Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, nba2midnight napisał:

No to pozamiatane

Sources: The New York Knicks have emerged as a serious potential destination for Cavaliers big man Andre Drummond.
 


 

proste kapcie - ludzie, Drummond ma w dupie ring chejsing, on chce miec pewnosc, ze ktos bedzie mu w stanie zaplacic, a droga do tego idzie przez zachowanie bird rights. NYK to by bylo perfekcyjne miejsce dla tego niedzwiadka i kontynuacja pieknej passy!

Edyta:

zajrzalem na hoopshype (NYK), cos pieknego, ile tam jest krotko-terminowego gruzu do oddania! marzenie kazdego GMa zeby wspolpracowac z NYK! I mocny link w rodzinie Dolanow (NY-CLE!).

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nba2midnight napisał:

To co mowisz ma sens Dla mnie to mimo wszystko zaskoczenie, bo tak mocno go James chcial. Myslalem ze z tego powodu chociaz bedzie nietykalny. Albo Rob ma jaja wieksze niz sie moze wydawac, albo ta milosc Krola nie tak wielka.

James i "GM na swoim", a to dobre : )

wiadomo, ze jak pchna tego Niemca to z wielkim blogoslawienstwem LBJa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas

Magic są dwa wybory pierwszorundowe za Gordona i sam Aaron chciałby trafić do Bostonu 

Toronto podobno chce tak wysoki zwrot za Lowryego i Powella ,że do wymian raczej nie dojdzie Najprędzej zobaczymy chyba kolejną wymiane Oladipo. Może jakieś ruchy Lakers. Ale jak co roku jest więcej gadania niz realnych wymian

Knicks są cały czas 15 mln pod  limitem i podobno rozmawiają z Cavs o wchłonięciu umowy Drummonda . Ale o ile Cavs nie dorzucą jakiegoś wyboru pierwszorundowego to nie wiem jaki to sens dla Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Knicks mają miejsce w salary, w składzie Randle, Noel i Robinson, to wpakują się w Drummonda... jakoś pasuje mi to do nich, nie mogło być dobrze za długo. Jeśli wyszarpią z nim pick, to zrozumiem, ale bez tego to byłby po prostu głupi ruch. 

7 h temu zdemontowano plotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LONGER01 napisał:

Do Ujiriego z bieda ofertami szkoda w ogóle dzwonić. Lowry i Powell dzisiaj zagrali z Nuggets więc ciśnienia na ich wymianę raczej nie ma.

 

mało tego, wyglądali kapitalnie zwłaszcza w obronie, gdzie dawno w rs nie widziałem tak agresywnego krycia i presu na całym parkiecie

też mi się wydaje, że po byle fryty nie będą się schylać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mało tego, wyglądali kapitalnie zwłaszcza w obronie, gdzie dawno w rs nie widziałem tak agresywnego krycia i presu na całym parkiecie

też mi się wydaje, że po byle fryty nie będą się schylać

obrona raps jest w tym sezonie o kant dupy potluc (szczegolnie jak idzie o 'trojki'), a przeciez w zeszlym sezonie to wlasnie defensywa byla ich 'znakiem firmowym'. ale co do 'agresywnego krycia', potwierdzam. pare dni temu przeciwko nam grali na b. duzej intensywnosci (jakiej dawno nie widzialem u naszych przeciwnikow). tylko, co z tego?! - jest takie powiedzenie, 'lepiej madrze stac, niz glupio biegac'. do obecnych raps - jako antytezy - pasuje jak ulal...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobie buyoutów niestety nie ma rynku na LMA czy Drumma gdzie gigantyczny kontrakt nie tak łatwo zutylizować a na spadającym kontrakcie 25+M trudno zarobić pick.

z drugiej strony na miejscu klubów bym właśnie tych buyoutów zaczął unikać aby nie zaniżać samemu sobie wartości graczy na spadających kontraktach bo znowu się robi zabawa do którego big markets pójdzie dane nazwisko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

w dobie buyoutów niestety nie ma rynku na LMA czy Drumma gdzie gigantyczny kontrakt nie tak łatwo zutylizować a na spadającym kontrakcie 25+M trudno zarobić pick.

Gdyby nie buyouty, to dalej nie byłoby rynku na LMA i Drummonda.

Widzę, że duża część internetu uważa, że ten Drummond to jest jakiś missing piece dla Lakers, śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BMF napisał:

Gdyby nie buyouty, to dalej nie byłoby rynku na LMA i Drummonda.

Widzę, że duża część internetu uważa, że ten Drummond to jest jakiś missing piece dla Lakers, śmiesznie. 

Akurat w Lakers to ma sens 

Mając obok lebrona i Davisa drummond mógłby rozbłysnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.