Skocz do zawartości

WAKACJE A COVID podróże w 2021 roku


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nam!!Wydawało mi się że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć ,a jednak jestem zaskoczony dosyć mocno,.Mała próbka gdyż jestem dopiero drugi dzień ale Florydę Tajlandię i setki innych miejsc gdzie byłem Wietnam przez swoją inność i egzotyke zjada na śniadanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał:

Nam!!Wydawało mi się że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć ,a jednak jestem zaskoczony dosyć mocno,.Mała próbka gdyż jestem dopiero drugi dzień ale Florydę Tajlandię i setki innych miejsc gdzie byłem Wietnam przez swoją inność i egzotyke zjada na śniadanie 

A coś więcej o różnicy między Wietnamem a Tajlandią? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mcreativo napisał:

A coś więcej o różnicy między Wietnamem a Tajlandią? 

Podstawowa różnica to brak tak wielkich nierówności społecznych w Tajlandii bizantyjskie bogactwo potrafi sąsiadować ze skrajnym ubóstwem i nędza . Religia nie wpierdala się w życie Wietnamca tak jak w życie Taja . O ile pamięć mnie nie myli to w Tajlandii było blasphemy law i kary nawet surowe za obrazę religii., Generalnie ludzie wyglądają tutaj na dosyć szczęśliwych.,Edukacja jest na bardzo wysokim poziomie ,.Zaskoczyło mnie tempo rozwoju gospodarki i to nie cyferki i wykresy tylko ilość względnie nowych i całkiem nowych fabryk dodatkowo ich wielkość i to na niewielkim odcinku z Hanoi do Ha Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 minuty temu, Reikai napisał:

Byl ktos w Tiranie/Albanii? Jakies must go w okolicach i ciekawe wskazowki?

Byłem w ostatnie wakacje z dziećmi , w tym roku mamy jechać w sierpniu na wesele plus kilka dni nad morze.Trudno mi powiedzieć odnośnie jakichś wskazówek, gdyż cały pobyt był zorganizowany przez moich znajomych , a trudno ich zaliczyć do kategorii powiedzmy everyday people.,Sama Tirana spoko , ale do morza daleko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

Rappar no nie bądź taki powściągliwy, napisz coś więcej jak tam było, jesteśmy ciekawi 

joey-joey-tribbian.gif

 

W Albanii w ogóle nie ma imprez, kobiety po 21-22 są zamykane w domach i na ulicach i w barach/restauracjach są absolutnie tylko faceci, praktycznie nikt nie mówi po angielsku i to takim podstawowym angielskim, że ciężko cokolwiek kupić w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.