Skocz do zawartości

North Division 20/21


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Braveheart22 napisał:

Matthews w takiej formie strzeleckiej i przy takich wynikach Toronto to bardzo poważny kandydat do nagrody mvp tego sezonu. Niesamowity jest. 

Śmialiśmy się z Edmonton, a oni w lutym robią bilans 8-2-0 i są w dywizji tylko za Toronto. Connor niszczy klasyfikację kanadyjską. @ely3 chyba odpowiedni czas, żeby sobie włączyć Oilers ;)

Mimo wszystko Canadian Division jest najsłabszą dywizją w tym momencie (moim zdaniem) i trzeba brać na to poprawkę :) Żadna Kanadyjska drużyna nie była w top10 w zeszłym sezonie.

Prawdziwa weryfikacja nastąpi w PO ale tak czy inaczej McD jest najlepszym graczem świata ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na chwilę obecną Maple Leafs dominują i to znacząco...

Oczywiście sam skład i jego pełnia wskazują na to, że mogą nieźle namieszać ale umówmy się... Mówimy o Maple Leafs, którzy rokrocznie zawodzą...

Patrząc na ranking muszę przyznać, że uśmiech nie znika mi z twarzy, bo niestety nie przywyknąłem do takiego pięknego dla mnie widoku! Oby tak dalej i do przodu!

Go Leafs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że Leafs w końcu trafili na solidnego bramkarza i idą pewniutko do playoffs, fajnie to wygląda ale nie uwierze w nich dopoki nie przejdą pierwszej rudny, dodatkowo w tej Kanadyjskiej dywizji wszyscy zdają się grać bez obrony zobaczymy jak trafią na poukładane w tym temacie drużyny, sam bramkarz może nie wystarczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Wygląda na to, że Leafs w końcu trafili na solidnego bramkarza i idą pewniutko do playoffs, fajnie to wygląda ale nie uwierze w nich dopoki nie przejdą pierwszej rudny, dodatkowo w tej Kanadyjskiej dywizji wszyscy zdają się grać bez obrony zobaczymy jak trafią na poukładane w tym temacie drużyny, sam bramkarz może nie wystarczyć. 

Obawiam się właśnie, że może niestety skończyć się jak zawsze...

Z jednej strony super, że wygrywają, dominują i budują swego rodzaju pewność siebie jednak nie chciałbym żeby właśnie ta pewność siebie ich zgubiła. 

Mam podobnie tak jak Ty - przejdą pierwszą rundę (mam nadzieję, że w miarę gładko) to w nich uwierzę i będę liczył, że może w końcu będziemy świadkami przełomowego tytułu, bo na chwilę obecną na pewno są kontenderami do tytułu! :) Go Leafs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Foligno w Maple Leafs. Kolejny ruch Toronto, który wzmacnia głębię składu.

Btw, nie wiem czy czytaliście o sytuacji covidowej w Canucks. 21 zawodników i 4 członków sztabu zakażonych. Jakaś nowa mutacja. Niektórzy podobno dosyć ciężko to przechodzą. Masakra :(

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Nick Foligno w Maple Leafs. Kolejny ruch Toronto, który wzmacnia głębię składu.

Btw, nie wiem czy czytaliście o sytuacji covidowej w Canucks. 21 zawodników i 4 członków sztabu zakażonych. Jakaś nowa mutacja. Niektórzy podobno dosyć ciężko to przechodzą. Masakra :(

c***#ia i nie wiem czy to nie jest dobry powód za tym, że jednak ten sezon jak i wczesniejszy nie do końca powinny mieć miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f75233840c6e421370180adf6d008509.png

 

Oto podsumowanie obecnej sytuacji Leafs :) Kontuzja Andersena, trafia na Long-Term Injury Reserve i nikt nie płacze. Wygląda na to, że trochę przez przypadek został rozwiązany problem z bramkarzem - dodatkowo doszedł Rittich i mamy zajebiste duo. Nie zdziwiłbym się gdyby to był koniec Duńczyka w Toronto, czego w sumie oczekiwałem już przed sezonem. Wiadomo, Campbell pewnie długo na aż takiej skuteczności nie pociągnie, ale póki co wygląda mega obiecująco. Oby dotrwał tak jak i cała drużyna z formą do Playoff, i może w końcu to będzie ten rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na bramce cieszą. Nie żebym był negatywnie nastawiony do Andersena jednak obserwowany rokrocznie zerowy Progress nie potęgował optymistycznych wizji Leafs.

