Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Me Myself and I napisał:

lol to jest tego więcej

a 24... co w tym kontrowersyjnego?

chyba najbardziej to, że dyskutujesz o zestawieniu którego całego nie widziałeś a mimo wszystko wysyłasz mnie tam gdzie na pewno nie pójdę mimo że w obu przypadkach mi się należy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego trochę bez sensu to zrobili bo jeżeli oceniamy czysty potencjał to taki POKU lub przykładowo Keldon Johnson ma więcej "w baku" potencjalnie niż produkty bliskie ukończeniu czyli Murray Tatum czy Simons którzy podłogi mają zapewne nieosiągalne dla wielu z tych zestawienia ale sufit im się już tak gigantycznie nie podwyższy.

a zestawienie było jak co rok... 25/25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Ballów stała się niezłym memem w pewnym momencie (Lonzo rozczarowanie, LaVar debil, ten trzeci Ball złodziej, fatalnie wyszedł biznes z butami), po prostu LaMelo okazał się zajebistym prospektem, więc nie wiem o jakich ''superlatywach na każdym kroku'' mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Rodzina Ballów stała się niezłym memem w pewnym momencie (Lonzo rozczarowanie, LaVar debil, ten trzeci Ball złodziej, fatalnie wyszedł biznes z butami), po prostu LaMelo okazał się zajebistym prospektem, więc nie wiem o jakich ''superlatywach na każdym kroku'' mowa. 

no właśnie od paru lat promowało się to nazwisko jak grali w podstawowej jeszcze... media zwęszyły clickbajty

na razie nie podzielam zachwytu nad "tym trzecim" choć z uwagą czytam opisy przez Elaja3 to nie widzę go wyżej niż Tatum Szmuray czy Mitch. a w zestawieniu lekko mu dano #3 w momencie gdy nawet pół sezonu nie zagrał pełnego i o to mam pianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ignazz napisał:

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/31198084/nba-best-25-25-ranking-young-stars-future-potential

 

#24...

 

czyli odwyk

gość rok temu grał w PO koncertowo co może LAMelo nigdy się nawet nie zbliżyć do tego poziomu

po co idziesz na wojnę pod sztandarem durni z ESPN nie wiem

dziwnie niekonsekwentne to zestawienie

starsi za zasługi a młodsi za wydumany na dziś potencjał

to się kupy nie trzyma

wszystko sie kupy trzyma. jak nie rozumiesz co to znaczy 'potencjal', to jest to wylacznie twoj problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ignazz napisał:

na razie nie podzielam zachwytu nad "tym trzecim" choć z uwagą czytam opisy przez Elaja3 to nie widzę go wyżej niż Tatum Szmuray czy Mitch. a w zestawieniu lekko mu dano #3 w momencie gdy nawet pół sezonu nie zagrał pełnego i o to mam pianę

Bladego pojęcia nie mam o co Ty się czepiasz

PRzecież tu jest prosto. Luka i Zion to są gracze na TOP5 ligi ( albo już Luka albo za chwilę Zion) Mitchell i Tatum to gracza na all-nba z ocieraniem się o TOP 10 ale wyżej na pewno nie a La Melo pokazuje przebłyski geniuszu i rozumiem jesli ktoś go widzi jako przyszłe TOP10 ligi . Tu nie ma znaczenia czy on tam wypali czy nie bo tego nie wiemy, ale jeśli Ty do porównania wrzucasz Poku czy Keldona to już jest poziom absurdu., Bo ci dwaj będą szczęśliwi jeśli kiedyś będą w Top75 tej ligi. A Ball już teraz jest pewnie w TOP50 z szansami by być za 3-4 lata w all-nba. Hornets z Ballem kręci lepszy bilans niż Boston czy Miami . Nie wspominając o Indiania gdzie podobno biega gracz TOP20 Brogdon i gracz TOP25 tj Sabonis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

Mitchell i Tatum to gracza na all-nba z ocieraniem się o TOP 10

w czym się niby przejawia ten potencjał Mitchella, gość nie jest nawet drugim najlepszym graczem swojej drużyny, a do tego jest jednowymiarowy, zresztą to jest już kwestia indywidualnych przewidywań, ale stawianie Murraya dziwięć  pozycji niżej nie ma nic wspólnego z określaniem potencjału, mówimy o graczach przed 25 rokiem życia, a taki Jamal to akurat miał dopiero jedny bdb rs (obecny) i playoffy gdzie był najlepszym graczem do momentu startu WCF i jednak w porównaniu do DM jest znacznie lepszym obrońcą, pewnie najlepszym w tym sezonie Nuggets jeśli chodzi o obwodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ely3 napisał:

