Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, the_secret napisał:

J&J też jest w USA, brak ci ogólnodostępnej wiedzy

Ale zawodnikom nie dają J&J. Nie wymyśliłem, a przeczytałem więc słabe wycieczki kieruj sobie w inną stronę bo to akurat średni adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Ale zawodnikom nie dają J&J. Nie wymyśliłem, a przeczytałem więc słabe wycieczki kieruj sobie w inną stronę bo to akurat średni adres. 

To akurat nieprawda. Dubs dostali J&J.

https://www.mercurynews.com/2021/03/25/several-warriors-players-staffers-received-covid-19-vaccine-this-week

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Najwyraźniej oszczędzają się na czym się da. J&J jest tańszy podobno od Phizera i Moderna,

A na serio to nie da się wszystkich newsów czytać, szczególnie takich średnio mnie interesującym kto się czym zaszczepił. Ważne, żeby to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, ely3 napisał:

Wiggins wciąż niezaszczepiony i podobno wciąz nie chce. Biorąc pod uwage miejscowe obostrzenia co do graczy niezaszczepionych to będzie cały mecz musiał siedzieć osobno na krześle., Cały czas w masce

Nigdy mu inteligencją z oczu nie patrzyło.

Dlaczego mnie to nie dziwi?

Bergkamp NBA za 30 melonów? Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Nigdy mu inteligencją z oczu nie patrzyło.

Dlaczego mnie to nie dziwi?

A mnie bardzo tu zaimponował.

Teraz, Ignem-feram napisał:

Ale kaskę chciałby całą? Bo póki co jego zasady, wartości i przekonania mogą osłabić zespół, a dodatkowo naraża drużynę na zachorowanie. 

Przecież on chce grać, tylko wprowadzili w San Francisco jakieś kretyńskie przepisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież on chce grać, tylko wprowadzili w San Francisco jakieś kretyńskie przepisy. 

A Simmons też chce grać, ale nie w 76ers, tylko w LA, ale jakieś kretyńskie przepisy NBA mu nie pozwalają. No sorry, taki mamy urok. To nie są przepisy ant-Wigginsowe, tylko powszechnie obowiązujące. I nie ma wcale pewności, czy będzie mógł grać gdzie indziej (podobne regulacje bodaj w NY). Następny jest Irving, który też ponoć się nie zaszczepił i też się zastanawiają, czy będzie mógł grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Ja go uwielbiałem. 

Tyle, że co innego fobia, a co innego głupota.

Co innego inteligencja, a określanie kogoś na podstawie jedynie swoich słusznych kryteriów,poglądów, priorytetów.

Wiggins jak podpisywał kontrakt to raczej nie było tam żadnej informacji o obowiązkowych szczepieniach.

Stąd on raczej chce grać na warunkach na jakich podpisał kontrakt i to nie on go chce zmienić.

Stąd jeśli się nie zaszczepi, a klub nie będzie chciał przez to nim grać, to i tak mu się należy hajsiwo jak psu buda.

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Przecież on chce grać, tylko wprowadzili w San Francisco jakieś kretyńskie przepisy. 

Tu też po co te określenie kretyńskie. Bo sprzeczne z Twoim poglądem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ignem-feram napisał:

A Simmons też chce grać, ale nie w 76ers, tylko w LA, ale jakieś kretyńskie przepisy NBA mu nie pozwalają. No sorry, taki mamy urok. To nie są przepisy ant-Wigginsowe, tylko powszechnie obowiązujące. I nie ma wcale pewności, czy będzie mógł grać gdzie indziej (podobne regulacje bodaj w NY). Następny jest Irving, który też ponoć się nie zaszczepił i też się zastanawiają, czy będzie mógł grać.

W kontrakcie Wigginsa chyba nie ma nic o szczepieniach - on chce grać dla Warriors, a czy Simmons chce grać dla 76ers? 

1 minutę temu, mac napisał:

Tu też po co te określenie kretyńskie. Bo sprzeczne z Twoim poglądem?

No jak coś ma na celu utrudnianie normalnego funkcjonowania, to raczej określenie kretyńskie (głupie/idiotyczne/niepoważne) jest na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale świat to nie bańka próżniowa. Sytuacja na świecie się zmienia. Pojawiają się nowe choroby, nowe zagrożenia i co, mają narażać kilkanaście/kilkadziesiąt osób, bo 1 Wiggins nie chce się zaszczepić? To nie są przepisy wewnętrzne klubu, tylko odgórne, którym klub musi się podporządkować. Jakoś jak był nakaz maseczek, to Wiggins nosił, a miał taki zapis w kontrakcie? Raczej nie, ale kazali to nosił. Czy gdyby podobne przepisy jak w SF i NY obowiązywały we wszystkich miastach z klubami NBA, to też byście uznali, że może nie grać i ma kasę dostać bo nie było zapisów w kontrakcie?

A Simmons chce grać w NBA, ale nie w 76ers. Ale chce grać w ogóle. Wiggins chce grać, ale przepisy SF mu zabraniają, ale chce. Nie widzisz podobieństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Alonzo napisał:

No jak coś ma na celu utrudnianie normalnego funkcjonowania, to raczej określenie kretyńskie (głupie/idiotyczne/niepoważne) jest na miejscu. 

Tu znów mógłbym poprosić o miarę trudności w funkcjonowaniu.

Bo np czy dwukrotne zaszczepienie się będąc osobą dorosłą, co wymaga może w sumie mniej niż kilka godzin, jest trudniejsze niż np chodzenie jako dziecko przez kilka lat do szkoły, co tez robią na podstawie jakiegoś przepisu. Czy to też byś nazwał kretyńskim przepisem?

Generalnie tego zwroty moim zdaniem jeszcze bardziej oddzielają ludzi, a umacniają decydentów, którzy mogą wprowadzać dowolne przepisy dla innych, inne dla siebie i robić sobie ze świata swoją piaskownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ignem-feram napisał:

Ale kaskę chciałby całą? Bo póki co jego zasady, wartości i przekonania mogą osłabić zespół, a dodatkowo naraża drużynę na zachorowanie. 

No tak, bo jakby się zaszczepił to by nie narażał. Widzę narracja "Niezaszczepieni zagrażają zaszczepionym" weszła komuś za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cvbe napisał:

Ciekawostka - w Polsce nawet w 2 lidze, gdzie połowa graczy gra za free albo za grosze, wprowadzają obowiązek szczepień dla graczy i sztabu szkoleniowego. Jeśli ktoś nie ma szczepienia, na każdy mecz musi mieć ważny negatywny test :)

Sędziowie również, najlepsze że w damskiej lidze na turnieju przedsezonowym nie muszą, ale jak sezon się zacznie to obowiązkowe szczepienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.