Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mac napisał:

https://nba.nbcsports.com/2021/05/21/kevin-durant-warriors-felt-like-underdog-franchise-when-i-signed-with-them/

Zgadzacie się z opinią Kevina?

Wydaje mi się, że powszechna opinia na ten temat jest jednak odmienna.

Kevin to jeden z dziwniejszych gości w całym NBA. Jedzie sobie grać to tu to tam, wolno mu, nie on pierwszy ani ostatni i to dla mnie dziwne nie jest. 

Ale jak czytam coś takiego - oszczędzę Wam klikania i wkleję....:

 

The organization never been a winning organization. When I was in the league, nobody liked Golden State. So, it felt still like an underdog to me. Because I’m looking at the totality of the franchise. I ain’t looking at what happened these last five years. You’ve never been a perennial winner in the NBA – from the 50s on up. So, I’m like, “D***, that’s an underdog franchise to me. This feels good,” like, “S***, this feels like where I’m supposed to be.” It ain’t L.A. It ain’t New York. 

 

....to zwyczajnie zastanawiam się czy z tym gościem wszystko jest ok. Ale krótko się zastanawiam, bo who cares co tam sobie koszykarze myślą. 

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nba2midnight napisał:

Tak czlowiek sobie to czyta odnosnie ekip z LA i sie zastanawia (poza smutna refleksja, ze jest juz stary) co jest bardziej niezwykle - to ze kiedys istnial taki klub jak Supersonics czy ze Kings byli w PO

 

 

Tak człowiek sobie to czyta odnośnie ekip z LA i się zastanawia (poza smutna refleksja, ze jest już stary) i się co raz bardziej cieszy, że prędzej SuperSoncis wrócą do ligi niż Kings do wrócą do playoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant pomimo uwielbienia dla jego gry wyłączył się niestety z dyskusji o top5-10 all time tymi wypowiedziami.

Nie boli mnie tak jego przejście jak większości z fanów, bo James z wadeem zrobili coś niewiele się różniącego (nie będę sie o to znów sprzeczał).

Bolą mnie żenujące tłumaczenia i kosmiczne teorie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2021 o 20:00, mac napisał:

https://nba.nbcsports.com/2021/05/21/kevin-durant-warriors-felt-like-underdog-franchise-when-i-signed-with-them/

Zgadzacie się z opinią Kevina?

Wydaje mi się, że powszechna opinia na ten temat jest jednak odmienna.

Trump miał rację mówiąc o dzisiejszych koszykarzach "very, very nasty and frankly, very dumb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowia jest ta fala urazów, Heat nie zagrali bodaj 10 meczów w pełnym składzie przed PO, Brown, Lebron, Davis,  Murray + reszta i pewnie o kimś zapomniałem wszystko przez termin IO i pazerność Silvera

jak ktoś uważa, że tegoroczny mistrz będzie z gwiazdką powinien się zgłosić do specjalisty

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

I zawodników :) Oni też nie chcieli mniej zarabiać ;) 

Nawet w większym stopniu ich bo silver proponował inny start sezonu ale miało się to wiązać z 20% obniżką wszystkich pensji i zawodnicy od razu z Jamesem na czele chcieli grać i naciskali na szybki start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Nawet w większym stopniu ich bo silver proponował inny start sezonu ale miało się to wiązać z 20% obniżką wszystkich pensji i zawodnicy od razu z Jamesem na czele chcieli grać i naciskali na szybki start

No dokładnie dla zawodników zdrowie było najważniejsze, ale tylko do momentu, w którym za to zdrowie płaciliby właściciele. Gdy już była rozmowa o poświeceniu swojej kasy dla zdrowia to już narracja zawodników była inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Mavericks: 2011
76ers: 1983
Bucks: 1971
Hawks: 1958
Suns: Never
Nets: Never
Jazz: Never
Nuggets: Never
Clippers: Never

gdzies mi tez mrugnelo, ze to pierwsze od ~11 lat finaly bez Curry'ego lub Lebrona. Dla takich jak my - small markets - te playoffs sa nader interesujace. Z tej grupy, tylko Nets i Clippers maja lidera pozyskanego z rynku za duze pieniadze. Ciekawe, ciekawe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Last NBA Championship for the teams left in the playoffs

Mavericks: 2011
76ers: 1983
Bucks: 1971
Hawks: 1958
Suns: Never
Nets: Never
Jazz: Never
Nuggets: Never
Clippers: Never

epicko

Fajnie jakby wygral ktos kto jeszcze nie wygral (Jak Raps dwa lata temu), a najlepiej ktos z grupy Jazz, Nuggets, Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, karl napisał:

gdzies mi tez mrugnelo, ze to pierwsze od ~11 lat finaly bez Curry'ego lub Lebrona. Dla takich jak my - small markets - te playoffs sa nader interesujace. Z tej grupy, tylko Nets i Clippers maja lidera pozyskanego z rynku za duze pieniadze. Ciekawe, ciekawe.

 

Strasznie dziwnie przedstawiony stat, biorąc pod uwagę, że na ostatnie 10 finałów, w 9 grał Lebron i ten stat bez Curry'ego lub Lebrona można przedstawić równie dobrze:

pierwsze finały od 11 lat bez Lebrona lub Jeremiego Lina/bez Lebrona lub Malcolma Millera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.