Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał:

brawo Reggie Jackson, ten pass Kawhiego do Morrisa to tez mega przegląd pola.

Kawhi chyba już top3 liderów w nba

Teraz fajnie byloby go zobaczyc vs jakas ekipa z choc przecietna D i nie bedaca zalezna od jednego, 22 letniego zawodnika z kosmiczna forma.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Teraz fajnie byloby go zobaczyc vs jakas ekipa z choc przecietna D i nie bedaca zalezna od jednego, 22 letniego zawodnika z kosmiczna forma.

podobnie jak z Morkiefem, odpal sobie może serię raps - philly lub raps - bux z Kawhim w składzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nba2midnight napisał:

Kogo wole czy kto wygra? Wole Jazz, a kto wygra nie wiem.

raczej za kim jesteś, bo myślę, że kto wygra to chyba nie wiesz, podobnie jak ja.

Ja jestem za LAC.

Teraz, nba2midnight napisał:

Chcialbym ogolnie final ekip, ktore nigdy nic nie wygraly i teraz tez nie sa w gronie faworytow. 

hmm, ale to wiesz, że Jazz było dwa razy w finale NBA, a LAC nigdy nawet w finale konfy ? Może jednak jesteś za LAC zatem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

raczej za kim jesteś, bo myślę, że kto wygra to chyba nie wiesz, podobnie jak ja.

Ja jestem za LAC.

hmm, ale to wiesz, że Jazz było dwa razy w finale NBA, a LAC nigdy nawet w finale konfy ? Może jednak jesteś za LAC zatem ?

 

Patrz druga czesc ostatniego zdania. LAC sa jednak jednym z faworytow. Poza tym obydwie ekipy tytulu nie wygraly, a to ze Jazz bylo dwa razy w finale, to dalej nie jest tytul.

Ogolnie najbardziej chcialbym chyba Nuggets w finale z Zachodu, gdyby mieli Murraya, bo tak to ich nie widze. Potem ktos z dwojki Jazz/Suns. 

Ze Wschodu wszyscy poza Nets tytul wygrywali, ale takie ekipy jak Hawks czy Bucks byly tak dlugo mizerne, ze jak ktores z nich by weszlo do finaliu to tez by spoko bylo. Poza tym uwazam ze tytul dla Nets to nie byloby dobre dla ligi. Nie dlatego ze to Nets, tylko ze tak te ekipe zbudowali na szybko. No i poza tym nie moge juz sluchac madrosci Durantow i Irvingow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nba2midnight napisał:

Ogolnie najbardziej chcialbym chyba Nuggets w finale z Zachodu,Potem ktos z dwojki Jazz/Suns.

Czyli LAC najmniej ?

23 minuty temu, nba2midnight napisał:

Ze Wschodu wszyscy poza Nets tytul wygrywali, ale takie ekipy jak Hawks czy Bucks byly tak dlugo mizerne, ze jak ktores z nich by weszlo do finaliu to tez by spoko bylo. Poza tym uwazam ze tytul dla Nets to nie byloby dobre dla ligi. Nie dlatego ze to Nets, tylko ze tak te ekipe zbudowali na szybko. No i poza tym nie moge juz sluchac madrosci Durantow i Irvingow.

to jak z obecnych 8?

NA końcu Nets i LAC ? Wydaje mi sie, że w podobnych względów część nie chciała tytułu LAL.

Ja kibicuje obecnie 1. lac 2. suns 3. den 4. nets chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Czyli LAC najmniej ?

No z tego tak wynika. Wole jednak ich od Nets.

4 minuty temu, mac napisał:

to jak z obecnych 8?

NA końcu Nets i LAC ? Wydaje mi sie, że w podobnych względów część nie chciała tytułu LAL.

Ja kibicuje obecnie 1. lac 2. suns 3. den 4. nets chyba.

Szczerze to tak az tego nie analizowalem. Pewnie byloby to cos w rodzaju:

1. Nuggets

2. Jazz/Suns/Hawks

3. Bucks

4. Sixers

5. LAC

6. Nets

To w sumie dziwne, bo nie kibicuje przeciwko zadnej z tych ekip, ani jakas tragedia sie wg mnie nie stanie jesli którakolwiek  z nich wygra(poza wg mnie niekorzystnym dla ligi zwyciestwem Nets). Tyle tylko ze chcialbym naprawde, aby jakis underdog wygral jak juz.

To bardziej z krainy basni, ale chcialbym za rok final Lakers-Celtics w kontekscie walki o 18. tytul. To byloby cos. No ale na Celtow ciezko bedzie liczyc pewnie nawet w ciagu najblizszych kilku lat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nba2midnight napisał:

To w sumie dziwne, bo nie kibicuje przeciwko zadnej z tych ekip, ani jakas tragedia sie wg mnie nie stanie jesli którakolwiek  z nich wygra(poza wg mnie niekorzystnym dla ligi zwyciestwem Nets). Tyle tylko ze chcialbym naprawde, aby jakis underdog wygral jak juz.

Dla mnie dziwniejsze, że tu piszesz jak to kibicujesz ekipom, które nigdy nic nie wygrały, by za rok chcieć w finale ekipy, które na wygrywały najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Dla mnie dziwniejsze, że tu piszesz jak to kibicujesz ekipom, które nigdy nic nie wygrały, by za rok chcieć w finale ekipy, które na wygrywały najwięcej.

Ale co tu dziwnego? Przeciez w tym sezonie kibicuje tym ekipom, bo one zostaly.

Od poczatku pisalem ze kibicuje graczom i teraz np. takiemu Bronowi, ale ze on odpadl, no to wole underdogi z tych co zostali.

A juz kilkukrotnie pisalem wczesniej w innych watkach, ze docelowo najbardziej lubie pojedynki gigantow i jak ich nie mozemy miec, to chce wlasnie, aby jak najmniej utytulowane ekipy sobie bilans poprawily.

Takze nic nowego tu nie napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nba2midnight napisał:

Ale co tu dziwnego? Przeciez w tym sezonie kibicuje tym ekipom, bo one zostaly.

Od poczatku pisalem ze kibicuje graczom i teraz np. takiemu Bronowi, ale ze on odpadl, no to wole underdogi z tych co zostali.

A juz kilkukrotnie pisalem wczesniej w innych watkach, ze docelowo najbardziej lubie pojedynki gigantow i jak ich nie mozemy miec, to chce wlasnie, aby jak najmniej utytulowane ekipy sobie bilans poprawily.

Takze nic nowego tu nie napisalem.

Może nie nowego, ale mocno subietywnego ( nie widzę w tym nic złego ), bo akurat Nets to giganci ( ich gracze ), tak jak i chociażby Kawhi ( jak sam piszesz, wspominasz o spojrzeniu ze względu na nich ), a więc jak lubisz finały gigantów, to też nets - lac takowe mogą być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.