Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Co ty piłeś w tą wigilie że cie jeszcze trzyma ? ;) 

Wg ciebie jakby Irving nie spełnił jakiegokolwiek innego warunku który musi spełnić żeby grac, np odmówiłby zrobienia badań lekarskich to też by potem mógł się o kasę sądzić z NBA ? Poza tym Ty nie rozumiesz prostej kwestii że to nie NBA zabrania mu grać, a władze stanu w którym znajduje się klub. To raczej z nimi musi się sadzić bo Brooklyn Nets ani NBA nie mają wpływu na przepisy prawa w danym stanie. 

Irving jest zdrowy jak byk i badaniom moze sie poddac w kazdej chwili ale nie eksperymentom  a te procedurki sluza jedynie do podporzadkowania wszystkich nielicznym.

Jesli chodzi o faszystowski stan NY to przeciez klub moze go wystawiac na wyjazdach wszystkich poza drugim faszystowskim stanem California. Coraz badziej ta cala liga przypomina mi wielkie gowno a nie lige. W sumie dostosowuje sie do reszty szamba. Mam nadzieje ze zawodnicy sie zbuntuja i nastepne AGREEment bedzie uwzglednialo ze jakis gowniany nieistotny test nie bedzie zabranial ZDROWYM zawodnikom grac.

Ja poza tym na miejscu wlascicieli takich klubow jak LAL, LAC, GSW, SC, NYK i BN zapowiedzialbym stanom ze jak beda dalej wprowadzac aparthaid to tymczasowo przeniosa sie grac do wolnych stanow

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

W USA szczepionki są legitne, a nie warunkowe więc nie ma mowy żeby jakikolwiek sad uznał to za eksperyment medyczny. 

Ale to nie ma znaczenia. W kontrakcie na pewno nie ma jakis warunkow odnoscie szczepienai lub nie. A zdrowotnie na pewno jest gotowy do kazdego meczu sie stawic. Przyniosa mu w ZEBACH kazdy dolar z kontraktu. A zaraz okaze sie ze juz dziennikarze maja dosc i zaczna mowic prawde jak im poumieraja koledzy z pracy po przymusowych smiercionkach, i sie zacznie.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał:

Irving jest zdrowy jak byk i badaniom moze sie poddac w kazdej chwili ale nie eksperymentom  a te procedurki sluza jedynie do podporzadkowania wszystkich nielicznym.

Jesli chodzi o faszystowski stan NY to przeciez klub moze go wystawiac na wyjazdach wszystkich poza drugim faszystowskim stanem California. Coraz badziej ta cala liga przypomina mi wielkie gowno a nie lige. W sumie dostosowuje sie do reszty szamba. Mam nadzieje ze zawodnicy sie zbuntuja i nastepne AGREEment bedzie uwzglednialo ze jakis gowniany nieistotny test nie bedzie zabranial ZDROWYM zawodnikom grac.

Ja poza tym na miejscu wlascicieli takich klubow jak LAL, LAC, GSW, SC, NYK i BN zapowiedzialbym stanom ze jak beda dalej wprowadzac aparthaid to tymczasowo przeniosa sie grac do wolnych stanow

Przecież płaca mu normalnie za wyjazdowe spotkania, wiec o co Ci chodzi teraz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież płaca mu normalnie za wyjazdowe spotkania, wiec o co Ci chodzi teraz ? 

A to dlaczego nie gra. Odpowiem ci. Bo NBA tak samo jak wladze tych faszystowskich stanow tworzy to gowno. Obrzydlistwo faszystowskie. Faszyzm i apardhaid  w jednym. A placic mu powinni i tak za wszystkei spotkanai a nie tylko wyjazdowe. Brak jego gry w NY to nie jego wina tylko faszyzmu tam panujacego. Jak liga nie zgadza sie na faszyzm powiniena dac temu  przekaz.

 

Ale z jednego sie ciesze przy tym wszystkim. To lipa i niewypal takich superteamow jak LAC LAL i BN. Udupienie Irvinga spowodowalo ze jeden superteam mniej co cieszy kibicow takich jak ja. Wszystkie opcje otwarte dla wielu druzyn. i JEDNOCZESNIE GORZEJ dla ligi co sobie sama zafundowala. Taki strzal w kolano. Mam nadzieje ze ich zaboli. Management ligi w pierwszej kolejnosci powinien sobie zmniejszyc garze z racji uszczuplonych dochodow przez kolejne lockdowny i srockdowny nie sluzace niczemu poza zgnojeniu ludzi i pomimo prawie 100% wyszczepienia.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wg ciebie powinna zrobić liga skoro wg ciebie liga jest winna?  zmienić przepisy prawa w kraju, nie przestrzegać przepisów prawa w kraju? Zmienić kraj w którym odbywają się rozgrywki?

 

kyrie nie gra na wyjazdach bo Brooklyn uznali ze nie ma sensu żeby grał skoro nie ma możliwości trenować i bedzie to tylko co drugi mecz. Pewnie wynika to z tego ze z kyrie taktyka na mecz  wyglądałaby trochę inaczej i ciezko im co mecz zmieniać taktykę. no ale płacą mu za te mecze wiec nie wiem o co ci chodzi. Nie placa mu za te mecze na które nie chce spełnić warunkow żeby moc grac, wiec to jego wybór i jego wina, a nie klubu. Nie klub ustalił prawo w stanie. To kyrie się nie dostosował to przepisów prawnych. To on jest winny tego ze nie gra. Nikt inny. Wszyscy pozostali gracze spełnili obowiązek i grają. I żeby była jasność ja nigdzie nie pisze ze popieram przepisy i nie wnikam w to czy są słuszne i sprawiedliwe, ale pisze tylko ze on nie spełnia warunków i tyle. To fakt a mojej opinii na ten temat nie Musisz znać. 

