Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

MPJ też się nie będzie szczepił choć akurat jego argumentacja ma jaki sens niemniej skoro źle znosił Covid to tym bardziej powinien chcieć tego uniknąć ale jeszcze bardziej się chyba boi szczepienia jako takiego

https://www.denverpost.com/2021/09/29/nuggets-michael-porter-jr-dont-feel-comfortable-covid-vaccine/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rw30 napisał:

jak tam @Alonzo, czy wiggins ciągle Ci imponuje? czy teraz już tylko Irving? 😜 

Zaszczuli chłopaka szantażem.. - tak czułem, że z korpo nie ma szans.. zbyt duża presja :( - ale chociaż próbował na swój wigginsowski sposób..

Obaczymy ile są warte przekonania Kyriego.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins widze ze podejście jak moja matka...też anty, ale... (albo dopóki)

dopóki się nie dowiedziała, że nie poleci na wakacje do Dubaju to też była anty... ale jak widać, kazdy ma swój ... poziom korpopresji, czy szantażu, któremu ulegnie :D

 

Moja matka uległa szantażowi zdjęć bliskich jej osób z wakacji  - i ja to też szanuje  bo próbowala na swój matczyny (nielogiczny - eufemizm) sposób

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

13 godzin temu, Alonzo napisał:

Zaszczuli chłopaka szantażem.. - tak czułem, że z korpo nie ma szans..

straszne, złe korpo, które najpierw pozwoliło biednemu Wigginsowi zarobić jakieś 170M USD a teraz jeszcze bezczelnie go szczuje.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://basketball.realgm.com/wiretap/264292/Nets-Have-Waning-Optimism-Of-Kyrie-Irving-Getting-Vaccinated

 

Stawiam stówę, że Kyrie zakończy karierę.Nets i tak mogą wygrać ligę z Millsem na PG, a sami Nets są pewnie o wkurwienie Duranta, żeby olać plaskoziemce, który wierzy ze w szczepionkach jest chip, który śledzi czarnych braci, chciał założyć własną ligę, opuszcza bez powodu mecze w środku sezonu, jest wiecznie kontuzjowany itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving ma niewielkie trade value w tym momencie. Kyrie chyba lubi w jakiś bardzo pokrętny sposób taką dramę wokół swojej osoby: w sensie, prawie wszyscy po nim jadą, a on czerpie z tego jakąś niewytłumaczalną przyjemność - i tutaj będzie podobnie, zacznie się sezon, Stephen A poświęci mu swój program, ludzie na realGM będą dyskutować o tym 57 stron, Kyrie pogada coś o byciu wolnym człowiekiem, a potem ... się ,,zaczipuje''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BMF napisał:

Irving ma niewielkie trade value w tym momencie. Kyrie chyba lubi w jakiś bardzo pokrętny sposób taką dramę wokół swojej osoby: w sensie, prawie wszyscy po nim jadą, a on czerpie z tego jakąś niewytłumaczalną przyjemność - i tutaj będzie podobnie, zacznie się sezon, Stephen A poświęci mu swój program, ludzie na realGM będą dyskutować o tym 57 stron, Kyrie pogada coś o byciu wolnym człowiekiem, a potem ... się ,,zaczipuje''. 

Kyrie zagroził ponoć, że zakonczy karierę jak zostanie wymieniony, w meczach u siebie grac nie może, Nets nie chcą go na part time.Oczywiscie ostatecznei się zapewne zaszczepi, ale jeśli ktoś ma odjebac cos głupiego związanego z tym co dalej, to właśnie Kyrie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Irving ma niewielkie trade value w tym momencie. Kyrie chyba lubi w jakiś bardzo pokrętny sposób taką dramę wokół swojej osoby: w sensie, prawie wszyscy po nim jadą, a on czerpie z tego jakąś niewytłumaczalną przyjemność

świetnie go rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Irving ma niewielkie trade value w tym momencie. Kyrie chyba lubi w jakiś bardzo pokrętny sposób taką dramę wokół swojej osoby: w sensie, prawie wszyscy po nim jadą, a on czerpie z tego jakąś niewytłumaczalną przyjemność - i tutaj będzie podobnie, zacznie się sezon, Stephen A poświęci mu swój program, ludzie na realGM będą dyskutować o tym 57 stron, Kyrie pogada coś o byciu wolnym człowiekiem, a potem ... się ,,zaczipuje''. 

Ja bym go wymienił za Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karpik napisał:

Ja bym go wymienił za Simmonsa.

zgadzam sie, idealny fit, piekny small ball z Durantem na PF/C masa spacingu, sztos obrona

Kyrie jest zje***y, wiadomo, ale ja stoje po jego stronie, tzn bardziej Wigginsa, tzn tych co nie chca sie po prostu szczepic bo nie musza, czemu ma ich ktos zmuszac?

rozumiem lekarze bo skladaja przysiege i moga byc zagrozeniem dla chorych

mozna powiedziec ze Kyrie jest zagrozeniem dla innych zawodnikow i trenerow, ale dobra oni przeciez sa zaszczepieni

Kyrie jest najwiekszym atencjuszem jak zawsze, ale nie powinno sie go zmuszac do szczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że Kyrie będzie konsekwentny, są rzeczy ważne i ważniejsze. 

😎

(naah, seriously)

Cytat

Kevin Durant on Kyrie's absence "I'm envisioning Kyrie being a part of our team. Maybe I'm just naïve, but that's just how I feel. But everybody here has that confidence in themselves and our group, that if we keep doing it we can do something special.”

giphy.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.