Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Celinziom napisał:

Jak dla mnie to przegięcie. Rozumiem że kontrakty się podniosły ale Oubre to na drugą opcje, a co dopiero na pierwszą, raczej nie jest materiał. Jestem zdania, żeby sztucznie nie podnosić zarobków, bo są kontrakty w lidze, o których mówimy "steal" bo zawodnicy grają za jakieś minimum, a wnoszą dużo do zespołu. Co do Oubre, bardzo go lubiłem z czasów Suns, jednak jego występy w Warriors jakoś mnie nie przekonywały. Może to tylko moje odczucia. 

Wow znalazłem kogoś kto lubił Oubre z czasów Suns. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne info ze Dejounte i White dostępni w wymianach. Spurs oczywiście rozpatrują maxa dla Collinsa. Gość nie jest wart aż tyle ale tyle się przepłaca gdy jest się small market. Niestety sukces Atlanty komplikuje temat bo moim zdaniem i tak wyrównają. 

Poświęciłbym future pick plus Lonnie Walkera. I zrobił snt

Wtedy Atlanta nie traci za darmo gracza a równocześnie nie płaci maxa i ma na przedłużenie Trae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 21:47, ely3 napisał:

To już prędzej coś im Boston może zaoferować....

Już widzę jak Lillard pędzi do Bostonu po tym co Ainge tam narobił i jak się zachował wobec Walkera. Generalnie moim zdaniem przez Ainge jeśli Tatum i Brown nie wskoczą na jakiś poziom superstar to to będzie na lata taka drużyna na max I/II rundę PO. 

Póki co szlag trafił "it is all about eighteen".

Jeszcze Stevens na ławce mógł by być jakimś magnesem no ale to już lekko nieaktualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 17:33, nba2midnight napisał:

Zach Harper - The Athletic
The Pelicans already have so many young guys, and people around the NBA are expecting them to move this pick for some veteran help, according to league sources.

Mills Gay czy DDR tacy doświadczeni. ZION taki nieprzydatny młokos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo to będzie ostateczny test na poziom dyletanctwa Griffina: od początku poprzedniego sezonu mówiło się, że Pelicans nie chcą przepłacić Lonzo i go przedłużyć, nie oddali go przez cały sezon, na tle tej rosterowej biedy to jest trzeci najlepszy gracz Nowego Orleanu, a teraz mówi się, że Pelicans raczej nie wyrównają jakiejś dużej oferty za Balla (Bulls?). Jak Pels stracą go za darmo/trash, to Griffin będzie już niekwestionowanie do ukamieniowania. 

Więc Ball to w sumie pierwsze (jedyne?) z fajnych nazwisk, na które Lakers mogliby mieć szanse (wciąż takie sobie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.