Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Qbajag napisał:

Ciekawe za co w Arizonie nie lubią PG ? :)

11 godzin temu, nba2midnight napisał:

I za co Westbrooka w Pensylwanii :)

 Wydaje mi się, że właśnie te dwa randomy pięknie obrazują, jak beznadziejne dane użyto do tejże anal izy.

Z tego co wyczytałem, dane użyto na podstawie jakiś twittów ..

Tak się składa, że zarówno Westbrook  jak i PGoerge mieli kose w 1meczu z gwiazą drużyny z tego stanu ( Embiid i Booker odpowiednio ).

Całkiem możliwe, że w trakcie tego zdarzenia, było wiele twittów jak i komentów, negatywnych wobec tych osób.

To wystarczyło może, żeby w porównaniu do innych graczy, mieć tych negatywnych twittów/komentów najwięcej.

Niestety bardzo dużo w świecie tego typu obrazowania, gdzie rzetelne przygotowanie danych i zastanowienie się nad nimi jest uważana za najmniej istotną cechę.

Liczyć się, by na koniec coś ładnie wyglądało.

Więc podsumowując:

8 godzin temu, kcp78 napisał:

Typowy gówno-kontent ta mapa... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“(Byron Scott is) a solid man. But as a coach, he was bad,” former Lakers guard D’Angelo Russell told Jake Fischer in his book "Built To Lose: How the NBA’s Tanking Era Changed the League Forever.”
 

 

Scott’s assistant coach Jim Eyen viewed that as tough love, as he told Jake Fischer for the book “Built To Lose: How the NBA’s Tanking Era Changed the League Forever”:

Scott would Russell when he thought the rookie was freelancing instead of settling the table for teammates. He’d offer varying reasons as to why he benched Russell during crunch time situations. “I think Byron coached D’Angelo from the heart. He did what he thought the best thing for D’Angelo was. It would have been easier had he just taken the path of least resistance,” Eyen says. “But he didn’t. It’s a lot more difficult to try to do it, what you feel is the right way, and discipline when you need to disciple. Pat him on the butt me give him accolades when he deserves it and just do what you need to do for not only the team, but for the long term of the player.

Russell viewed their relationship just a bit differently:

Russell, frankly, disagrees. Scott didn’t handle sophomore forward Julius Randle with the same kids gloves. “He’s an idiot,” Russell says of his coach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 22:12, rw30 napisał:

po tym jak cały RS pewnie z 65-70% meczy które ściągnąłem oglądałem tylko do momentu podania starting lineups (brakowało tylu ludzi że nie chciało mi się oglądać), miałem nadzieję, że na PO wszyscy się podleczo i będzie kozak i tak jak za starych dobrych czasów (a, jeśli nie wiecie to wiedzcie, że kiedyś to było). Niestety, mamy powtórkę z RS z tą różnicą, że niektórzy zawodnicy startujo i niby grajo. Ale co to za granie. Smuteczek, no.

Boston czy Nuggets grajo G-leaguowcami, Lakers vs Suns zamieniło się w last man standing między gwiazdami, do tego Luka (choć miałem wrażenie że jemu aż tak nie przeszkadzało, fadeawaye z półdychy trafiał).... my oh my. O takich Mitchellach opuszczających 1 mecz to w ogóle nie wypada wspominać : )

 

no, zabawnie mi wyszło z tym postem. W chwili, gdy go pisałem, wydawało mi się, że sytuacja jest kiepska. A sytuacja na to: hold my beer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Tak, to smutne, że hejterzy LeBrona po zwolnieniu Blatta rozkręcili inbę, że LeBron zmienia coachów i zatrudnia słupa, który niczego nie potrafi.

nie wiem czy ironizujesz czy nie, ale tez wlasnie zarowno LBJ i Irving,  jeszcze po czasach CLE chcieli go na swoich trenerow?

Hate na Ty Lue był absurdalny, bo tak na prawdę ciężko wskazać sezon, gdzie mógł coś ugrać więcej ...

To ze LeBron 'zwolnil' Blata i postawil na Lue to dla mnie dodatkowa zaleta dla niego.

Z tym ze tam w CLE, tez byla chyba narracja, ze trener moze wszystko z zawodnikiem, a superstarowi nie wolno zmienic trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ironizuję, Lue został zatrudniony, bo Blatt kompletnie nie potrafił zarządzać szatnią, a Lue wziął ją trochę za pysk, a u kibiców miał reputację sidekicka LeBrona i ludzie wymyślili sobie, że to będzie kolejny element LeBron-krytyki (zwalnia świetnego coacha żeby zatrudnić słupa). Cavs mieli 30-11 w momencie zwolnienia Blatta wtedy, ale został zwolniony z innych powodów niż bilans.

Nie będę udawać, że wiedziałem, że Lue będzie dobry, ale w sumie pisałem, że:

W dniu 15.10.2020 o 22:39, BMF napisał:

Lue (wbrew reputacji) wydaje się ogarniać w ataku, potrafił robić adjustments w playoffach i ma dobrą opinię wśród zawodników oraz w całej lidze - czy to wystarczy do bycia dobrym HC, szczerze nie wiem, bo zarazem ma sporo red flagów, ale nie traktowałbym tego z góry jako słabego ruchu. 

... więc faktycznie nie jest tak, że Lue zrobił coś, czego nie pokazywał w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Ciekawie to kontrastuje z pewną opinią, że to on zawsze jest coachem, a na ławce siedzą słupy.

akurat Lue to nawet wprost mówił LeBronowi, aby się po prostu zamknął ; ] 

 

EDIT

no i oczywiście to:

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lue tak wczoraj

Los Angeles Clippers head coach Ty Lue called for Los Angeles Lakers fans to support the team after they advanced to the Western Conference Finals on Friday.

According to ESPN's Ohm Youngmisuk, Lue said: "Team has been starving for success, fanbase doing the same thing. I know the Lakers are out and there's a lot of Lakers fans here, but once the Lakers are gone, if we are not playing the Lakers, you should be cheering for the Clippers. It's all one city."

 

 

Kibice Lakers do Lue z odpowiedzia

About 15,500 of the 17,314 voters disagreed with Lue, saying that they will root for the Suns in the Western Conference Finals. This fits with the prevailing attitude surrounding the Clippers in the eyes of Lakers fans.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Lakers oczywistym jest, że mimo, że mówimy o Phoenix Suns z którymi historycznie mieliśmy kilka "przebojów" to jednak gorąco trzymam za nich kciuki odkąd tylko pokonali Lakers. Jak dla mnie (nie licząc kontuzji) są drużyną praktycznie "kompletną" i świetnie się ich ogląda.

Szczerze przyznam, że gdybym musiał wybrać pomiędzy zostaniu wiernym kibicem MKS Skawa Wadowice a LA Clippers to bez zastanowienia wybrałbym 3-ligową drużynę nie umniejszając oczywiście fanom ekipy z Wadowic. :) 

Także... Chyba nie do końca Lue zdaje sobie sprawę o czym on w ogóle pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.