Skocz do zawartości

Power ranikng NBA- post Harden trade edition


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, ely3 napisał:

76ers – ostatnio 3 – bilans 3-4 – drużyna najbardziej przeorana przez Covid bo mieli zakażonych ale nie na tyle dużo by nie zebrać składu więc grali i grają 8 zawodnikami. Nie załapali się na wymianę z Rockets. Nie wiadomo jak to wpłynie na Simmonsa. Oni powinni wrócić szybko do normalnego poziomu Plusem całej sytuacji jest to ,że odkryli talent Maxeya . Gdyby nie Covid mieliby o wiele lepszy bilans i lepszą grę. Takie braki treningów tez potrafią wybić z rytmu

nie tyle co odkryli a Tyrese go potwierdził, odkryciem to może być Isaiah Joe, o którym Doc już mówi, że znajdzie dla niego minuty w rotacji

55 minut temu, ely3 napisał:

Suns – ostatnio 5 – bilans 2-3 – ekipa poszkodowana przez Covid co ich wybiło z rytmu. Trochę jest tak ,że ich ciągnie gra ławki co nie jest dobrym prognostykiem . Ayton czasem potrafi być niewiarygodnie pasywny . Z drugiej strony Paul gra na razie bardzo dobrze. Są dobrze poukładani. Ale potrzebują też by Booker nauczył się grać bez piłki bo teraz ewidentnie mu nie służy to ,że Paul jest głównym kozłującym i wiele razy forsuje swoją grę co kończy się stratami czy porażkami. Mają aż 3 mecze do odrobienia . Może to chwilowy kryzys jak w Hawks ale z drugiej strony porażkami ze słabymi jak Pistons czy Wizards i wygrane z mocnymi jak Pacers to ogólnie dobry prognostyk  

Booker jest fatalny, mało agresji i absurdalna nonszalancja a koncówkach heroball, porzadny kubeł zimnej wody się przyda

55 minut temu, ely3 napisał:

Warriors – ostatnio 19 – bilans 3-3 . Na fali ostatniego zwycięstwa można ich dać wyżej ale nie codziennie dostaną taki prezent od losu jak 3 straty James w ostatnich 3 minutach gry i jeszcze pudła. Golden nadal gra tak sobie zwłaszcza w ataku gdzie Draymond zazwyczaj nie wnosi nic. Oubre nadal jest fatalny w ataku i nie bardzo jest z czego wycisnąć wygrane. Mają teraz kilka łatwych meczów przed sobą więc ostatni moment na poukładanie sobie ataku

Oubre to nie jest taki ciołek żeby rzucać 19% za 3 a w obronie jest bardzo dobry jak zwiększono mu usage względem Suns, gdzie wyglądał słabo w tym elemencie, ale może przez to brakuje mu sił, jego off-ball skills czyli cut i putbacks są fajne, ale żeby je odblokować musi chociaż z narożników trafiać. GSW ma wybitną ławkę i świetnych centrów - Looneya i Paschalla, którzy grając małe minuty dają jakość czego o starterach na pozycjach bigs nie można powiedzieć.

55 minut temu, ely3 napisał:

Grizllies- ostatnio 27. Bilans 5-2  . Kilka razy sprawdzałem jak oni zrobili taki bilans bez Moranta i trochę nadal nie wiem choć ich oglądałem . Brooks gra tak sobie w ataku ale ta ekipa bardzo dobrze broni . Clarke w s5 to też był dobry pomysł bo odzyskał wiare w siebie i swój rzut. Dziś wrócił Morant do gry .. Oczywiście oni trafili kilka ekip osłabionych Covidem . Ale mają jednak 5 wygranych z rzędu i zaraz mają dwa mecze z osłabionymi Blazers i dwa razy Kings. Oni przez jakiś czas mogą nawet mieć dodatni bilans

tzw impact trenera i egzekucja jego przykazań oraz konsekwencja w defensywie, prawdziwe fundamenty grit and grind to jest odpowiedź na twoje pytanie, chociaż bez JV oni będą trochę słabsi w najbliższym okresie, Clarke też jakoś jumpera nie poprawił, dalej wygląda śmiesznie

