Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, julekstep napisał:

chyba tak :)

W Seattle bardzo liczymy na docenienie Tracyego :P 

3 minuty temu, eMeS napisał:

Jak będę przy kompie to wrzucę ten plik gdzie liczę jaki zawodnik ile razy zagrał na jakiej pozycji. Bo to trochę zmienia (np taki green i mills są SF)

U mnie chociażby McGrady nominalnie to sf ale gra jako sg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

Qcin się podekscytowal 😄 ogólnie mam tu postulat że dla dealow z qcinem pending powinien być co najmniej paroletni 😋

napisał to GM który jak przystąpił do gry to w pierwszej godzinie sprowadził gruby kontrakt Duncana od Q a na propozycję, że złoże kontrofertę dwie minuty później odpisał, że jest słowny i już obiecał wymianę Q ;-)))))))))))))

oczywiście po wymianie dowiedział się, że to nie ten Duncan co kupował a potem spokojnie zapoznał się z zasadami gry.

teraz po kolejnych wymianach powoli wdraża się w motor gry a za rok poprosi o excela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

napisał to GM który jak przystąpił do gry to w pierwszej godzinie sprowadził gruby kontrakt Duncana od Q a na propozycję, że złoże kontrofertę dwie minuty później odpisał, że jest słowny i już obiecał wymianę Q ;-)))))))))))))

oczywiście po wymianie dowiedział się, że to nie ten Duncan co kupował a potem spokojnie zapoznał się z zasadami gry.

teraz po kolejnych wymianach powoli wdraża się w motor gry a za rok poprosi o excela

😆 Aż strach pomyśleć co to będzie jak się z tym exelem zapoznam, to szans żadnych ci nie pozostawię 😋 ja to tam trochę inaczej pamiętam, ale dzięki za laurkę, bycie słownym to cnota nie do przecenienia w dzisiejszych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matiwrona napisał:

jakie tam eksperci mają na prediction line up al star game?

bez simowana próbnego na boku xD

East:

C - Shaq, Al Jefferson - pewniaki i tu nie ma dyskusji

PF - Josh Smith,. Brad Miller - w obwodzie Webber i Stoudemire, ale tu raczej też topowa dwójka wydaje się być pewna

SF - Kirilenko, Hill - w obwodzie Wallace i chyba nie ma innych kandydatów

SG - Martin, Roy - ale konkurencja wielka (pisałem o tym niedawno), ze 3 innych grajków jak wejdzie to nie będzie zaskoczenia (Finley. Piece. Kobe. Melo)

PG - Iverek (mimo tej długiej kontuzji). Lowry - trzeci mocny kandydat to Deron Williams a trochę za ta trójką Steph

West:

C - Okafor, Dwight - najbliżej tej dwójki chyba Bynum (tak wiem PTB w ASG to mem, ale akurat na tej pozycji nie ma specjalnej konkurencji na zachodzie :)), Randolph miał ostatnio kilka super meczów więc jeszcze on może rzutem na taśmę (chociaż dziwne by było jakby LAL mieli dwóch all-starów :))

PF - Baker, Dirk? (kolejna kiepsko obstawiona pozycja na zachodzie, gdzieś tam przewijają się jeszcze KG, Boozer czy nawet Okur). KG by był pewniakiem ale sporo gier opuścił :(

SF - LeBron a drugiego ciężko wskazać bo mocno wyrównana stawka (Carter, Marion, Nocioni)

SG - Francis pewniak a drugiego znów ciężko wskazać (Wade, Rip, Ray Allen)

PG - Davis pewniaczek i pewnie CP3

 

zobaczymy czy lista emesa coś namiesza :P 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak przy nominacjach do ASG simka bierze pod uwagę impakt defensywy, którego nie odzwierciedlają statystyki.

Np. Marion - Nocioni - statystycznie porownywalni, ale obrona Matrixa o niebo lepsza. 

To samo w parze KJ - CP3 - tu różnica nie aż tak wyraźna, ale jednak Kevin trochę lepiej broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

To samo w parze KJ - CP3 - tu różnica nie aż tak wyraźna, ale jednak Kevin trochę lepiej broni.

Na jakiej podstawie to obliczyłeś? CP3 to najlepszy przechwytujący Ligi w tym momencie, obronę zespołową mam zdecydowanie lepszą od Twojej. W ataku +/- robią zbliżone liczby, ale CP3 jest jednak bardziej efektywny. Decyzja może być tylko jedna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Na jakiej podstawie to obliczyłeś? CP3 to najlepszy przechwytujący Ligi w tym momencie, obronę zespołową mam zdecydowanie lepszą od Twojej. W ataku +/- robią zbliżone liczby, ale CP3 jest jednak bardziej efektywny. Decyzja może być tylko jedna ;)

Obrona, której nie odzwierciedlają statystyki PerimeterD, DriveD.

Poza tym KJ lepiej asystę i dużo mniej traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.