo nie jest pierwszą opcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jeżeli wybierają trenerzy, to dla nich PerD i DD ma znaczenie. CP3 jest trochę lepszy, ale sezon grają porównywalny. KJ jest bardziej dyskretny, bo nie jest pierwszą opcją. 

Paul w ataku zostawia w tyle KJ, inna opcja że mają inne role, choć nie powiedziane że przesunięcie tego drugiego wyżej byłoby dobre dla ekipy. Ale tak popatrzeć to na rozegraniu KJ trzyma dalej hof poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety plik z podliczonymi meczami mam na kompie do którego dostęp będę miał dopiero dzisiaj późno w nocy : / 

więc albo lecimy ASG na domyślnych, albo poczekamy do jutra rano

Wśród topowych graczy raczej nie ma różnic specjalnie, ale w Rookie Game jest bardzo znacząca, więc byłbym za opcją żeby rozegrać jutro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Panowie, niestety plik z podliczonymi meczami mam na kompie do którego dostęp będę miał dopiero dzisiaj późno w nocy : / 

więc albo lecimy ASG na domyślnych, albo poczekamy do jutra rano

Wśród topowych graczy raczej nie ma różnic specjalnie, ale w Rookie Game jest bardzo znacząca, więc byłbym za opcją żeby rozegrać jutro 

Przecież w temacie "lista życzeń do komiszow" można sprawdzić, kto robi wałek imienia Bynuma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Przecież w temacie "lista życzeń do komiszow" można sprawdzić, kto robi wałek imienia Bynuma :)

lololololo, wałek na ASG -> dawno tego nie widziałem xD (ostatnio chyba Dumars jako pseudo SG faktycznie grający na PG)

12 minut temu, eMeS napisał:

Panowie, niestety plik z podliczonymi meczami mam na kompie do którego dostęp będę miał dopiero dzisiaj późno w nocy : / 

więc albo lecimy ASG na domyślnych, albo poczekamy do jutra rano

Wśród topowych graczy raczej nie ma różnic specjalnie, ale w Rookie Game jest bardzo znacząca, więc byłbym za opcją żeby rozegrać jutro 

poczekamy, dziś zagramy normalną kolejkę, jutro ASG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

lololololo, wałek na ASG -> dawno tego nie widziałem xD (ostatnio chyba Dumars jako pseudo SG faktycznie grający na PG)

poczekamy, dziś zagramy normalną kolejkę, jutro ASG :)

W zeszłym sezonie tuż przed ASG zmieniłem Jamisona na sf i dzięki temu wszedł do ASG o mało nie zdobywając MVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie?

15 minut temu, julekstep napisał:

ale w sensie że chciałeś mnie zaskoczyć tym że wśród przedsiębiorców są osoby o wątpliwej etyce czy ocb? xD

czuję w uszach kontuzję Hilla

szkoda tak przed ASG!

@Pablo81 tez oberwałes choć nie udzielasz się w tematach politycznych 

Ale byłem widziałem i było uczciwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 59 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 108 - Bucks 116
play-by-play

Suns 118 - Nuggets 121
play-by-play

Heat 110 - Raptors 91
play-by-play

Pistons 101 - Nets 117
play-by-play

Hawks 95 - Trailblazers 124
play-by-play

Wizards 120 - Hornets 106
play-by-play

Knicks 74 - Grizzlies 92
play-by-play

Lakers 99 - Sonics 123
play-by-play

Mavericks 105 - Clippers 79
play-by-play

Timberwolves 84 - Spurs 104
play-by-play

Pacers 97 - Magic 108
play-by-play

Cavaliers 120 - Rockets 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Shaquille O'Neal (76ers) - 9
    Jason Kidd (Heat) - 3
    Omer Asik (Hornets) - 7
    Kevin Johnson (Spurs) - 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.