55 minut temu, ely3 napisał:

Heat – ostatnio 18 – bilans 2-4. Przekonaj mnie @Alonzo , ze oni powinni być wyżej. Ok są osłabieni Covidem ale grali dwa razy z osłabionymi Covidem 76ers i dwa razy przegrali.Przegrali z Detroit. Za chwilę mają dwa razy wyjazd do Raptors , którzy są w gazie. Dwa razy wyjazd na Brooklyn a potem u siebie Denver i Clippers tu za chwilę może się zrobić głęboki dół z którego ciężko się będzie wygrzebać

Duncan trzyma poziom i w zasadzie tyle z plusów i pewnie po prostu wracają do regularnej normy po bańce, gdzie zrobili chory overperformance

Edytowane przez KyleLowryass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Przestań mnie Sacramento prześladować !

Niech oni po prostu zaczną grać Bagleyem z ławki i ta obrona sie poprawi. Ja wiem ,że @MarcusCamby ciężko przeżywa moja krytykę Marvina ale ja naprawdę lubię oglądać Kings ale za każdym razem jak widze dziwaczną obrone Bagleya i ogólnie te same błedy w każdej kolejnej akcji ( to dotyczy ostatnio wszystkich ) to mi oczy krwawią. Jeśli trzykrotnie idzie ta sama akcja i do tego samego gracza stojącego w rogu idzie podanie to mogliby już za 3 razem inaczej rotować a tu nie. Tu Hield  Fox Holmes robią dokładnie to samo choć dokładnie wiedzą co ich czeka. Kings od 5 stycznia mają 3 atak ligi i 30 obronę a 29 ekipa ma o 12 pkt lepsza obronę. To jest wręcz niewiarygodny i oczywiście MArvin jest ich najgorszym obrońcą ale to nie jest tak ,ze reszta gra dobrze bo Hield jest pewnie niewiele lepszy. Fox miał bardzo dobry początek ale ostatnio też się gubi na każdej zasłonie i na dodatek za badzo się czai na przechwyty. .Zaczęło to Sacramento naprawdę dobrze ale to wina Waltona. On im chyba ani razu nie ustawił dobrej zagrywki  wobronie. To co robią po czasie w końcówkach meczu to ja mam wrażenie ,że albo byli na innym seansie albo Walton nie ma bladego pojecia co rywale grają w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

14- Mavericks – ostatnio 17- bilans 3-3 – Wrócił KP a oni zaczęli przegrywać i to w złym stylu. Trochę ostatnio to wygląda jak w ataku jeden Luka a reszta dopiero próbuje wejść w rytm . Oni rok temu mieli histroycznie mocną ofensywa a teraz są delikatnie mówiąc przeciętni. Coś Carlisle będzie musiał przestawić w drużynie bo jak na razie ta drużyna ma spory potencjał co czasem pokazuje ale większość czasu jest przeraźliwie nijaka i co gorsza nie widać dobrej współpracy na linii Luka-reszta. Oczywiście KP musi zrzucić trochę rdzy bo jak na razie pudłuje nawet jak kompletnie nikt nie broni no ale i tak wygląda to słabo jak np. dziś w nocy. 

Rozumiem, że bierzesz pod uwagę, że z powodu urazów i Covidu nie grało 3 z 5 starterów i 3 kluczowych role playerów? Dopiero wczoraj wrócili Brunson oraz THJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze Julek.  niestety Blazers miałem najpierw na 10 a potem ich jednak przerzuciłem na 11 i zapomniałem usunąć z 10 bo nota bene przesuwałem ostatecznie wyżej Nuggets, Podobnie zmieniałem kilka razy pozycje Grizzlies i Bulls.

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Rozumiem, że bierzesz pod uwagę, że z powodu urazów i Covidu nie grało 3 z 5 starterów i 3 kluczowych role playerów? Dopiero wczoraj wrócili Brunson oraz THJ. 

