Skocz do zawartości

Boston Celtics 2020/2021


ptak

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie kumam tradeowania Theisa... super walczak, fajna zbiórka, niezła trójka, efektowne bloki :) lubiłem gościa. Liczba Niemców w Bostonie będzie się zgadzać - w końcu jest Wagner :), On, Tako, Kornet, większa rola Roberta Williamsa ( notabene fajny mecz z Bucks ), zmotywowany Tristan ( btw, niech już o Kardashian nie myśli ). Moze Drumm wpadnie ? Tak jak zawsze były whuj problemy z wysokimi i zbiórkami, tak teraz "mięsiwa" podkoszowego jest optymalnie :)

No i nie zapominam o Grancie Williamsie, Anthony Masonie dla ubogich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,że Fournier potrzebuje czasu zwłaszcza ,że stracił szanse na treningi przez fałszywy pozytywny wynik ale dzis Boston było wyraźniejsze gorsze od Pelicans. Time Lord choć wg niektórych to dobry center to jednak wyraźnie słabszy od Theisa jeśli chodzi o obronę. Niewiarygodne jak szybko Boston z finalisty Wschodu zsunął się w przeciętnosć mając dwójkę młodych mega utalentowanych graczy jak Brown i Tatum .. Z innej beczki Tatum ten sezon ma słabszy niż rok temu . Kemba wciąz nie może się ogarnąc. Smart tak jak jest bultelierem tak jednak coraz bardziej szkodzi . A to bezmyślna próba wymuszenia ofensa na Adamsie po której wypadł z gry. A to flagrant. Jego flopy coraz rzadziej przynoszą skutek. Jego obrona coraz bardziej przekracza granice. Smart nadal to świetny gracz ale ewidentnie musi zmienic taktykę bo jest na celowniku jak Draymond Green

Boston obok Toronto to największe rozczarowanie tego sezonu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://www.nba.com/news/jaylen-brown-out-for-season-with-torn-ligament-in-wrist

zerwane wiazadlo w nadgarstku i w tym sezonie juz nie zagra

czyli koniec sezonu dla bostonu i odpadniecie w pierwszej rundzie.

szkoda ich,bo mogliby (w pelnym skladzie) dac fajna serie z brooklynem/milwaukee.

oby ich lawka nabrala jak najwiecej doswiadczenia w pierwszej rundzie po i myslec juz o ruchach w offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jordan20 napisał:

szkoda ich,bo mogliby (w pelnym skladzie) dac fajna serie z brooklynem/milwaukee.

oby ich lawka nabrala jak najwiecej doswiadczenia w pierwszej rundzie po i myslec juz o ruchach w offseason

Jak trafia na te brooklyńskie silikony, to spokojnie mogą ich przejść. Celtics to drużyna z charakterem i z całą pewnością będą walczyć do samego końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Alonzo napisał:

Jak trafia na te brooklyńskie silikony, to spokojnie mogą ich przejść. Celtics to drużyna z charakterem i z całą pewnością będą walczyć do samego końca. 

BKN im kompletnie nie podchodzi. Prędzej bym powiedział że Bucks czy 76ers byliby w stanie pyknąć. Narazie muszą wejść z Play in do PO a jeśli wtopią z Hornets to z Pacers a tym bardziej Wizards łatwiej im nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Szkoda to Jaylena, a nie Bostonu. 

Wypad w play-in raz na wynos poproszę.

Z Play in kto miałby awansować to obstawiałbym Celtics i Wizards. Z czego ta druga stanowi na dzień dzisiejszy większe zagrożenie dla seedu 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MA23 napisał:

Z Play in kto miałby awansować to obstawiałbym Celtics i Wizards. Z czego ta druga stanowi na dzień dzisiejszy większe zagrożenie dla seedu 1/2.

Tatum i wchodzący w formę Kemba to troszkę za mało aby zagrozić komuś z seedu 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Tatum i wchodzący w formę Kemba to troszkę za mało aby zagrozić komuś z seedu 1/2.

Z 76ers mogliby powalczyć gdyby byli zdrowi. Z BKN nie widziałbym ich w serii z JB czy bez.

Jeśli Tatum zacznie grać przez cały mecz jak w 3/4 kwartach to jestem skłonny uwierzyć że dadzą radę 76ers. Natomiast ja przez cały rok na to liczyłem i się przeliczyłem ... JB dawał gwarancję przez dwie pierwsze kwarty że drużyna utrzymywała kontakt z przeciwną drużyną i wtedy włączał się najczęściej Tatum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MA23 napisał:

Z 76ers mogliby powalczyć gdyby byli zdrowi. Z BKN nie widziałbym ich w serii z JB czy bez.

Jeśli Tatum zacznie grać przez cały mecz jak w 3/4 kwartach to jestem skłonny uwierzyć że dadzą radę 76ers. Natomiast ja przez cały rok na to liczyłem i się przeliczyłem ... JB dawał gwarancję przez dwie pierwsze kwarty że drużyna utrzymywała kontakt z przeciwną drużyną i wtedy włączał się najczęściej Tatum.

A kogo Boston ma na Embida? On im zrobi z dupska wylotówkę na Kielce. Simons już się odpowiednio zajmie Tatumem, a sam Kemba nawet w formie to zdecydowanie za mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nba2midnight napisał:

Na Sixers z kim pod koszem? Przeciez to bedzie destrukcja totalna. Zreszta ten sam problem z Sixers beda miec Nets, ale w Nets moga to jakos w miare zrownowazyc swoim big 3.

 

Williams może dałby radę trochę ograniczyć Embida. Poza tym Celci zza łuku też mogą być groźni. W zeszłym roku ich bez problemu ograli. 

 

9 minut temu, january napisał:

Brown, Brownem - co raczej kończy temat, ale Celtics przede wszystkim dramatycznie zjechali jak chodzi o defensywę w tym sezonie, zresztą zjazd Tatuma w D był tu też kluczowy.

Oglądałem mecze Celtics i muszę powiedzieć że masz rację. W obronie bardzo zjechali. Z guardów oprócz Smarta ( który czasami jednak zbyt ostro gra w D co niestety ma swoje skutki), JB dawał radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.