Skocz do zawartości

All-Star Game 2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Eld napisał:

k**** brak Brogdona na liście to jakaś jawna kpina tym bardziej, że jest tam...Westbrook. 

O ile Melo jestem sobie wytłumaczyć, o tyle co na tej liście robi prócz Westbrooka Ingram, Wood, czy połamany Klay? Randle niżej od Butlera to też kpina.

EtZqEL_XcAI7oko?format=jpg&name=900x900

P.S: muszę się więcej naklikać na SGA. z Jakieś 900.000 głosów różnicy. Da się zrobić.

Przecież to głosowanie to zwykły konkurs popularności, stąd wysokie pozycje westbrooka czy Thompsona. Ja osobiście jestem w szoku, że Ben Simmons jest tak nisko, to jeden z bardziej rozpoznawalnych koszykarzy, pośród osób, które nie interesują się koszykówką. Jak widać Kardashianki, potrafią wprowadzić cię na szczyt(dosłownie pewnie też) i bardzo szybko cię z tego szczytu sprowadzić. 

Też szokuje mnie tutaj Wiggins, a może inaczej, szokuje mnie to jak duży jest fanbase GSW, dziwne bo tutaj na forum, proporcje kibiców do RL są podobne, jednak temat GSW jakiś taki martwy się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fluber napisał:

Jestem w dużym szoku, że Beal jest na 1 miejscu wśród guardów na Wschodzie

Akurat to mnie nie dziwi bo Nets ma rozłożone głosy. A Beal lideruje w ilości pkt. To tego co dwa dni czytają o nim w temacie potencjalnej wymiany i jaka to gwiazda więc nawet gdzieś w Montanie mają wrażenie ,że ten Beal to jest kozak. 

 

13 godzin temu, Eld napisał:

k**** brak Brogdona na liście to jakaś jawna kpina tym bardziej, że jest tam...Westbrook. 

 

Naprawdę Ciebie dziwi ,że kolo z zadupia NBA który na dodatek nie robi nic widowiskowego jest nisko w głosowaniu fanów? Mnie np nie dziwi ,że nie ma Goberta czy Conleya w TOP10 głosów

13 godzin temu, Eld napisał:

Randle niżej od Butlera to też kpina.

Butler jest moze kontuzjowany co nie zmienia faktu ,że jest lepsym graczem. Ludzie pamiętają go z finałów ./ Wiedzą co on wnosi i to akurat jest zasłużone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Naprawdę Ciebie dziwi ,że kolo z zadupia NBA który na dodatek nie robi nic widowiskowego jest nisko w głosowaniu fanów? Mnie np nie dziwi ,że nie ma Goberta czy Conleya w TOP10 głosów

Co Ty taki anty-Brogdon jesteś? Ja pisałem, że on nic nie robi na elitarnym poziomie, ale znakomitą większość rzeczy ( no może poza jednym meczem który wspólnie oglądaliśmy ) robi co najmniej na poziomie bardzo dobrym. Popatrz na jego staty, na jego adv stats. Kibicie NBA dający w tym sezonie Westbrooka over Brogdona to...no nawet nie wiem jak to nazwać. Przeiceiż tutaj nawet osoby które oglądają mecze na podstawie boxscore nie mają ćwierć argumentu aby tak głosować. Jak chcą sobie fajne paki oglądać to polecam zeszłoroczny konkurs wsadów.

Z jednym się trzeba zgodzić, że kukurydziany stan i drużyna stamtąd pochodząca do popularnych nie należy, no ale bez przesady. Westbrook?!

Gracz nie musi być widowiskowy aby być skuteczny, o czym zresztą sam doskonale wiesz pisząc o braku Conleya czy Goberta ( kosztem Wooda!!! sic!!! ). Brogdon należy do tej samej kategorii.

Jedyne co cieszy to Beal, oczywiście Papa LeBron na pierwszym na West i to, że ludzie zaczynają co raz wyżej stawiać Jokića. Szkoda, że nie ma szans na wygraną w głosowaniu z LeBronem bo draft z jego udziałem to był by sztos. Ileż materiału na memy by było.