Campbell to naprawdę utalentowany zawodnik i wierzę, że jeszcze ma wiele do pokazania. Dodatkowo to o czym wspomniał @Paolo_ za przysłowiowe "frytki" przyszedł do nas Rittich który wzmacnia naszą rotację Goalie i tym samym daje nam (kibicom) pewność, że zarząd rzeczywiście przygotowuje się do walki o najwyższe trofeum!

Mega optymistyczny i wesoły scenariusz który miejmy nadzieję w końcu się spełni! Nie ma co zapeszać ale do końca sezonu jest jeszcze kilka dobrych meczów więc można pokombinować w rotacjach i sprawdzić różne ustawienia przed finalnym testem jakim są Playoffs! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven2156

Realnie to Toronto jest obecnie w TOP3 ligi . Jets mają pewnie najlepszego bramkarza a Oilers nie wiem czy nie najlepsze power play w lidze ale obie te ekipy mają koszmarną obronę. Choć Jets niby się tam wzmocniło ale wciąż nie widze tego.. Toronto jednak na luzie powinno wygrać dywizje a potem to o ile nie wpadną na Colorado ( choć ci pewnie będą mieć koszmarnie ciężki bój z LAs Vegas) to powinni wjechać do finału. W tym roku finał Colorado-Toronto 

Nie wiem jak się układa drabinka po wyjściu z dywizji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba aktualnie każdy jest tutaj tego samego zdania - "Nie wierzę póki nie zobaczę".

Toronto zbyt wiele razy negatywnie nas zaskakiwali... Choć z drugiej strony kiedy jak nie teraz? Kilka meczów RS jeszcze zostało do przygotowania się i myślę, że nie dadzą się zrzucić ze stołka i do Playoffs wejdą z #1 Seeda (oby), bo to może im bardzo pomóc biorąc pod uwagę jak niekorzystna drabinka może się ułożyć dla niższych Seedów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

@polskignom

No tylko ,że Auston wygląda absurdalnie w tym sezonie. Fani Avalanche pewnie by tego nie chcieli słyszeć, Ja jako fan Oilers też średnio ale on chyba na dzień dzisiejszy jest najlepszym hokeistą

Zgadzam się, ze wyglada całkiem zajebiaszczo, ale wiesz to po prostu Toronto. Ten znak zapytania przy nich stawia się z defaultu. Ale mogą być jednymi z wygranych covida. Bo nie ma co ukrywac, ale Colorado - Vegas czy walka na noże w dywizji wschodniej może mocno ich potencjalnych rywali dalej w Po mocno nadszarpnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

@polskignom

No tylko ,że Auston wygląda absurdalnie w tym sezonie. Fani Avalanche pewnie by tego nie chcieli słyszeć, Ja jako fan Oilers też średnio ale on chyba na dzień dzisiejszy jest najlepszym hokeistą

Ja tam cały czas jestem zdania, że dwóch najlepszych hokeistów to Connor i Nathan :)

10 godzin temu, ely3 napisał:

Nie wiem jak się układa drabinka po wyjściu z dywizji

 

8 godzin temu, polskignom napisał:

Inna sprawa, ze również nie mam pojęcia jak się będzie układała drabinka...

Na razie nikt nie wie. Zasady są takie, że po rywalizacji w dywizjach półfinały Pucharu Stanleya będą wyglądały następująco:

- 1 zespół (ofc z tych czterech drużyn, które pozostają w grze) pod względem punktów w RS z 4 zespołem pod tym względem 

- 2 z 3 pod tym względem w drugiej parze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polskignom napisał:

@Braveheart22

a później dalej się tłuką w dywizji i 4 zwycięzców się paruje na podstawie pkt. z RS Czy złe coś ogarniam i tylko pierwsza runda jest grana dywizja?

Tak jak piszesz w pierwszym zdaniu. 1 i 2 runda w dywizji, a potem tych czterech zwycięzców dywizji rozstawiają według punktów zdobytych w RS i mamy półfinały Pucharu Stanleya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Ja tam cały czas jestem zdania, że dwóch najlepszych hokeistów to Connor i Nathan :)

Mimo, że jestem fanem Leafs podpisuje się pod tym. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że nie ma aktualnie w lidze nikogo kto mógłby się nawet zbliżyć do McDavida. Nathan jest najbliżej jednak wciąż nie na tyle blisko by mu "zagrozić".

Auston jest świetny i to ścisła topka jednak myślę, że zostanie dużo bardziej poważnie traktowany kiedy faktycznie Leafs w końcu coś osiągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.