Bladego pojęcia nie mam o co Ty się czepiasz

PRzecież tu jest prosto. Luka i Zion to są gracze na TOP5 ligi ( albo już Luka albo za chwilę Zion) Mitchell i Tatum to gracza na all-nba z ocieraniem się o TOP 10 ale wyżej na pewno nie a La Melo pokazuje przebłyski geniuszu i rozumiem jesli ktoś go widzi jako przyszłe TOP10 ligi . Tu nie ma znaczenia czy on tam wypali czy nie bo tego nie wiemy, ale jeśli Ty do porównania wrzucasz Poku czy Keldona to już jest poziom absurdu., Bo ci dwaj będą szczęśliwi jeśli kiedyś będą w Top75 tej ligi. A Ball już teraz jest pewnie w TOP50 z szansami by być za 3-4 lata w all-nba. Hornets z Ballem kręci lepszy bilans niż Boston czy Miami . Nie wspominając o Indiania gdzie podobno biega gracz TOP20 Brogdon i gracz TOP25 tj Sabonis

Gość grał krótko fenomenalnie. Już zdarzył się połamać. Ani nie ma dowodu ze geniusz utrzyma cały rookie sezon ani tym bardziej ze będzie miał potencjał na niezniszczalnego bo... właśnie się wysypał. 
w prime dokonań sezonu LaM wyglądał zachwycająco i ten potencjał był wysoko oceniany ale i tak mam wątpliwości czy to top #3 potencjał był. Teraz gdy przyszedł uraz i to poważny chyba wyskoczenie z dosyć wysokim #3 jest moim zdaniem dyskusyjne. Gość w najgorszym momencie rookie season dostał potężnego overkilla. Czepiam się fatalnego timingu tej projekcji. 

13 minut temu, mac napisał:

Najwiekszy nieobecny to Robert Williams.

Najwyższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Ani nie ma dowodu ze geniusz utrzyma cały rookie sezon ani tym bardziej ze będzie miał potencjał na niezniszczalnego bo... właśnie się wysypał. 

To jedna z najdziwniejszych rzeczy jakie przeczytałem na tym forum... A jaka to jest ta jego kontuzja? Kończąca karierę ? Mająca wpływ na przyszłą grę?

W tym wątku zabrnąłeś za daleko' Pisanie ,ze Poku czy Keldon mają większy potencjał niż Tatum czy Mitchell pojechałeś grubo. Bo ani Poku ani Keldon nie mają żadnego potencjału by wejść na poziom All nba a i z duzym prawdopodobieństwem nie będą All Starem. Więc nie nie mają większego potencjału bo oni nie wejdą na poziom jaki prezentują zawodnicy z 10tki tego rankingu. Melo pokazuje niesamowity geniusz w rozegraniu. To taki amerykański Rubio z lepsza trójką i jak na razie gorsżą o wiele obroną. Talent jest . OGrom pracy przed Ballem też . Pewnie jak zwykle trochę jest przecenianie potencjału ale Ball jak na razie wygląda bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądał dobrze. Na razie nie możemy odpowiedzieć czy to gracz mogący tak grać przez. 82/100 na sezon. A stwierdzenie wyglada dobrze nijak się ma do wrzucenia go do top 3 wszystkich graczy aż do 25 roku życia. Ja nie wciskam Keldona do ścisłego topu ale widzę sporo potencjału. Coś więcej niż umieszczony Lonzo. Wiec nie mieszaj tu Poku ( surowe drewno) czy Keldona do LaMelo. Odnośnikiem był Lonzo. A w LaMelo nie pasuje mi top 3. Bo z jednej strony pisząc o potencjale sumujesz umiejętności na dziś plus dalszy rozwój a w innym przypadku jednak na wyrost piszesz raczej o tej projekcji rozwojowej. Wiem ze doceniasz i nawet lubisz LMB i nie odbieram tego Tobie ale serio top3?

A sam potencjał i efekt rozwoju można rozważać punktowo lub liniowo. Punktowo to taki Doncic czy Tatum uciekli stawce sporo i dokładać mogą dalsze małe kroczki. A taki Poku jest na niskiej podłodze ( słabo punktowo) ale sufit może przesunąć dużo mocniej ( spora liniowa wartość ). A to gdzie na koniec kariery trafi dużo trudniej przewidzieć a przecież oczywiste jest ze to nie Polka Tatuma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

A w czym Keldon ma większy potencjal niż Lonzo miał  w drugim roku gry? Bo Lonzo lepiej rozgrywał, lepiej zbierał i rzut miał porównywalny . Nie za bardzo wiem w czym Keldon jest niby lepszy ? Zresztą Ball powoli ogarnia ten rzut za 3 czyli swoja największa słabość

A co do LaMelo to jest tak. Tatum chyba osiągnął swój szczyt. W tym roku nawet sie lekko cofnął. Mniej więcej wiemy gdzie jest jego pułap. Ball jeśli wszystko rozwinie się po jego myśli może skończyć wyżej. Ma ku temu potencjał i to oceniali Pelton z Marksem ( nie pamiętam kto tam był tym trzecim). Czy go zrealizuje? Kiedyś Ben Simmons też wydawał się pewniakiem do TOP15 ligi ale też ta kariera się zatrzymała nawet jeśli pod Riversem robi małe kroczki w rozwijaniu floatera albo coś quasi floater. Jak na mój gust to jest tam Fox ciut wysoko. Jamal Murray za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.