Skocz do zawartości

Wężyk uzupełniający do zamknięcia roosterów


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Po wpisaniu wszystkich graczy do roosterów w naszym arkuszu, Rada będzie dokładnie wiedzieć kto i ilu zawodników będzie potrzebował. Po zebraniu takich informacji podamy dokładne szczegóły danego wężyka ale już mogę napisać parę rzeczy.

  • wężyk zacznie się od klubu z najlepszym bilansem z zeszłego roku i będzie schodził w dół, by w następnej rundzie kolejność odwrócić
  • drużyna bierze udział w wężyku do momentu osiągnięcia 14 graczy
  • nie będzie dobierania 15 gracza poprzez wężyk. Podpiszecie go sobie po T1, albo jak zrobicie jakąś wymianę która da Wam gracza więcej
  • kluby mające po zamknięciu IV tury 14 lub 15 zawodników w roosterze nie będą mogły brać udziału w wężyku poprzez zwolnienie, lub dokonania transferu celem zejścia do 13 lub mniej graczy aby wziąć w owym wężyku udział

Kolejność i daty wyboru podamy tak szybko jak to będzie możliwe - może mnie się uda jutro przed Wigilią wklepać wygranych zawodników do arkusza i kto się do wężyka łapie i będziemy znali wstępną kolejność.

A no i żeby nikt nie miał wątpliwości bo widziałem, że ktoś tam ruszył już z TW. Wybór w wężyku > wybór na TW. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld promuje ten temat

W nocy, po Wigilii siedziałem nad tym:

W dniu 25.12.2020 o 01:58, Eld napisał:

No i teraz najważniejsza rzecz. Podsumowanie roosterów, które jest nam niezbędne do wężyka ( jakikolwiek by on nie był ).

  • Na 30 teamów - 27 drużyn ma zamknięty rooster. Oznacza to, że mają wymaganych przynajmniej 14 graczy.
  • Wśród Tych 27 drużyn, dwie drużyny mają nawet 16 graczy więc do jutra jeden do zwolnienia, lub oddania. Są to Wolves @Qcin_69 / @mac, oraz Jazz @elwariato
  • Z pozostałych 25 drużyn mających 14 lub 15 graczy, maksymalną liczbę piętnastu graczy osiągnęło 17 teamów, w tym uwaga - za co wielkie brawa - @Sylvinho.. Da się? Da się. Nie sądzę aby teamy z 15 graczami nagle chciały brać udział w wężyku poprzez zwolnienie kogoś, a tym samym zwiększenie sobie dead money i ograniczenia zarobku/wydatków.
  • 8 drużyn ma wymaganych 14 graczy - jeśli jakiś team z drużyn posiadających wcześniej wymienioną liczbę graczy pragnie wziąć udział w potencjalnym rozszerzonym wężyku nic nie obiecuję, bo na Radzie nie zostało jeszcze podjęte w takim kształcie !!! ) - proszę o krótkie PM do mnie. Chcę wybadać zainteresowanie, bo ktoś przede wszystkim ze względów finansowych woli pozostać przy roosterze 14-osobowym, ale może jednak ktoś chce sobie dobrać 15 gracza.

A teraz pozostałe trzy teamy. W największej dupie ( i nie sorry za słownictwo ) są Bucks i @SlaKB. Potrzebują do domknięcia aż 5 graczy. Pozostała dwójka to Denver i @LeweBiodroSmoka któremu brakuje dwóch zawodników do domknięcia roosteru oraz Knicks i @człowiek...morza któremu również brakuje 2 zawodników do domknięcia roosteru.

Moje rozwiązanie, przed ostateczną formą wężyka. Póki możecie jeszcze robić transfery ( do jutra, do 20:00 ), Bucks, Denver i Knicks łapać za telefony i dzwonić do Wolves i Jazz po zawodników. Tu będziecie mieli typowy win-win. Oddający nie będą zmuszeni ładować gracza w dead money, a zyskujący pozyskają gracza do rotacji. Drugie wyjście - podpisujcie 2nd roundowców z 2020 ( Ronnie! ), lub jakiś sensowne stashe. Trzecie - ewentulanie dzwonić do drużyn z 15 graczami i montować wymiany dwóch za jednego.

Znamy szczegóły - Rada jak się pobudzi - wyciągnie wnioski i poda ostateczne rozwiązanie. 