Oglądałem ich ostatnie 2,5 meczu i kilka poprzednich i prawda jest taka

a- KP jest bardzo zardzewiały i on tak szybko nie wejdzie na obroty.

b - rok temu Luka bez KP tworzył elitarny atak a teraz cały sezon oscyluje ok 20 miejsca

c- aż musiałem sprawdzić czy miałem omamy wzrokowe i Hardaway poza jednym meczem grał we wszystkich grach więc czemu piszesz ,że dopiero wczoraj wrócił skoro on tak naprawdę gra cały czas?

d- sam Luka też nie jest bez winy bo on często w meczu skupia sie na biadolenie na gwizdki i nie ma go w tym czasie w akcji obronnej swojego zespołu, /Na dodatek za 3 ma skuteczność 28 KP 28 Josh ma 32

Ogólnie Mavs ma szarpany atak. Tu nie ma tej płynności co rok temu. Kontrolowania tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

McCollum grał kosmiczny sezon. Może nawet TOP 20 i szkoda tej kontuzji

On to grał niczym jak Curry/Lilliard z defensywą. Rzekłbym do kontuzji to nawet top 10 grał. Szkoda chłopa, m-c z głowy.

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Dopiero wczoraj wrócili Brunson oraz THJ. 

Najpierw słucham na C+ te gadanie o THJ, a teraz tu... Ja się pytam od kiedy  to jakiś.game changer? Coś mnie ominęło? :)

KP jest mega zardzewiały, ale dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem jest WCS, który poza.matchupem.z Giannisem.gra zaskakująco dobrze i efektywnie w obronie. Szacun Carlise!

2 godziny temu, ely3 napisał:

potrzebują też by Booker nauczył się grać bez piłki bo teraz ewidentnie mu nie służy to ,że Paul jest głównym kozłującym i wiele razy forsuje swoją grę co kończy się stratami czy porażkami.

No z Rubio to było partnerstwo, gdzie on był szefem, ale Chris to Chris, gra rzekłbym chirurgicznie precyzyjnie (podobnie Jrue) w tym sezonie, ale chyba trochę ego Bookera ucierpiało. Zresztą tam kluczem do wyników jest Mikal - obłędny postęp zrobił. Nie mogę się napatrzeć jak dojrzałe gra.

3 godziny temu, ely3 napisał:

12 – Pacers –ostatno 11.

Oj będzie ciężko, oddali Dipo.za kontuzjowanego CLV, kontuzja.teraz Turnera, Lamb jeszcze nie wrócił, a Warren jeszcze długo nie wróci. Oj będzie sprawdzian dla 2 "allstars"....

Wogole @ely3 super robota, tylko te power ranking w dobie Covid to bliżej lotto niż realnego oceniania i prognozowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dannygd napisał:

Najpierw słucham na C+ te gadanie o THJ, a teraz tu... Ja się pytam od kiedy  to jakiś.game changer?

dla wielu zespołowów brak skutecznych obwodowych strzelców potrafi narobić problemów, żeby nie szukać daleko, Nuggets obecnie cierpią na podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dannygd napisał:

Wogole @ely3 super robota, tylko te power ranking w dobie Covid to bliżej lotto niż realnego oceniania i prognozowania. 

Cały sezon na razie wyglada jak lotto i patrząc na covidowe nieobecności i przekładanie meczów, to nic tylko trzymać kciuki, żeby podobnych akcji nie było w PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

c- aż musiałem sprawdzić czy miałem omamy wzrokowe i Hardaway poza jednym meczem grał we wszystkich grach więc czemu piszesz ,że dopiero wczoraj wrócił skoro on tak naprawdę gra cały czas?