---------------------

Z innej beczki. 3 pt. contest i slam dunk contest też podobno ma się odbyć. Prócz "zwykłych" kibiców których na ten moment mają zamiar wpuścić ~1100 ( wolę nie wiedzieć ile zielonych będzie kosztowała wejściówka ), ma być śmietanka NBA, więc choć trochę, choć ten jeden raz poczujemy atmosferę NBA jaką znamy. Żeby jeszcze zaciętość była taka jak rok temu.

Rozkminka mnie tylko bierze, bo jak znów wybory będą na zasadzie draftu i Durant jednak wygra z LeBronem to czy pierwszego weźmie bałwana Irvinga, czy Hardena? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

Z innej beczki. 3 pt. contest i slam dunk contest też podobno ma się odbyć. Prócz "zwykłych" kibiców których na ten moment mają zamiar wpuścić ~1100 ( wolę nie wiedzieć ile zielonych będzie kosztowała wejściówka )

moge ci powiedzieć ile kosztuje bilet na mecz Jazz-Lakers ze względu na tylko 1500 dostępnych biletów... OBecnie najtańszy ok 800 dolarów a są i po 3-4 tys  ( tam gdzie normalnie kosztują 200) .

A Ty nadal nie pojmujesz ,że większosć kibiców ogląda mecze tylko jednej drużyny. I z mniej popularnych drużyn by kogoś zawuażyć to musi robić coś spektakularnego jak LaMelo jak Trae jak jokić. Brogdon  w skali szołmeństwa jest na poziomie -1 wiec co się dziwisz ,że z Pacers to fani Lakers kojarzą może Sabonisa i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A Ty nadal nie pojmujesz ,że większosć kibiców ogląda mecze tylko jednej drużyny. I z mniej popularnych drużyn by kogoś zawuażyć to musi robić coś spektakularnego jak LaMelo jak Trae jak jokić. Brogdon  w skali szołmeństwa jest na poziomie -1 wiec co się dziwisz ,że z Pacers to fani Lakers kojarzą może Sabonisa i tyle

Ja się temu nie dziwię. Ale po prostu nie mogę przeżyć tego Westbrooka over Brogdona. Dobrze, że kibice mają wpływ na pierwszą piątkę i może jednak ten Malcolm się pojawi a Eastbrick nie. To raczej normalna rzecz z tym ,że jeden kibic ogląda mecze jednej drużyny. Nie każdy to Ely3 co ogląda co mu pod myszkę podejdzie, ale nie wiem co w Westbrooku jest do oglądania w tym sezonie poza jednym meczem tym bardziej, że to świeża twarz w DC, nie związana z klubem i generalnie gra kupę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ely3 napisał:

 

I w sumie się zgadzam bo w sumie po jakiego grzyba najpierw odwołują ASG potem nagle ogłaszają ,ze będzie. CP3 negocjuje a zawodnicy tego nie cchcą . Chaos

Lebron, Giannis i Vince Carter powiedzieli już to samo, choć może nie aż tak brutalnie jak Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

7 dla Ingrama, najgroźniejszy dla niego to byłby tu w sumie kolega z zespołu Zion. Za bardzo innych kandydatów nie ma, można jedynie wspomnieć o najlepszym w Thunder Horfordzie, który ma fajny bounceback year jako center.

Pominąłeś Wooda i DeRozana w swojej wyliczance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechawa to są 2,5 mln Beala przy zaledwie 0,9mln Lavine'a. 😎

LaVine is one of four players (along with CJ McCollum, Steph Curry and Donovan Mitchell) making over 40 percent of his 3s on more than eight attempts per game. LaVine, Joel Embiid, Kevin Durant and Curry are the only four players in the league currently clearing the 28 points per game and 65 percent true shooting.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmo tego Zacha czy nie wezmo?

 

Głosami fanów bym się nie przejmował, to konkurs popularności, nie realna wartość 

Aczkolwiek Beal niżej Zacha nie jest, a wyniki podobne 

 

Bulls mają słaby fanbase bo ostatnio dobrze grali w 2014, nic dziwnego, że ludzie nie głosują, tym bardziej że Bulls nie są gośćmi National tv i zbyt wielu transmisji poza usa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.