Skocz do zawartości

All-Star Game 2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Krążą głosy, że może jednak odbędzie się mecz. Liga zaczęła się nad tym zastanawiać, bo spada liczba zakażonych Covidem zawodników. W zeszłym roku all-star game było o wiele lepsze niż lata wcześniej, gdzie pojawiła się jakaś rywalizacja, szczególnie w ostatniej kwarcie. Gra gwiazd to wiadomo - ekstra kasa dla ligi.

Głosować można tutaj raz dziennie. Co ciekawe. Osobno można z kompa, a osobno z komórki, czyli poniekąd dwa razy dziennie.

https://vote.nba.com/en/thankyou.html

Moje piątki jak by to kogoś interesowało:

EAST: Brogdon - Beal - Giannis - Durant - Embiid

WEST: Donicić - SGA - LBJ - Davis - Jokić

 

  • Nie wyobrażam sobie w tym roku w przeciwieństwie do poprzedniego występu Ingrama i Westbrooka.
  • Małe szanse widzę dla Walkera, Siakama, Lowrego, Butlera, BookeraIrvinga ( daj Panie Boże ). Nie widzę w tej grupie też DeRozana.
  • Z nowych duże szanse mają moim zdaniem Jaylen Brown, LaVine, SGA, Ja Morant i Randle.
  • Z powracających to PG13, Vucevic, Hayward, Curry i może Bam wraz z CP3.
  • Pewniacy imo to Leonard, Middelton, Simmons, Trae, Tatum, Sabonis, Harden, Lillard i Mitchell z Gobertem.
  • Wielcy nieobecni? Cj McCollum, Butler. Chyba, że po powrocie wrócą jako dziki.

Typy na ten moment ( jedno nazwisko mocno życzeniowe - wiadomo które ). Kolejność przypadkowa:

  1. LeBron
  2. Davis
  3. Giannis
  4. Doncić
  5. Jokić
  6. Leonard
  7. PG13
  8. Curry
  9. Middelton
  10. Trae
  11. Simmons
  12. Embiid
  13. Durant
  14. Lillard
  15. Harden
  16. Mitchell
  17. Gobert
  18. Tatum
  19. Sabonis
  20. Trae
  21. Jaylen
  22. Brogdon
  23. SGA
  24. Hayward

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Conley i Randle jeszcze na pewno w dyskusji powinni być, ten pierwszy  na teraz jest najlepszym pg na zachodzie, spokojnie powinien dostać nominacje kosztem Mitchella

Randle ująłem. O Conleyu szczerze zapomniałem a jemu all-star nominate należy się jak psu buda.

3 minuty temu, cvbe napisał:

@Eld rozumiem, że Brogdon i SGA to życzeniowo w tych S5, ale poza nimi tylko z Davisem się nie zgadzam więc podbnie to widzimy :)

Davis się oszczędza, ale on ma momenty, że jak odpali wroty to nie ma co zbierać. Brogdon za to jest liderem trzeciej drużyny na Wschodzie ze świetnymi statami. Życzeniowy to SGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu Sabanis i Trae to pewniaki, jeśli dostanie Brogdon to DS imo nie ma szans, Young jakoś nie zachwyca, bardziej irytuje, a sami Hawks też szału nie robią tam Capela jest ich najlepszym graczem chyba

Tatum lub Brown powinni wyjść w s5 wschodu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Brogdon zaczął sezon jak top 10 ligi. Spójrzcie na tabele wschodu. Ja się zdziwiłem. 

Nie zaczął. To nie jest nawet gracz TOP 20. Jakie TOP10? Poza tym piątki są z głosowania. Rok temu wygrał Trae więc można zakładać ,że wchodzi Harden i albo Trae albo Brown

Tak samo na Zachodzie Jokić nie przeskoczy trójki z L.A. Uzupełni Doncic i pewnie Lillard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Rozumiesz słowo "życzeniowo" czy nie bardzo?

To moja piątka. Dawaj swoją.