Bo go nie było w meczu z Bulls, o którym wspominałeś gdzieś na forum, że Dallas było w tym spotkaniu faworytem. Nie było tam też graczy o których wspominałem, Ty teraz ich zlewasz i wyciągasz jednego THJ :) 

37 minut temu, dannygd napisał:

Najpierw słucham na C+ te gadanie o THJ, a teraz tu... Ja się pytam od kiedy  to jakiś.game changer? Coś mnie ominęło? :)

Bo jeżeli nie gra w Knicks, i trafi do dobrego trenera (Budenhlozer i Carlisile) to bardzo przydatny w ofensywie role player, który w poprzednim sezonie bywał 3, a czasami nawet i 2 opcją w Dallas.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na PO znowu zrobią bubble, nie będą ryzykować przeciez

Do czasów PO to sądzę, że NBA zakupi kilkanaście tysięcy szczepionek na co ich spokojnie stać, rozda po klubach gdzie wszyscy od zawodników, trenerów, asystentów, czirliderek na podawaczach piłek kończąc dostaną igłę w bicka i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

y teraz ich zlewasz i wyciągasz jednego THJ :) 

Ja go nie wyciagam. To Ty o nim wspomniałeś ,że dopiero co wrócił co mnie zaskoczyło bo akurat Hardaway gra praktycznie cały czas. Oczywiście brakuje Josha ale on akurat w ataku w tym sezonie był taki sobie. Takie Memphis grało w pewnym momencie bez swoich 3 najlepszych graczy i wygrywało/ Dallas ma naprawdę dużo problemów w ataku.. Oczywiście pewnie Łotysz za chwilę zacznie grać lepiej. A Luka może zacznie trafiać za 3 powyżej 30%. Ale u nich praktycznie każdy ma coś do poprawy obecnie więc ciężko ich stawiać ,że w ciągu dwóch tygodni się wyciągną choć takie Spurs mnie kompletnie zaskoczyło bo nie myślałem ,że oni zrobią taki przeskok myślowy i z ekipy rzucającej 16 trójek zaczną rzucać 40 z dnia na dzień. Tylko ,że oni te trójki trafiali tylko rzucali ich mało.  Mavs nie trafia po prostu mimo czystych pozycji. Na dodatek Luka też jest wolny dosyć i te akcje nie mają dynamiki wiec rywale są w stanie szybciej się przesuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Do czasów PO to sądzę, że NBA zakupi kilkanaście tysięcy szczepionek na co ich spokojnie stać, rozda po klubach gdzie wszyscy od zawodników, trenerów, asystentów, czirliderek na podawaczach piłek kończąc dostaną igłę w bicka i będzie po problemie.

Tylko te szczepionki jeszcze muszą działać. I nie chcę tutaj być antyszczepionkowcem i twierdzić, że to oszustwo, bo ani nie jestem antyszczepionkowcem, ani nie uważam, że te szczepionki to oszustwo...ale tak naprawdę to trochę póki co loteria czy zadziała czy nie. Ci którzy się zaszczepili/zaszczepią będą królikami doświadczalnymi. Więc nawet jak cała NBA się zaszczepi, to jeszcze o niczym nie musi świadczyć. To jak z tymi testami pozytywnymi, które kiedyś mieli Durant i Bam, a potem się okazało, że tamte w sumie były nic nie warte testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qbajag napisał:

Tylko te szczepionki jeszcze muszą działać. I nie chcę tutaj być antyszczepionkowcem i twierdzić, że to oszustwo, bo ani nie jestem antyszczepionkowcem, ani nie uważam, że te szczepionki to oszustwo...ale tak naprawdę to trochę póki co loteria czy zadziała czy nie. Ci którzy się zaszczepili/zaszczepią będą królikami doświadczalnymi. Więc nawet jak cała NBA się zaszczepi, to jeszcze o niczym nie musi świadczyć. To jak z tymi testami pozytywnymi, które kiedyś mieli Durant i Bam, a potem się okazało, że tamte w sumie były nic nie warte testy.

To mów do mnie króliczku bo jak tylko skończą DPSy i seniorów szczepić to od razu mnie biorą pod igłe.

Dam znać gdzie mi trzecia ręka wyrosła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.