Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał:

Trochę mi się ten film nie klei jeżeli miałbym zamienić ukochana Jerozolimę na Zaporoze.to mam problem. 

Tajne klauzule zna dr. Pietrzak?

czy pomysłodawca i mózg operacji ma także paszport Polsatu? 

To jedna z tych teorii spiskowych napewno. Ale ile tych terii spiskowych już się spełniło. Nie przekroczysz granicy bez specjalnego glejtu szczepionkowego np. co nam  Gates zapowiadał już z 6 lat temu. Ale popatrz jak aktywny jest premier Izraela ostatnio. Ja mysle ze on jest dogadany z OBOMA stronami konfliktu. Przynajmniej tymi rządzącymi. Albo coś mu nie po myśli poszło ostatnio podobnie jak sorosom i innym pejsom. Poza tym te ŻYDki to nie zydy tylko chazarzy z przedgorza kaukazu. Raczej Kransodarski region w USSR. tam jak chce ich putnin osiedlic niech osiedla.

Ja mysle ze nie poszlo po mysli tym pejsatym bo Putin przyspieszył bieg wydarzeń na który nie byli gotowi. utracili częściowo kontrole na pozbawianiu nas w sposób kontrolowany majątków. Reset bedzie nei taki jak chcieli bo szybciej nastąpi upadek gospodarek i WIELKI KRACH. Nie sa na to gotowi jeszcze.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marceli73 napisał:

To jedna z tych teorii spiskowych napewno. Ale ile tych terii spiskowych już się spełniło. Nie przekroczysz granicy bez specjalnego glejtu szczepionkowego np. Ale popatrz jak aktywny jest premier Izraela ostatnio. Ja mysle ze on jest dogadany z OBOMA stronami konfliktu. Przynajmniej tymi rządzącymi.

Dobrze by było abyś z marszu nie ferował wyroków czyli oceny materiału jako prawdy. Daj pochylić się nad tym. Poczytac. Porozmawiać. Jednoznacznie negatywne słownictwo jakiego używasz prawdopodobnie sprawi ze nie dociągniesz do końca dyskusji. 

A zgaduje ze to nie jest twoja intencja. Wypad z baru. 

Wypad jako intencja a nie mój rozkazujący ton. Abyśmy się zrozumieli. 

Ogólnie co z Wami jest? Jeden wykształcony lekarz ma wysypkę na myśl o tym ze to nie dosyć autorytarny PiS a opozycyjne liberalne PO zbliża Polskę do Putina. Kolejny user bawi się w słówka badając totalnie niezbadane rewiry gdzie Rodzicom zależy na przyszłości dziecka, inny ocenia rząd bo mu rośnie razy 4 a teraz prawda objawiona o cHazarach. I każdy nieomylny. Parszywy świat. 

Roczniki mojego Taty uwielbiają tego typu sensacje. Podeśle. Zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał:

Dobrze by było abyś z marszu nie ferował wyroków czyli oceny materiału jako prawdy. Daj pochylić się nad tym. Poczytac. Porozmawiać. Jednoznacznie negatywne słownictwo jakiego używasz prawdopodobnie sprawi ze nie dociągniesz do końca dyskusji. 

A zgaduje ze to nie jest twoja intencja. Wypad z baru. 

Wypad jako intencja a nie mój rozkazujący ton. Abyśmy się zrozumieli. 

Ogólnie co z Wami jest? Jeden wykształcony lekarz ma wysypkę na myśl o tym ze to nie dosyć autorytarny PiS a opozycyjne liberalne PO zbliża Polskę do Putina. Kolejny user bawi się w słówka badając totalnie niezbadane rewiry gdzie Rodzicom zależy na przyszłości dziecka, inny ocenia rząd bo mu rośnie razy 4 a teraz prawda objawiona o cHazarach. I każdy nieomylny. Parszywy świat. 

