Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mac napisał:

Może nie nowego, ale mocno subietywnego ( nie widzę w tym nic złego ), bo akurat Nets to giganci ( ich gracze ), tak jak i chociażby Kawhi ( jak sam piszesz, wspominasz o spojrzeniu ze względu na nich ), a więc jak lubisz finały gigantów, to też nets - lac takowe mogą być.

 

To juz pisalem o Nets. Nie mam nic do nich. Historycznie zaden gigant to nie jest, a wg mnie dla ligi nie bedzie dobrze jak wygraja w tym roku z powodow o ktorych pisalem. Do samej organizacji nic nie mam. Nawet swego czasu bardzo liczylem ze New Jersey Nets cos ugraja, ale nie wyszlo.

A z perspektywy graczy co do KL mam mieszane uczucia, nie odmawiam mu jednak wielkosci jako graczowi. Juz wole zeby on wygral niz duet KD-KI.

I zeby bylo jasne - na final Clippers-Nets sie nie obraze jak cos. Nie bedzie moim preferowanym, ale na pewno bylby na wysokim poziomie i jako fan NBA bym sie nim ekscytowal i nie robilbym jakis akcji, typu ze jak to akurat dwie ostatnie ekipy z mojej listy to nie ogladam i bojkotuje. Nie robmy dziecinady z tego. Nawet bardzo bym sobie siedmiu meczow zyczyl, wysokiego poziomu i dramaturgii.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz własnie spudłowało 16 rzutów z rzędu .... Często z czystych pozycji. Nie wiem czy ich sparalizowało czy jak. Ale zaczęli od prowadzenia 10-2 a potem spudłowali 16 rzutów z rzędu....

Clippers dobrze bronią to fakt ale Jazz strasznie nerwowo grają

19 spudłowanych z rzedu --nie wiem jakim cudem są tylko -7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

Jazz własnie spudłowało 16 rzutów z rzędu .... Często z czystych pozycji. Nie wiem czy ich sparalizowało czy jak. Ale zaczęli od prowadzenia 10-2 a potem spudłowali 16 rzutów z rzędu....

Clippers dobrze bronią to fakt ale Jazz strasznie nerwowo grają

19 spudłowanych z rzedu --nie wiem jakim cudem są tylko -7

bdb zmiana DMC co nie ?

2 akcje w ataku i obronie z rzędu w pojedynkę uratował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zły moment dla niego powiedziałeś

Będzie cięzko, Brak Conleya. Mitchell wciąż na limicie minut ... Brakuje rozegrania i nerwowo rzucają ....

DMC flopuje w każdej akcji a sędziowie się nabierają i drugi raz na jego flopie gwiżdżą ofens Goberowi. A challenge można brać jeden i Snyder wykorzystał go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

W zły moment dla niego powiedziałeś

Będzie cięzko, Brak Conleya. Mitchell wciąż na limicie minut ... Brakuje rozegrania i nerwowo rzucają ....

Ale trafił potem trójeczkę.

Wiesz, ciężko oczekiwać z LAC więcej od reszty spoza top2 niż dziś.

Kawhi i PG dwa faule i reszta ładnie wspomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakby sędziowie nie nabierali się na jego flopy to miałby 4 faule w 2 minuty gry. A Gobert powinien mieć kolejne 2+1  a nie ofens.  Lepiej już gra Jackson czy Batum od niego

Ogólnie Jazz dobrze broni Leonarda czy George ale zadaniowcy Clippers dziś się stawili. Jackson, Kennard niech będzie że i DMC. a W Jazz niestety jak na razie zadaniowcy pogubieni . Liderzy  też nerwowo. No zobaczymy jak to będzie bo na razie średniawo choć i tak lepiej niż te 20 spudłowanych z rzędu w 1 kwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo w prawie każdej akcji sędziowie mogą coś gwizdnąć w którąkolwiek stronę, więć to nie fair wobec DMC.

Jak na gościa, którego nie chciał żaden nba team, dał imo bdb zmianę w półfinale konferencji w ważnym momencie.

Po co PGeorge oddaje takie trudne rzuty z midrange 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Bo nie ma jak wjechać pod kosz. I jazz jego i Kawhi pilnują ... Jazz wyszło na prowadzenie. Favors jest niesamowity w tych ostatnich 3 minutach

no to już drugi zespół z taką taktyką, skupiania się na tej dwójce totalnie.

Tak czy siak, dobry mecz :)

4 minuty temu, Alonzo napisał:

A Mitchell to niby co?!

Mitchel jest w tym meczu imo najlepszym graczem

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Kennard gra tak jak oczekiwano przed sezonem, jak nabierze jeszcze więcej pewności może niech zacznie też rozgrywać, bo jednak ciągle głównie za strzelca za 3 robi,, a to duzo wszechstronniejszy gracz.

6 minut temu, ely3 napisał:

Pushoff p bo PG odpychał Nianga a sędzia i tak gwizdał faul Niengowi

to moze pussy P ? bo taka ksywa sie pojawiala na forach czesto.

 

obok Karla Malone siedzi Jego syn? też niesamowity bicol :o

tam Wade na ławce Jazz jest? chyba ma jakies udzialy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Tak - kupiła jakieś symboliczne, ale @ely3 pewnie będzie wiedział więcej. 

Ma udziały ok 1 % ale chyba coś koło 40 mln musiał wyłożyć z tego co gdzieś widziałem.....

Wade jak Wade ale na meczu i jego żona się pojawiła. Malone z rodziną co naprawdę się nie zdarza zbyt często.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w pierwszym meczu, pierwsza kwarta świetna w wykonaniu obu ekip. Druga natomiast klapa, chyba 7 tov pod rząd z obu stron, mecz przyhamował. 

Dziwna w sumie ta pierwsza połowa, Suns niby w gazie, Nuggets sporo tov, kiepska celność a tylko 10 pkt przewagi. 

No ale początek 3 kwarty i os razu +19, oby na spokojnie do końca. Nuggets bez życia, podobnie jak Lakers w ostatnich 3 meczach z Suns

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.