Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu Mikal został oddany przez Filadelfię to wciąż dla mnie niezrozumiała zagadka. Gdyby wciąż był u nich to może 76ers by się cieszyli z tytułu. Fantastyczny gracz po obu stronach parkietu. Może nie gwiazda ale nie wiem czy nie bardziej przydatny od takiego Tobiasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ zaoferowali wówczas niezwykle wartościowy pick Miami '21 żeby Sixers mogło sobie wybrać Zhaire, który w żaden sposób nie wpisywał się w ich timeline a miał 'sufit' cokolwiek to znaczy a pick został wymieniony żeby pozyskać  wspomnianego wyżej Tobiasa i zapłacić mu 180/5, ponieważ Elton Brand stwierdził, że w strukturach organizacji jest zbyt wiele 'analytics minds'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Giannis ma zamiar trafiać takie trójki jak te dwie ostatnie to klękajcie narody. Choć trzeba przyznać ,że jak JAzz wyszo parą Favors-Gobert to jednak nie był w stanie się ani razu przebić.. I ogólnie w drugiej kwarcie Jazz poprawiło obrone pomalowanego. Na razie nadal Jazz dużo trafia zza łuku. A Bucks ma Giannisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem 76ers jest i będzie odpuszczenie w obronie. Mają 7miu graczy, wszyscy zagrają duże minuty i muszą odpuszczac w obronie by nie kończyć meczu w czterech na parkiecie. Przypomina mi się szalony mecz Alabamy 3 lata temu, Sexton i kończynie w trzech? I to jakie 🙂

Była kiedyś taka sytuacja w NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Największym problemem 76ers jest i będzie odpuszczenie w obronie. Mają 7miu graczy, wszyscy zagrają duże minuty i muszą odpuszczac w obronie by nie kończyć meczu w czterech na parkiecie. Przypomina mi się szalony mecz Alabamy 3 lata temu, Sexton i kończynie w trzech? I to jakie 🙂

Była kiedyś taka sytuacja w NBA? 

Nie ma opcji na grę w 4. Musi być 5 na parkiecie.

Po prostu gracz z 6 faulem dostaje jeszcze technika i gra dalej, a zespół też dostaje team technical. I tak będzie przy każdym następnym faulu tego gagatka.

Była podobna sytuacja bodajże za GSW Nelsona chyba w 2010 (do matury się uczyłem końcem kwietnia to coś pamietam) rookie sezon Stepha. Tylko wtedy jeszcze chyba z kontuzjami schodzili, albo w ogóle w pięciu grali cały mecz a kontuzjowani byli wpisywani po prostu do protokołu jako active, żeby mecz się w ogóle odbył i chyba Nelson wprowadzał tych kontuzjowanych, oni popełniali od razu faule i zgłaszali kontuzje i ten typ co popełnił 6 faul wrócił do gry i jako że zastępował kontuzjowanych to obyło się bez techników.

To całkiem śmieszna sytuacja była bo sędziowie po prostu zeszli z parkietu bo nie wiedzieli co robić w takim wypadku i poszli do kantorka badać pismo. Komentatorzy się śmieli, że poszli zadzwonić do Sterna z pytaniem co robic XD

Później coś chyba jeszcze w Lakersach Pringlesa było grane ale to już szczegółów zajścia nie znam. Google it. 

Także procedury są, i są przetestowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.