Skocz do zawartości

WAKACJE A COVID podróże w 2021 roku


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

z dupy pytanie: czy ktoś przypadkiem w najbliższych dniach nie będzie na lotnisku w Berlinie? jest dziwny fuck up, moja torba ze sprzętem do kitesurfingu tam utknęła (ja jestem w Brazylii), nic nie potrafię załatwić z infolinią ani z pracownikami TAP Portugal tu w Brazylii i myślę sobie, że może ktoś asertywny & wygadany na miejscu w Berlinie coś mógłby załatwić? oczywiście odwdzięczę się w ustalony sposób, alkoholem, $$$ czy ustawieniem meczy w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nawet nie wiedziałem, że majo takie coś, nieraz na forum tam wchodzę jak potrzebuję jakichś informacji

w Europie  to chyb mało popularne, nigdy nie słyszałem żeby ktoś 'był na wakacjach z TA' ale może panowie z UK których jest tu kilku się nie zgodzo.... ale czekaj, UK to nie Europa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2022 o 16:56, RappaR napisał:

Lepiej lecieć norweckimi liniami czy niemieckimi do Miami?

obojętnie.

Jeśli cena i godziny ci pasują / nie grają roli, to patrzyłbym na to, jakim samolotem ma być wykonywany 'Twój' lot (co ostatecznie i tak może się zmienić), bo to trochę zmienia odnośnie komfortu lotu.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Pablo81 napisał:

https://www.nhm.ac.uk/

Bardzo przystępnie dla dzieci zrobione.

Były kilka razy w NATce nowojorskiej , dlatego to muzeum odpuściliśmy .Wczoraj zaliczone British M i Transit plus Buck Pałac i park.Trochę  ciężko się przemieszczać po Londku ulice zakorkowane a metro słabe i jeszcze strajkują bo oni maja ciemno w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mayor napisał:

Mam pytanie do kogoś ogarniętego w klimatach Londynu jestem w Lądku i z dziećmi osiem 10 lat czy ktoś może polecić jakieś atrakcje w Londynie dla dzieciarni ?

kiedys w metrze tam byly za free mapki z zaznaczonymi wszystkimi glownymi punktami 'turystycznymi' (naniesionymi na mape metra, wiec od razu wiedziales jak trafic)

cos takiego - https://www.pinterest.co.uk/pin/782430135248711628/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uzależnienie przelicznika od dollara sprawia ze drożej niż rok temu a mityczne niskie ceny w potężnych centrach handlowych to mit. 
Kawa z kardamonem i ewentualnie wyroby ze złota. Ale tak poza tym tanio nie jest. Ale miasto dużo ładniejsze niż Dubai. Ma to swój urok. Bo jest tam ład urbanistyczny i dużo wysmakowanych miejsc. 

W obecnej sytuacji gospodarczej raczej nie w tym kierunku znajdziesz dobre ceny. Ale wchodząc do Dubai Mall masz wszystko co chcesz dostępne.  

AD ma trochę z Monako przez GP F1. Restauratorzy podnieśli ceny przez cały rok korzystając z 1 weekendu F1. 

Bilety wstępu wysokie. Taxi tanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.