Skocz do zawartości

LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid by dostać MVP musi się nie połamać i utrzymać taką grę aż do PO. O ile te drugie wydaje się realne to sprawa zdrowia... Nie jest do końca rozstrzygnięta.

Jokic imponuje, ale póki co cały zespół nie przekonuje. Serb musi grać epicko, a i tak nie wystarcza do czołowej lokaty póki co. Pewnie im dalej las tym będzie lepiej, wyklaruje się dol tabeli, gdzie parę W wpadnie z nimi dodatkowo, bo obecnie parę teamów dalej nie wie co ma robić i walczy. Stawiałbym go w roli tego 2 w głosowaniu, ponieważ:

LeBron. No kurfa. Czy tak dla kogoś ciężko będzie zrozumieć dlaczego przy spełnieniu dwóch czynników:

A. Top3 bilans w lidze, a duża szansa by być nawet top1 na Zachodzie oraz:

B. Utrzymana produkcja 25-7-7 przy niewątpliwie pełnieniu BEZSPRZECZNIE NAJWAZNIEJSZEJ roli z trzech kandydatów w zespole,

Miałby nie być brany na poważnie? Pomijam kwestie marketingowe dla włodarzy ligi oraz to na jakim etapie kariery jest?

Każdy z nich ma szansę wygrać. Każdy ma za sobą argumenty. 

Liga jest przekozacko mocna. Teamy w skali all time chyba patrząc na całokształt ligi są najmocniejsze ever (nie pojedyncze zespoły, a liczba contenderow). 

A to dopiero 1/3 sezonu. Zamiast się wkurzać, że ktoś ma kogoś nad kimś w jakiś tabelach osobistych preferencji powinniśmy wszyscy się cieszyć, że to nie koncert jednego aktora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel nigdy nie miał MVP gra w sposób dominujący. Le Bron będzie zawsze mocny w mediach bo te zarabiają na Kaliforni i Nowym Jorku ale na MVP głosują dziennikarze w całym kraju a ci akurat mogą  być zmęczeni tego typu narracją.

Jokić nie ma szans no chyba ,że Denver zrobią bilans podobny do zesżłorocznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to efekt tego ,że jestem świeżo po obejrzeniu meczu Golden ale Curry powinien być poważnie rozpatrywany jako MVP. To co wyrabia on to jest jakiś kosmos. Rzuca takie ilości trójek ,że nikt nawet nie jest blisko.  Ma wokół siebie dziwaczną bandę a Golden jest ciągle w TOP 8 mocnego Zachodu.

Taka akcja z dzisiaj

Ja wiem ,że Golden zaczęło kiepsko a i sam Steph miał chwilę chyba zwątpienia ale skoro ktoś rozpatruje kandydaturę Jokicą to Curry robiący podobny bilans. Robić 30 pkt na efG 61? On rzuca 12 trójek na mecz i trafia ze skutecznoscią 43,5%..... Chyba hejterzy Currego co już zacierali rączki w grudniu teraz pewnie chowają się po kątach.. Steph powinien na tym etapie być rozpatrywany w TOP3-4 MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard dziś w pojedynkę wygrał kolejny mecz. Od stanu 97-102 na 4 minuty do końca meczu trafia 3 x 3 pkt i robi się 109-102 na 2 minuty do końca i po meczu. 

Bez 2 zawodników pierwszej piątki (Nurkić, CJ) i pierwszego rezerwowego (Collins) mają obecnie 5 bilans w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 19:10, ely3 napisał:

Pewnie to efekt tego ,że jestem świeżo po obejrzeniu meczu Golden ale Curry powinien być poważnie rozpatrywany jako MVP. To co wyrabia on to jest jakiś kosmos. Rzuca takie ilości trójek ,że nikt nawet nie jest blisko.  Ma wokół siebie dziwaczną bandę a Golden jest ciągle w TOP 8 mocnego Zachodu.

Taka akcja z dzisiaj

Ja wiem ,że Golden zaczęło kiepsko a i sam Steph miał chwilę chyba zwątpienia ale skoro ktoś rozpatruje kandydaturę Jokicą to Curry robiący podobny bilans. Robić 30 pkt na efG 61? On rzuca 12 trójek na mecz i trafia ze skutecznoscią 43,5%..... Chyba hejterzy Currego co już zacierali rączki w grudniu teraz pewnie chowają się po kątach.. Steph powinien na tym etapie być rozpatrywany w TOP3-4 MVP

Trzeba być głupim by go nie traktować for real. Sam pisałem, że występy po 40pkt mogą nie dać im PO i to podtrzymuje. To zespół jednego aktora. Wejdą do Play In ale co dalej? Pary w końcu może zabraknąć. 

Jakby robił to samo jeszcze w czasach "dynastii" by coś zmieniło? Nie. Dalej to dwukrotny MVP ligii. Może i miałby trzecią nagrodę.

Bilans to bilans.

Ceglarz Żółw Ninja dostawał za historyczne TD. Daleko do temu Curremu. Że jest nadal elita ligi? Jest.

Ktoś mi pisał, a wiem, Józek. Że z Embiidem już nie ma takich jaj z kontuzją. No niestety. Wykrakałem. Plecy. 

Na tą chwilę jak Lakersi nie doznaną do marca serii porażek w typie 3-7 to LBJ jest faworytem do MVP.

