Skocz do zawartości

[2032] Play-off - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

@SlaKB @Krzemo @julekstep

Na stronce juz sa sklady tylko z aktualnymi kontraktami. Moglibyscie zostawic stare sklady do zalozenia tematu zastrzeganie birdow, zeby nikogo nie pominac przy owym zastrzeganiu :)

a nie wystarczy użyć excela ostatniego? :P 

no i w zakładce Free Agents masz podane 'last team' (ale Krzemo tego jeszcze nie zaktualizował z tego co widzę :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gratki @Pablo81, trochę zazdroszczę no ale co poradzić, plus dalej będę propagandę rozgłaszał ze byłem spokojnie #3 w lidze :D Plus dla ligi dobrze sie stało, bo tak pewnie @julekstep po tym tytule zaraz by spierniczył żeby to niby odejść w glorii chwały, a tak musi sie jeszcze troche pomęczyć.

 

PS jako że po sezonie to podrzucam pomysł żeby na draft w tym i następnym zresztą też roku :P  tak z maks godzinka na pick :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Graty @Pablo81, piękny mistrz. Coś jak ten @człowiek...morza w BeGM.

Takie mistrzostwa, zdobyte w takim stylu i po takiej budowie wspomina się latami jako tych największych.

pieknie powiedziane.

gratuluje @Pablo81 i witam w panteonie goat'ow.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

Magic prawdziwymi mistrzami ludzkich serc!

 

13 minut temu, julekstep napisał:

Magic w oficjalnym oświadczeniu na koniec sezonu NIE DZIĘKUJĄ NIKOMU i zapowiadają 4 sweepy w kolejnych PO.

 

NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH! (a najbardziej Pistons, 76ers i Spurs!)

Btw @julekstep

Jestem ciekaw jaka zbudujesz ławkę z tak zapchanym salary. W nast sezonie, jezeli nie oddasz nikogo ze s5, bedziesz musial uzupelnic rotacje do regulaminowych 12 graczy samymi zawodnikami z FA za 332 tys. (Odrzuty z draftu).

Obstawiam, ze pierwszy pod mlotek idzie Ridnour :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

@Alonzo oszczędźmy może spoleczności simbasket twoich scen zazdrości.

 Zwyczajnie nie rozumiem porównania do @Pablo81 tutaj - ot tylko to :) I to Spurs tu wyszli z 1-3 w Finale.. łał!!! Równiez musieli gonić we wcześniejszych seriach. Naprawdę szacun! 

@człowiek...morza nadal są dwa dostępne teamy w Simce. Spróbuj się w grze, gdzie nikt nie jest faworyzowany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

 Zwyczajnie nie rozumiem porównania do @Pablo81 tutaj - ot tylko to :) I to Spurs tu wyszli z 1-3 w Finale.. łał!!! Równiez musieli gonić we wcześniejszych seriach. Naprawdę szacun! 

@człowiek...morza nadal są dwa dostępne teamy w Simce. Spróbuj się w grze, gdzie nikt nie jest faworyzowany ;) 

No i właśnie dlatego CM nie spróbuje :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem, dosłownie, loterię. Myślałem, że będzie dzisiaj. 

Rano sprawdzam e-nba, odczytuję wiadomość, co chcę za 4ty pick - ups, chyba spadłem w loterii - mały smuteczek.

W tej samej wiadomości - gratulacje. Czego tu gratulują jak spadłem najniżej jak się dało? - zdziwienie. 

Przekopuję się przez posty, dowiaduję się jak jest. Lekki uśmiech. Zasypiam. Budzę się i pamiętam. Sprawdzam jeszcze raz teraz, bo jakieś wiadomości o kupnie drugiego picku. Przecież mam 4ty 🙂

Teraz dopiero ogarnąłem 🙂

@Sylvinho. wybierze za mnie kogoś z pary Curry/Harden. Z czwórką raczej też jest pewniak, ale możliwy handel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tecu napisał:

 

@Sylvinho. wybierze za mnie kogoś z pary Curry/Harden. Z czwórką raczej też jest pewniak, ale możliwy handel. 

Miałem takie samo myślenie w razie gdybyś Ty miał pierwszy pick :) Generalnie na ten moment jeszcze nie zdecydowałem kogo wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.