Skocz do zawartości

[FBX#2/FBX#3] Ankieta dotycząca zmian w ligach FBX 2 i 3


cvbe

Proszę o głos w temacie zmian w ligach FBX#2 i FBX#3  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za podwyższeniem progu salary cap? (Aktualnie to 460 fp)

  2. 2. Do jakiego progu powinno się podnieść salary cap?

    • 480 fp
    • 490 fp
    • 500 fp
    • Głosowałem na "nie" w pierwszym pytaniu
  3. 3. Czy jesteś zwolennikiem skrócenia bana za przekroczenie progu salary cap? (Aktualnie to miesiąc kary)

  4. 4. Ile wg Ciebie wynosiłaby adekwatna kara?

    • 14 dni
    • 14 dni, jeśli gracz zdążyłby naprawić swój błąd w ciągu 15 minut od przekroczenia progu. Jeśli nie zdążyłby w 15 minut, otrzyma miesiąc kary
    • Głosowałem na "nie" w trzecim pytaniu
  5. 5. Czy jesteś za wprowadzeniem opcji "daily-today"? (Aktualnie "daily-tommorrow", wyjaśnienie w poście poniżej)



Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, matek napisał:

Chyba bardziej osoby przeciwko daily-today to te, które rotują często i zdają sobie sprawę, że ta opcja udupia możliwość wymiany gracza, który został wystawiony danej nocy. 

Czekanie do 9 to udupienie rotujących i promowanie mniej aktywnych graczy. Ogólnie głupie rozwiązanie. 

Wg mnie rotujący (do których sam siebie zaliczam), o wiele więcej mogą zyskać mając daily-today wieczorem, niż daily-tomorrow rano, dlatego uważam, że daily-today jest opcją lepszą dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcalover zgadzam się. Choć w jedynce moje pobrania były głównie ranne, to żadne z nich nie przyniosły spodziewanego efektu :) Za to w roto czesto pobieram wieczorem, z różnym skutkiem, ale to jest zdecydowanie większa "zajawa" - pobrać gościa na 1 mecz. Takie pobrania mogą zrobić różnicę, w stylu Reggiego Jacksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Roger odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.