I pisze to obiektywnie, nie życzeniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Ktoś mi pisał, a wiem, Józek. Że z Embiidem już nie ma takich jaj z kontuzją. No niestety. Wykrakałem. Plecy. 

Ale to chyba była jednodniówka by sobie odpoczął . Raczej profilaktyka niz relana kontzuja. 

Ale co do MVP to niestety bilans ma znaczenie więc może taki Lillard... Bo ostatnio mocno poharatane Blazers ciągnie za uszy... Za wyniki to albo Embiid albo Jokić ale ze licza się bilanse 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Może Lillard w tym roku ?  Choć lebron, curry, Jokic i embiid tez graja niesamowicie. Ciekawy wyścig może być w tym roku do samego końca. 

Tytuł MVP jest mocno powiązany z bilansem. W ciągu ostatnich 40 lat tylko Moses Malone i RW dostali MVP nie mając bilansu w TOP3 konferencji. Jestem w statnie sobie wyobrazić naciągnięcie reguł dla Lillarda jeśli Blazers będzie np 5 na Zachodzie a ogólnie 7 bilans w lidze ale już nie wyobrażam sobie tego dla Jokića czy Currego jeśli ich ekipy będą w play -in 

Na dodatek najlepszy w Nets Durant rzadko gra. PG wypadł na nie wiadomo jak długo. Bucks grają słabo i na Zachodzie by sie ocierali o play-in. Jazz wygladają jak Spurs z 2014 . Kawhi też opuszcza dużo gier wiec zostaje trójka Lillard-Embiid-James z czego James jest faworytem . Joel chyba najbardziej dominuje ale Lilard ma najsłabsze wsparcie przez co gra najbardziej spektakularnie z całej trójki. 

Statystycznie Lilard byłby za Jokicem i Currym no ale powtarzaj ta nagroda od zawsze jest powiązana z bilansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ely3 napisał:

ale już nie wyobrażam sobie tego dla Jokića czy Currego jeśli ich ekipy będą w play -in 

co to w ogóle k**** jest play-in?

Nuggets tracą 3W do 4ych Blazers pomimo faktu, że przegrali dwa mecze z rzędu, Ely, powinieneś mieć zakaz wypowiadania się o innych drużynach, bo przez grę Jazz chyba zaczęło się Tobie wydawac, że sezon jest rostrzygnięty

a tak na dobrą sprawę dalej nie wiemy co będzie z LAC pod nieobecność PG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Chłopie uspokój się. Nikt tu niczego nie rozstrzyga ale trzeba być trochę zaślepionych jokicowcem by nie dostrzegać ,że Blazers i Warriors mają obecnie o wiele gorszy skład niż Nuggets. Mają sporo kontuzji . Podobny cięzki terminarz i robią lepszy bilans. 

Gdyby MVP przyznawano tylko za cyferki oraz wpływ na parkiet to Jokić byłby faworytem no powiedzmy ,ze razem z Joelem. Ale MVP przyznaje się też za wrażenia artystyczne. za PR i za bilans. 

I tu Denver musi się ogarnąć jeśli Jokić ma mieć szansę na MVP 

A Clippers ? Coś już wiemy od kontuzji PG są 4-3, Mają dużo więcej kontuzji niż tylko PG ale walczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ely3 napisał:

Chłopie uspokój się. Nikt tu niczego nie rozstrzyga ale trzeba być trochę zaślepionych jokicowcem by nie dostrzegać ,że Blazers i Warriors mają obecnie o wiele gorszy skład niż Nuggets

Screenshot_20210219-234423.thumb.png.8613fbaf17f888037e1d2a3eb6da5ee1.png

pitolisz takie głupoty, że głowa mała, sama brak Doziera, który nie ma nawet określonej daty powrotu jest bardzo odczuwalny, kilka poprzednich spotkań Nuggets byli zmuszeni grać dwoma rookasami na sporych minutach, Murray dopiero teraz zaczyna łapać jako taki rytm, raczej ciężko oczekuwać topowego bilansu przy braku zdrowej drugiej opcji, ale no, nie ma co gadać, bo to jak grochem o ścianę po prostu, nawet nie chce Ci się sprawdzić podstawowych rzeczy tylko piszesz co Ci się znowu wydaje, prawda jest, że w momencie gdy Blazers i Suns odskakiwali, to Nuggs grali bez trzech starterów i kluczowego rolsa

mamy ciut ponad 1/3 sezonu, wszystko się może jeszcze wydarzyć, ja się nie napinam na MVP tylko wierzę, że los się w końcu odwróci, bo jak narazie, to ten sezon jest po prostu mega pechowy

15 godzin temu, ely3 napisał:

Gdyby MVP przyznawano tylko za cyferki oraz wpływ na parkiet to Jokić byłby faworytem no powiedzmy ,ze razem z Joelem. Ale MVP przyznaje się też za wrażenia artystyczne. za PR i za bilans

a co złego z PRem Joka? właśnie dostał drugą liczbę głosów do asg, choć twierdziłeś, że nie ma szans przeskoczyć Davisa i Leonarda, na Joka jest spory boom, bilans to bilans, to, że musi być odpowiedni pisałem już zakładając ten temat, możesz z łaski swojej zaprzestać tych bredni czy tak już będzie do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.