Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Takie coś jak chcesz to się nie wydarzyło nigdy.

Nie chce, bo kibicuje akurat Suns, ale ewidentnie nie graja teraz na miare swego bilansu.

Niestety uwazam to za dość prawdopodobne.

Bo wlasnie z tych 4 zespolow ciezko wskazac faworyta. Nawet te dwa przypadki co wspomnielismy to i mem czy gsw nie byly jakos uwazane za mocne i nie mialo takich superstarow jak właśnie lal i gsw maja.

Szkoda by byla.

I utah i suns grali przsz.wieksza czesc sezonu swietnie, ale moze wlasnie forma byla za szybko.

Tacy HEAT (chyba czesto tak jest u Spo) zaczynaja fatalnie a pod koniev sezonu wymiataja.

Ten sezon, chyna poorzedni, pamietny z waitersem, jak LeWade mieli 29win streak etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby nie robić nowego tematu to pamiętajcie chłopy, że jutro o 23:30 pl czasu ma miejsce ceremonia wprowadzenia KG, Kobiego, i Tima do HOF. Przemawiać ma MJ więc wiadomo, że to skradnie nagłówki i pewnie usłyszymy jakąś nieznaną do tej pory historie. Duncan i Garnett też pewnie trzasną ciekawą mowę więc myślę, że warto będzie obejrzeć bo i godzina przystępna dla Europy.

E1ZW4kBX0AIMIhl?format=jpg

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 22:31, BMF napisał:

Ten play-in byłby do obrony, gdyby to było chociaż bo3, czy cuś, ale jako, że nie jest, to jest nie do obrony. 

tak cytuję, żeby nawiązać do tamtej dyskusji, nie że jakoś szczególnie się chcę odnieść do tego akurat zdania. 

Ale samo to, ile jest ciekaweych dla rozstawienia (które mnie osobiście średnio interesuje, ale większość ludzi pewnie nieco bardziej) meczy do samego końca sezonu, bo ktoś tam chce uniknąć play inu a ktoś tam nie - samo to jest kolejnym plusem tegoż play inu (a chyba ten argument mało był poruszany w trakcie wcześniejszej dyskusji, przynajmniej kiedy ja jeszcze brałem w niej udział).

Chyba, że ktoś uważa, że restowanie zawoników przez 3 ostatnie tygodnie RSa i 90% meczy o nic w tym czasie jest spoko - to wtedy ok. I nawet rozumiem, żeby nie było tak różowo, że szczególnie w obecnym, jakże napiętyn & naznaczonym kontuzjami sezonie taki odpoczynek by się przydał. Co nie zmienia faktu, że w normalnej sytuacji kilka tygodni meczy o nic to nic dobrego dla ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był poruszany i przyznałem rację, że to zwiększa poziom. Ale na Zachodzie mamy sytuację, gdzie w play-in będą Lakers (pewnie 41-30), Memphis i Warriors (38-33) i Spurs (33-38, bo już są -20 z Suns), więc mogę w sumie powtórzyć wszystko, co napisałem.  

Zwłaszcza, że terminarz się tak ułożył, że Memphis i Warriors mają ten sam bilans i grają ostatni mecz w regularze, więc normalnie to byłoby spotkanie o 8. seed. Zamaist tego mamy sytuację, że Spurs z bilansem 33-37 restują swoich starterów, bo mają pewne miejsce w play-in z 10. seedu . ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Memphis i Warriors mają ten sam bilans i grają ostatni mecz w regularze, więc normalnie to byłoby spotkanie o 8. seed. 

notabene teraz też będzie, i bardzo się będzie opłacało je wygrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Zwłaszcza, że terminarz się tak ułożył, że Memphis i Warriors mają ten sam bilans i grają ostatni mecz w regularze, więc normalnie to byłoby spotkanie o 8. seed. 