Obiecałem ostateczne rozwiązanie i właśnie je Wam prezentujemy. Nie będzie pobłażania dla kombinatorstwa i lenistwa. 

27 GMów potrafiło domknąć rooster w IV tury. Trzech jakoś nie. A w sumie to czterech, bo Sylwek sam się dopisał do tej listy ale za złamanie punktu: "kluby mające po zamknięciu IV tury 14 lub 15 zawodników  w roosterze nie będą mogły brać udziału w wężyku poprzez zwolnienie, lub dokonania transferu celem zejścia do 13 lub mniej graczy aby wziąć w owym wężyku udział" poniesie stosowną karę.

Zanim ogłoszę wężyk i argumentację dla kolejności na początek jedna rzecz - dzisiaj rano zadałem pytanie, że kto chce się zgłosić z 14 graczami do wężyka, proszę o stosowną informację. Zrobili to tylko Lakers i tylko oni w wężyku będą brać udział.

Skoro zostało napisane, że wężyk leci po bilansie to wygląda on następująco, ale z jednym zastrzeżeniem. Bucks za zlekceważenie okresu FA dostają karę w postaci wybierania jako ostatni.

  • Każdy team ma 12 godzin od poprzedniego wyboru na wybranie swojego zawodnika. Nie wybierze - zrobi to za niego Rada.
  • Pierwszy rok ma być w pełni gwarantowany
  • Kontrakty mają być jednoroczne.

Kolejność:

  1. Lakers - Ben McLemore, 1y/min
  2. Denver - Isaiah Stewart ( own 2nd rounder ), 1+1TO min
  3. Denver - Juan Toscano-Anderson, 1y/min
  4. Knicks - Timothe Luwawu, 1y/min
  5. Knicks - Justina Jacksona, 1y/min
  6. Wizzards - Joshua Obiesie ( own stashed ), 1y/min
  7. Bucks - Elfrid Payton, 1y/min
  8. Bucks - Kent Bazemore, 1y/min
  9. Bucks - Solomon Hill, 1y/min
  10. Bucks - Thon Maker, 1y/min
  11. Bucks - Bryn Forbes, 1y/min

Na pytanie dlaczego Knicks nie dostali żadnej kary - dla nich karą samą w sobie jest wybieranie za Januarym i jego Lakers oraz za Denver.

@january - zaczynasz.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

dej se na wstrzymanie przyjacielu lakers.

z pieskiem na plazy bylem.

tera trwa analiza

Tak Ci tylko przypomnę, że zostało Ci na analizę 7 godzin a później Rada sama Ci wybierze graczy. 

Radzę nie testować tej opcji bo jeden z Radnych jest wielkim fanem Łukasza Koszarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

I jakie zlekceważenie okresu FA? Zawsze składałem oferty i głosowałem, chyba jaja se robicie że coś zlekceważyłem

No chyba Ty sobie jaja robisz. W III turze mogłeś złożyć łącznie 9 ofert, złożyłeś 3. No naprawdę wielka niespodzianka, że teraz nie masz kim grać. Ja też jestem zaskoczony i nie wiem jak to się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No chyba Ty sobie jaja robisz. W III turze mogłeś złożyć łącznie 9 ofert, złożyłeś 3. No naprawdę wielka niespodzianka, że teraz nie masz kim grać. Ja też jestem zaskoczony i nie wiem jak to się stało.

Jest gdzieś w regulaminie napisane, że za brak złożenia 100% możliwych ofert ktoś będzie karany gorszym miejscem w wężyku lub w ogóle jakkolwiek karany? Jeśli tak to ok, zwracam honor i Was przepraszam, ale jeśli nie to nie walcie w c***a z ustawianiem zasad i wymyślaniem kar jak Wam się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Jest gdzieś w regulaminie napisane, że za brak złożenia 100% możliwych ofert ktoś będzie karany gorszym miejscem w wężyku lub w ogóle jakkolwiek karany? Jeśli tak to ok, zwracam honor i Was przepraszam, ale jeśli nie to nie walcie w c***a z ustawianiem zasad i wymyślaniem kar jak Wam się podoba

honorowo, żeby odwzorować realizm gry, moge dac Ci wybrac pierwszego grajka.

potem ja drugiego, Ty trzeciego, ja czwartego i potem lecisz do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.