Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2021 o 12:22, kcp78 napisał:

Szczepienia nie mają wpływu na ew. transmisje wirusa. Ale to trzeba coś czytać, żeby pewne rzeczy wiedzieć. Samo oglądanie tvn czy innego cnn-u pewnej wiedzy nie dostarczy...

Nie transmisja tylko pozytywnosc testow jest podobna, co nie jest zaskoczeniem. Transmisja to jest wspolczynjik zarazalnosci, ktory pbecnie ciezko zmierzyc dla zaszczepionych vs niezaszczepionych - natomiast lagodniejszy przebieg choroby (… u zaszczepionych), mniejszy wspolczynnik hospitalizacji i smiertelnosci pozwala myslec, ze wspolczynnik zarazalnosci jest nizszy u wlasnie zaszczepionych. Testy PCR sa bardzo czule i wystarczy minimalna ilosc nawet nieaktywnego wirusa w probce (dla wymazu z nosa to jest jakies ~10 kopii!!!!! w 10-25ul z “rozpuszczonej” probki 1-2ml).

20 godzin temu, Boowka napisał:

Kyrie chce byc jk pracownicy poczty panstwowej USPS, wylaczony z obowiazku szczepien w calej budzetowce! Plaskoziem co zamienil lysiejacego Jamesa na lysiejace ego KD, w dodatku myslac, jak to mowi’o “ze jego gowno nie smierdzi”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

John Stockton ma też z tym problem.

Czy uważasz, że on też jest dzbanem?

 

patrzac na trailer tego dokumentu, to bardziej jest dokument uswiadamiajacy, niz anty tak jak tu w tym filmiku napisali

ale trzeba by caly obejrzec zeby poznac jakies argumenty i wtedy mozna stwierdzic czy jest dzbanem

znajac track record kyriego i wigginsa mozna stwierdzic ze na pewno sa dzbanami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Irving uważa że w szczepionkach są elementy szatańskiego komputera. Ja już nie wiem czy to żart czy on naprawdę wierzy w takie teorie 

@mac Stockton nie wypowiada słowa o szczepionkach więc skąd wiesz że jest antyszxzepionkowcem?

Z powodu chociażby tytułu takowego video czy tez topicu na Jego temat na reddicie.

Tak czy siak, może użyłem złego słowa lub skrótu myslowego, tzn że Stockton może być uważany za antyszczepionkowca.

Ja nie dzielę ludzi na pro-szczepionkowych,obojętno-szczepionkowych i anty-szczepionkowych, chociaż zapewne część moich wypowiedzi może to sugerować. tak nie jest. Zależy mi, by ludzie się nazwajem nie wyzywali.

A ty skąd wiesz, że Irving uważa że w szczepionkach są elementy szatańskiego komputera ? Daj Jego wypowiedź proszę, bo to może on mówić nie do końca poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

John Stockton ma też z tym problem.

Czy uważasz, że on też jest dzbanem?

być może, ale w ogóle co za porównanie, skoro Stockton nie gra w NBA, w przeciwieństwie do wymienionych zawodników?

I w ogóle to John Stockton to jakiś wielki intelektualista czy inna wyrocznia, że został tu przywołany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rw30 napisał:

być może, ale w ogóle co za porównanie, skoro Stockton nie gra w NBA, w przeciwieństwie do wymienionych zawodników?

Po prostu zadałem Jackowi pytanie, czy wedłu niego Stockton jest dzbanem? Co Ci do tego?

29 minut temu, rw30 napisał:

być może, ale w ogóle co za porównanie, skoro Stockton nie gra w NBA, w przeciwieństwie do wymienionych zawodników?

I w ogóle to John Stockton to jakiś wielki intelektualista czy inna wyrocznia, że został tu przywołany? 

Ja nie wiem kto jest dla Ciebie wielkim intelektualistą i kogo Ty bierzesz pod uwagę robią swoje osądy. Wydaje mi się, że Stockton bardzo rzadko był uważany za kogoś głupiego, stąd uznałem że może być dobrym przykładem i część osób przestanie wyzywać kogoś od mało inteligentnych/kretynów etc tylko dlatego że ma inne poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jack napisał:

Ciekawe, że akurat największe dzbany ligi mają problem z zaszczepieniem. 

 

9 godzin temu, mac napisał:

John Stockton ma też z tym problem.

Czy uważasz, że on też jest dzbanem?

Po pierwsze to stwierdzenie "największe dzbany mają problem z szczepieniem" nie jest tożsame z "ze szczepieniami mają problem tylko dzbany".