Roczniki mojego Taty uwielbiają tego typu sensacje. Podeśle. Zobaczymy 

Przeciez nie zakladam ze materiał video musi byc prawda. Niemneij ta wojna jest dla wszystkich nielogiczna. Nikomu nic nie daje. Ale wtedy nie doszłoby do niej. Jeden czynnik to nie tak mialo byc tzn mialo to trwac 3-7 dni ale ci ukraińcy zepsuli wszystko. Dwa KORZYSTA na tym ktoś jeszce ale nikt o tym nie mówi.

Mordowanie i wypędzanie ludzi z basenu morza azowskiego i morza czarnego wpisuje się w scenariusz z video.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To jest forum o NBA, kulturalnie proszę weź łaskawie wypierdalaj z tymi swoimi wierzeniami na inne forum. 

Wiem wiem i tak tu zaglądam raz na 3miesiące. Chciałem tylko NA KONIEC trochę wstrząsnąć ludźmi jaki PROGRM dla nas się realizuje. I ci co go realizują to są dla mnie największymi szumowinami jakich świat znał. Nie życzę sobie robienia ze mnie i innych ludzi niewolników. Traktowania zdrowych ludzi jako trędowatych. Uniemożliwiania wolnym ludziom przemieszczania i oddychania. Im więcej ludzi się zastanowi co i jak tym lepiej. JAK To mówił niejaki klaus Szwab. NIE BEDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘŚLiWy.

Dlatego zacząłem podziwiać Irwinga. Wytrwał do teraz to i dalej wytrwa ale on juz zarobił dużo wiec go stac. Inni sa zmuszani do wzięcia tego gówna bo maja kredyty rodzinę ect. Niewolnictwo XXI wieku.

Szczęścia wam dużo ludzie życzę ale może takiego nie tych szczęśliwych plemion z ameryku południowej i azji co się cieszą ze znaleźli coś do jedzenia i maja za co przeżyć kolejny dzień.

Pamiętajcie te żydowskie banksterskie parchy pracują żebyś nie miał niczego a czy będziesz szczęśliwy to ich gówno obchodzi. Jak nie jestes to sie goju nei rozmnażaj. Goj to takie pól zwierze pól człowiek wg ich zydowskich wierzeń (patrz talmudy). A chazaria to nie mit to historia. Przyjeli judaizm w VII wieku ich jezyk to Jidisz a prawdziwi zydzi uciekali z Palestyny przez afryke do Hiszpanii i mieli język ladino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

@marceli73 a jaką widzisz rolę Chin w tym całym zamieszaniu?

Chiny na początku były neutralne bądź życzliwe  i życzyły Rosji szybko załatwionej sprawy z Ukrainą. Liczyły ze sprawy się tak potoczą ze szybko i bez hałasu łykną Tajwan. Teraz też niby są neutralne ale to wszystko co się dzieje nie jest dla nich korzystne. Na całej sprawie to korzysta  racja stanu USA. Nie Deep state bo krach za szybko nadejdzie. Niestety USA chcą zrobić w Ukrainie drugi Afganistan (dlatego daja tylko broń dla partyzantów nei wojska) co nie jest korzystne ani Dla Europy ani dla nas ani dla Ukrainy anie dla Rosji ani dla Chin co myślą o jedwabnym szlaku.

Jeśli chodzi o koronowirusa to nie wiem. To laboratorium w Wuhan to robota amerykanów i francuzów. Tam pracował cały świat a wyciek nie mógł byc możliwy ze względu na najlepsze zabezpieczenia. To wypuszczono celowo ale czy chinczycy czy ludzie fauciego to nikt niezależny nie wie. MOZE DEEP STATE dogadał sie z Chińczykami. Oni maja gdzieś USA to jest oddzielny zakon z wlasna polityką.

Ogólnie załamanie się zachodu jest dla chin zawsze korzystne. Dla Rosji tez ale Rosja sie pośpieszyła i w nowych okolicznościach może mieć PKB na poziomie Polski wkrótce.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.