Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Przesłuchałeś, warto dać szansę? Przyznam, że o dwóch panach prowadzących słyszę pierwszy raz

Stanowski napisał na Twitterze, ze to zajawkowicze którzy napisali do niego na privie. Kolega Eryk grał w juniorach w Poznaniu. Magazyn obejrzę z ciekawości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, camby23 napisał:

Kto wedlug was zasluzyl na COTY w tym roku? Snyder? Thibs? Ktos inny?

Szczerze to trudno powiedzec. Snyder ma najlepszy bilans. Monty Williams i Doc za wyniki tez na pewno na czolowke zasluguja. Dla mnie osobiscie dwa obowiazkowe chociaz honorable mentions(ale defensywa sexy nie jest, wiec watpie czy beda wyroznienia) to oczywiscie Thibs za to co zrobil z Knicks i Vogel za to jak dawal sobie rade bez Jamesa i AD i na jakim poziomie srubowal defensywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Największy postęp w stosunku do przedsezonowych przewidywań robia Jazz i Suns z czego Phoenix jednak większy.. Więc jak dla mnie Monty Williams

Największy postęp zrobili według mnie ze wschodu Knicks a z zachodu Suns. I o ile Suns już w barażach w zeszłych PO byli mocni + CP do nich doszedł o tyle po Knicks chyba nikt się nie spodziewał że będą na obecną chwilę 4 siłą wschodu. Jak dla mnie jeden z dwóch powyższych trenerów zasługuje na wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka są tylko 3 ekipy które mają bilans dodatni kiedy są zimne... Jazz , Suns i Nuggets. Z  czego Denver jest wszystko jedno czy rzucają dobrze czy źle zza łuku bo wygrywają mniej więcej tak samo za to takie Blazers czy Warriors jest uzależnione wręcz od rzutu za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Morey sądzi o play -in

Z punktu widzenia fana to NBA sprawiło ,że więcej meczów jest o coś. Każdy walczy poza może 6 zespołami tankerów. Nawet Kings czy Raptors, które 2 lata temu już dawno by grały rezerwami i tankowały teraz walczą wciąż o PO. Poza tym realnie pierwszy mecz play-in to Lakers- Warriors

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.