Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A tak swoja droga skoro liderzy nie mogą grac bo kwarantanna to czemu rezerwowi mogli. Oni nie trenowali z nimi czy co?? @ely3 albo ktoś ? 

W 76ers poszli ci którzy siedzieli przy wspólnym stoliku na odprawie. Z Bostonu ci którzy byli obok siebie w szatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook nie gra. Phoenix powinno się martwić.

Tak żałosnej gry Phoenix w tym sezonie jeszcze nie widziałem. Nikt nie trafia rzutów dystansowych. Carter nie rozgrywa tylko rzuca i nic nie trafia. Strasznie brakuje dziś Payne'a. Booker szybkie dwa faule, Bridges już 3. Ayton dziś znów wygląda jak żelkowy misiek. Phoenix powinno go jak najszybciej wymienić póki ma jakąś wartość. Jones dziś wszedł za Aytona...i nie wiem co ten koleś robi w NBA, bo z nim na parkiecie to Phoenix gra w 4. 

Bertrans ma 5/5 za 3. Lopez robi w pomalowanym Phoenix co chce. :(

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i dał naprawde dobre minuty, maszynka wygląda na to, że zaczyna hulać, obym tylko nie zapeszył, ale z takim Jokiem to trzeba mierzyć wysoko

pls

Nets są teraz w takiej rozsypce (wszystkim smutno i tylko LeVert udaje superstara :)) przez Gamonia Irvinga że ten mecz jest mało miarodajny 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał:

pls

Nets są teraz w takiej rozsypce (wszystkim smutno i tylko LeVert udaje superstara :)) przez Gamonia Irvinga że ten mecz jest mało miarodajny 

k**** następny, w rozsypce to jest pół ligi, widać, że ławka klika nawet Hartenstein ogarnia się powoli a Ci będą biadolić i czekać na Lakers z Jabbarem i Magicem

tylko ten Murray, nie wiem, mam nadzieje, że to efekt redukcji wagi bo telewizora nie zmieniałem a jest ewidentnie mniej nabity niż w bańce

28 minut temu, julekstep napisał:

Nets są teraz w takiej rozsypce

...

4 - 29

przynajmniej będzie na Cb

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.