Ale piątka jest z głosowania jak Ty widzisz Beala , który rok temu był 9 czy Brogdona który był 18 to nawet ciężko dyskutować o życzeniach ,, To byłoby możliwe jakby na Wschodzie można było glosować tylko na graczy Indiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Ale piątka jest z głosowania jak Ty widzisz Beala , który rok temu był 9 czy Brogdona który był 18 to nawet ciężko dyskutować o życzeniach ,, To byłoby możliwe jakby na Wschodzie można było glosować tylko na graczy Indiany

Beal za te chore ppg i postawę zasługuje na status allstara. W jego przypadku akurat nie obchodzi mnie, co było w zeszłym sezonie jak jakieś Ingramy czy Bookery grały w allstar game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie no, faktycznie Warren przecież lepszy w tym sezonie jest od Turnera, nie mam co polemizować z takimi "smakowitymi" kontrami.

W bańce był lepszy. Kolega nie odnotował, że Warren połamany.

Tak samo jak niewielu odnotowało, że Lamb wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no, faktycznie Warren przecież lepszy w tym sezonie jest od Turnera, nie mam co polemizować z takimi "smakowitymi" kontrami.

wiadomo, ze w tym sezonie nie gra, wiec daruj sobie lapanie za slowka. w niczym to nie zmienia 'smakowitosci' twojej oceny potencjalu w/w grajkow. 'beka' czystej wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

wiadomo, ze w tym sezonie nie gra, wiec daruj sobie lapanie za slowka. w niczym to nie zmienia 'smakowitosci' twojej oceny potencjalu w/w grajkow. 'beka' czystej wody...

ASG jest za grę tu i teraz, nie za potencjał czy granie przed kontuzją. Przywolałeś Warrena, nie wiedząc, że od 6 miesięcy nie gra, zamiast się wycofać i przyznać do błędu to atakujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kołczu33 napisał:

ASG jest za grę tu i teraz, nie za potencjał czy granie przed kontuzją. Przywolałeś Warrena, nie wiedząc, że od 6 miesięcy nie gra, zamiast się wycofać i przyznać do błędu to atakujesz. 

warrena podalem dodatkowo. bez znaczenia to jest. sam fakt, ze ktos moze w ogole zglaszac kandydature turnera jest dla mnie kiepskiem zartem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

warrena podalem dodatkowo. bez znaczenia to jest. sam fakt, ze ktos moze w ogole zglaszac kandydature turnera jest dla mnie kiepskiem zartem...

Przecież Turner gra świetnie, jest prawie tak samo ważny dla Pacers jak Gobert dla Jazz.

4 minuty temu, Eld napisał:

Chyba po tygodniu są pierwsze wyniki, co nie?

Ciężko powiedzieć, okienko na głosowanie jest krótsze niż w zeszłym roku. 

 

Co do samego ASG to spoko, że grają, zawsze jakieś punkty do Legacy i $ z kontraktów. Ciężko powiedzieć czy ASG się zwróci jak nie ma kibiców. A, Więcej kasy władowanej, większą szansa na lockdown, zasłużyli sobie za rozdawanie kontraktów typom pokroju Kennarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kołczu33 napisał:

Co do samego ASG to spoko, że grają, zawsze jakieś punkty do Legacy i $ z kontraktów. Ciężko powiedzieć czy ASG się zwróci jak nie ma kibiców. A, Więcej kasy władowanej, większą szansa na lockdown, zasłużyli sobie za rozdawanie kontraktów typom pokroju Kennarda.

Czy ja wiem, czy bez kibiców jak już teraz chcą wpuszczać limitowaną ilość? Zaciemnią dalsze rzędy, loże będą otwarte, a w pierwszych rzędach zobaczymy znakomite osobistości zapewne.

https://www.bizjournals.com/atlanta/news/2020/11/24/hawks-atlanta-capacity-limit-state-farm-arena.html

Zaczyna się to spinać w kupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.