Nadinterpretujesz. Oczywiście nie twierdzę, że gdybym był wyznawcą jakiegoś kontrowersyjnego poglądu wraz z Irvingiem to biorąc pod uwagę jego inne ciekawe poglądy nie zastanowił bym się czy nie jestem na niewłaściwej drodze. 

Po drugie dlaczego zakładasz, że Stockton nie jest dzbanem? Teraz ja się zabawę w nadinterpretowanie. Czy to dlatego, że jest biały i wygląda jak nauczyciel od polskiego? Hello, taki człowiek nie może być dzbanem 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał:

Daj Jego wypowiedź proszę, bo to może on mówić nie do końca poważnie.

,,Irving, who serves as a vice president on the executive committee of the players’ union, recently started following and liking Instagram posts from a conspiracy theorist who claims that “secret societies” are implanting vaccines in a plot to connect Black people to a master computer for “a plan of Satan.” This Moderna microchip misinformation campaign has spread across multiple NBA locker rooms and group chats, according to several of the dozen-plus current players, Hall-of-Famers, league executives, arena workers and virologists interviewed for this story over the past week. ``

https://thespun.com/more/top-stories/nba-world-reacts-to-crazy-kyrie-irving-news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 01:13, mac napisał:

Po prostu zadałem Jackowi pytanie, czy wedłu niego Stockton jest dzbanem? Co Ci do tego?

yyyyy no to jest forum dyskusyjne, i jest sprawą normalną, że jak ktoś ma ochotę, to się włącza to dyskusji po prostu.

W dniu 27.09.2021 o 01:13, mac napisał:

Wydaje mi się, że Stockton bardzo rzadko był uważany za kogoś głupiego, stąd uznałem że może być dobrym przykładem

nie wiem, nie słyszałem też, by był jakimś edurytą czy w ogóle szczególnie mądry, dlatego spytałem, ale Twoja odpowiedź jest taka że 'jak nie jest uważany za głupiego to pewnie jest mądry'. Hmmmm, w sumie możesz po części mieć rację, że nie bycie uważanym za głupka to dla gracza NBA już jakieś osiągnięcie, acz ciągle nie jestem pewien czy to koniecznie wystarczy na bycie 'dobrym przykładem'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rw30 napisał:

yyyyy no to jest forum dyskusyjne, i jest sprawą normalną, że jak ktoś ma ochotę, to się włącza to dyskusji po prostu.

No to też po to jest forum, żebym mógł zadać pytanie Jackowi takie jakie chciałem bez ukrytego głębszego podtekstu?

43 minuty temu, rw30 napisał:

yyyyy no to jest forum dyskusyjne, i jest sprawą normalną, że jak ktoś ma ochotę, to się włącza to dyskusji po prostu.

nie wiem, nie słyszałem też, by był jakimś edurytą czy w ogóle szczególnie mądry, dlatego spytałem, ale Twoja odpowiedź jest taka że 'jak nie jest uważany za głupiego to pewnie jest mądry'. Hmmmm, w sumie możesz po części mieć rację, że nie bycie uważanym za głupka to dla gracza NBA już jakieś osiągnięcie, acz ciągle nie jestem pewien czy to koniecznie wystarczy na bycie 'dobrym przykładem'. 

Nie, moja odpowiedź jest taka:

Wydaje mi się, że Stockton bardzo rzadko był uważany za kogoś głupiego, stąd uznałem że może być dobrym przykładem.

Nie użyłem tu w ogóle słowa mądry.

Chciałem go(Stocktona) użyć do zaprzeczenia bycia dzbanem.

Uważam, że bycie `nie dzbanem` nie oznacza bycia mądrym.

Można być average, co według mnie stanowi większość populacji, gdyż wierzę w rozkład cech inteligencji w rozkład normalnegy.

image.png.f145f2854380623ac607bb3b660bdb97.png

 

i tak np tu bym za dzbana uważał kogoś kto wpada w 1 kolor zielony od lewej. Nie wiem jak tu typować Stocktona bo Jego iq jest niejasne, ale raczej bym obstawiał że 3 lub 4. Co czyni go pewnie, jak zresztą większość ludzi jako przeciętnych.

Natomiast dla Ciebie poszukałem może coś takiego:

JOHN STOCKTON (Gonzaga University, Basketball, Class of 1984) - Stockton graduated from Gonzaga in 1984 with a 3.30 GPA in business administration

Ten wynik 3.30 przekłada się procentowo zdaje się na około około 88 (obrazek pokazuje ciut niżej ale mam nadzieję, że wybaczysz)

image.png.07c2448ba3cd9c295e41c68e4c5f4c61.png

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.