Skocz do zawartości

[2033] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pablo81 napisał:

MLE moge dowolnie wycofywac (nawet jak nie jest przebite)?

nie, tylko minima

  • Wszystkie oferty które zostały przebite, mogą zostać wycofane.
  • Ofertę minimalną można w każdej chwili wycofać, nawet jeśli nikt inny nie złożył temu samemu zawodnikowi wyższej lub takiej samej oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał:

ja nie widzę przeciwwskazań :P 

nie może być po prostu

1) x daje MLE

2) y daje MLE + X, gdzie X to kwota między 1 a 49 999 (chyba że w ten sposób y osiągnąłby swój max cap)

Czyli MLE - x

Dozwolone w moim przypadku.

Żeby nie było nie jasności. Nie mówimy o MLE w mniejszej kwocie ale ofercie BR.

 

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

nie, tylko minima

  • Wszystkie oferty które zostały przebite, mogą zostać wycofane.
  • Ofertę minimalną można w każdej chwili wycofać, nawet jeśli nikt inny nie złożył temu samemu zawodnikowi wyższej lub takiej samej oferty.

A czy.moge poprosic kogos, kto jutro w okolicach 22 bedzie korygowal moje MLE? Cos jak pelnomocnictwo. Na 95% mnie o tej porze nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Kurde, Thomas mocno ten wynik punktowy wyśrubował. Iverson ma na ten moment 25 tys punktów i 31 lat, żeby pobić Thomasa musi być zdrowy i przez 6 sezonów robić ~28 ppg, nie będzie tak łatwo :P

Szkoda, ze jeszcze jednego sezonu nie pociagnal. Nawet z duzym spadkiem bylby solidnym zawodnikiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Dam MLE x, przed 22ga x dostanie 6.5 mln od kogos innego i wtedy przerzucic mle na bardziej realny cel.

A tak to dam mle x, ktos da mu 6.5, a moj drugi cel na liscie podpisze z kims za 3.8. I lipa.

chcesz mieć kompakt ewentualnie przez SMS? da to radę zorganizować jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 08:05, Alonzo napisał:

Ian Mahinmi nie chciał w II Etapie FA podpisać kontraktu zaczynającego się od 3,5mln. ale w III Etapie chętnie podpisał rozpoczynający się od 3mln. :) 

 

ja tam w szoku jestem że mahiniminimihimi dostał coś więcej niż min i że z pocałowaniem ręki tego nie przyjął :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, january napisał:

Piękna jest ta walka Cambeusa o Diogu w każdej rundzie, aż się wzruszylem;)

ja tam to szanuję i chyba bardziej będę doceniał w BeGM Marcusa za takie właśnie podejście. Bo jedni widzą tylko liczby, a inni widzą graczy. 

32 minuty temu, elwariato napisał:

ja tam w szoku jestem że mahiniminimihimi dostał coś więcej niż min i że z pocałowaniem ręki tego nie przyjął :P 

Zależało mi na młodym i dość perspektywicznym klocku pod kosz na długim kontrakcie. Jako, że Mahinmi grał u mnie w poprzednim sezonie, to miał oczywiście pierwszeństwo. Tez mnie wtedy zdziwiło, że odrzucił to 3,5mln$ w II Etapie. :P  Obaczymy, czy będzie wart tej kasy, w tym sezonie czeka już na niego regularna rola backupa za Lopezem na centrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

@julekstep co się stało z tym tematem z pickami? Bo ja miałem tam rozpisane wszystkie swoje picki na najbliższe 5 lat a teraz nie pamietam jakie mam :P 

wszystko (to czego nie da się na ten moment wklepać w gierce) jest w jednym poście żeby nie było burdelu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Czy jest szansa, że wczorajszy trade zostanie wprowadzony? 

Albo inaczej - czy mogę składac oferty, mimo, że na simbasket mam komplet? 

Trzecie pytanie - czy jeżeli teraz kogoś zwolnię to będę miał dodatkowe miejsce w tej rundzie, czy za późno? 

1 - w gierce jest wprowadzony (htmla nie updejtowałem)

2 - masz 1 wolny slot, więc na teraz możesz złożyć 4 oferty

3 - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.