Na wschodzie, Hornets i Wizards identyczna sytuacja. I jak widać, nie potrzeba play-in, żeby były duże emocje. A śmieszne trochę może być jak zespoły, które w tych spotkaniach wygrają i zrobią 8seed jednak nie zrobią PO, bo za parę dni w takim samym pojedynku o 8 seed akurat przegrają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie play in krótko. 

Mi generalnie podoba się pomysł, bo większość ligi o coś mimo wszystko gra,. 

Zmieniłbym tylko jedno. Mecze play in zrobiłbym do 2 wygranych, by trochę zminimalizować zupełny przypadek za to w I rundzie wrócić do gry do 3 wygranych. 

Niestety pewnie nierealne, bo przerwa w grze zespołów z miejsc 1-6 to byłyby minimum 12 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Zmieniłbym tylko jedno. Mecze play in zrobiłbym do 2 wygranych, by trochę zminimalizować zupełny przypadek za to w I rundzie wrócić do gry do 3 wygranych. 

dokładnie. Tylko po prostu zrobić jedną rundę (typu: 7th vs. 10th, 8th vs 9th, bez drabinki tak jak teraz), sprawa załatwia się w ciągu tygodnia (dodatkowa nagroda dla top 6 teams - dłuższy odpoczynek) i po kłopocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Czy ktoś kojarzy co to za koleś?

Twarz skądś znajoma nazwiska nie znam jednakże Internet mówi, że Przemek Opłocki się ten jegomość zwie i był w redakcji tego nowego wcielenia Magic Basketball (może stąd mi się twarz kojarzy), które chyba nadal co poniektórym wisi tutaj jakiś hajs IIRC.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.espn.com/nba/story/_/id/31466502/monty-williams-phoenix-suns-voted-nbca-coach-year-sources-say

To jest jakiś skandal.

Kolo dostał samograja i trenera na boisku w jednym cpGoata i ma za to dostać COTY..

Podczas gdy hejtowany Tim Thibs dokonał czegoś, co wydawało się niemożliwe.

Ma też chyba znacznie większą różnicę pomiędzy osiągniętym bilansem a tym prognozowanym przez booki, niż cp3 Monty Williams.

I to bez znaczącego podpisania żadnego nowego gracza, a co dopiero top10 jak cp3 w Suns.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

https://www.espn.com/nba/story/_/id/31466502/monty-williams-phoenix-suns-voted-nbca-coach-year-sources-say

To jest jakiś skandal.

Kolo dostał samograja i trenera na boisku w jednym cpGoata i ma za to dostać COTY..

Podczas gdy hejtowany Tim Thibs dokonał czegoś, co wydawało się niemożliwe.

Ma też chyba znacznie większą różnicę pomiędzy osiągniętym bilansem a tym prognozowanym przez booki, niż cp3 Monty Williams.

I to bez znaczącego podpisania żadnego nowego gracza, a co dopiero top10 jak cp3 w Suns.

 

 

Huh, no trochę przypał.

Thibs po pierwsze miał dużo słabszy roster, a po drugie przekręcił Randle'a z full blow cancera na full blown all-stara.

To trenerzy głosują na tą nagrodę (bo to nie jest standardowe COTY, które przyznają media), może Thibs jest nielubiany albo coś?

 

Among those also receiving votes: Washington's Scott Brooks

lul

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mac napisał:

https://www.espn.com/nba/story/_/id/31466502/monty-williams-phoenix-suns-voted-nbca-coach-year-sources-say

To jest jakiś skandal.

Kolo dostał samograja i trenera na boisku w jednym cpGoata i ma za to dostać COTY..

Podczas gdy hejtowany Tim Thibs dokonał czegoś, co wydawało się niemożliwe.

Ma też chyba znacznie większą różnicę pomiędzy osiągniętym bilansem a tym prognozowanym przez booki, niż cp3 Monty Williams.

I to bez znaczącego podpisania żadnego nowego gracza, a co dopiero top10 jak cp3 w Suns.

 

 

Jak patrzę na te konkursy piękności to nie ma szans aby Jok dostał MVP .Black Lives  Matter Nigga !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.