Poza tym rzucasz sobie groźnie brzmiące pojęcia których za bardzo nie rozumiesz, jak np faszyzm, więc nie kontynuujmy tej farsy już, uznajmy że masz po prostu prawo do swojej opinii na ten temat ;)

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli co wg ciebie powinna zrobić liga skoro wg ciebie liga jest winna?  zmienić przepisy prawa w kraju, nie przestrzegać przepisów prawa w kraju? Zmienić kraj w którym odbywają się rozgrywki?

 

kyrie nie gra na wyjazdach bo Brooklyn uznali ze nie ma sensu żeby grał skoro nie ma możliwości trenować i bedzie to tylko co drugi mecz. Pewnie wynika to z tego ze z kyrie taktyka na mecz  wyglądałaby trochę inaczej i ciezko im co mecz zmieniać taktykę. no ale płacą mu za te mecze wiec nie wiem o co ci chodzi. Nie placa mu za te mecze na które nie chce spełnić warunkow żeby moc grac, wiec to jego wybór i jego wina, a nie klubu. Nie klub ustalił prawo w stanie. To kyrie się nie dostosował to przepisów prawnych. To on jest winny tego ze nie gra. Nikt inny. Wszyscy pozostali gracze spełnili obowiązek i grają. I żeby była jasność ja nigdzie nie pisze ze popieram przepisy i nie wnikam w to czy są słuszne i sprawiedliwe, ale pisze tylko ze on nie spełnia warunków i tyle. To fakt a mojej opinii na ten temat nie Musisz znać. 

Poza tym rzucasz sobie groźnie brzmiące pojęcia których za bardzo nie rozumiesz, jak np faszyzm, więc nie kontynuujmy tej farsy już, uznajmy że masz po prostu prawo do swojej opinii na ten temat ;)

 

Ale faszyzm i apardhaid to jak najbardziej zblizone pojecie do tego co sie dzieje. W II wojne Niemcy zakazali wstepu zydom do wielu miejsc wyjasniajac ze przenosza tyfus. Teraz nieszczepieni rzekomo cos przenosza a to gowno prawda. Juz masz jedno podobienstwo. Drugie to przymusowe pddawaniu eksperymentiowi medycznemu. Jakbys nie wiedzial to ci powiem ze te smiercionki sa modyfikowane ciagle a sa podawana ena starych zasadach. A przymus posredni ze nic nie bedziesz zarabial jak sie nie zaszczepisz to tez przymus. 

Liga powinna przyznac ze te programy nic nie daja a zabieraja tylko wolnosc i przesrtac cokolwiek wymuszac na zawodnikach. Na perwno powinni zrezygnowac z tych procedur co wywoluja tylko sztuczny kryzys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 06:59, ely3 napisał:

No i Covid zaczyna robić swoje. Widać ,ze chyba zawodnicy odpuścili sobie zasady patrząc choćby na cytat @Kubbas

Nets już mają 7 na protokole w tym  Hardena a Irving cały czas poza drużyną

Lakers już mają 3

Dziś trafiło dwóch z Bucks- Giannis i DiVincenzo.  Bulls mają 2 mecze odwołane. Zaraz pewnie to samo spotka Nets. Jedne kluby widać ,że gdzieś pilnują się a inne średnio

OG najlepszy. Opuścił 13 meczów z powodu kontuzji, wrócił, zagrał jeden, po czym wpadł w protokół...

W dniu 23.12.2021 o 13:22, ely3 napisał:

.Ale skoro już emeryci jak Iso Joe wracają to naprawdę nie jest dobrze. W święta Mavs przyjedzie do Salt Lake z mega kadłubkowym składzie. Właśnie skończyłem mecz Magic-Hawks i niektórych graczy z s5 nie kojarzyłem a co dopiero z ławki

Cavs które jest w gazie w s5 dziś wystawiło Taco i Wade....

Osobiście nie mam nic przeciwko zobaczeniu "starych twarzy". Oczywiście okoliczności są wręcz kuriozalne i aby w pewnym momencie nie doszło do rozgrywek 3x3, ale taki Iso Joe bardzo ucieszył moje oczy. Jest kilka nazwisk które chętnie bym odkopał. Sugra Ray, Jamal, Amare, Randolph, Deron.... Choć by na jeden mecz. Dobry marketingowiec z wieżowca z Olympic Tower jak by to dobrze rozegrał ugrał by kilka zielonych dla ligi. 

 

W dniu 24.12.2021 o 04:39, Kubbas napisał:

Dokladnie po prostu niektóre drużyny nie potrafią utrzymać dyscypliny, tzn niektóre większość z tego co widać 

To samo przyszło mi na myśl. W Jazz po numerze Goberta pewnie panuje dyscyplina jak w wojsku.

 

10 godzin temu, marceli73 napisał:

A Za rok Irwing i Lebron back to Cleveland.

A Świstak siedzi bo wiewiórka była nieletnia.

Albo za dużo nalewki z Łącka wypiłeś. Chociaż nie. Po niej to byś próbował posty z pralki pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Eld napisał:

A Świstak siedzi bo wiewiórka była nieletnia.

Albo za dużo nalewki z Łącka wypiłeś. Chociaż nie. Po niej to byś próbował posty z pralki pisać.

Lebron jak najbardziej moze wrocic do Cleveland. Mialby tu wieksza porsepktywe pierscionka teraz niez w LA. Irving to trudniejszy task i trochje tutaj zartowalem ale on   moze miec dosc Brooklynu. Jak  wykupia jego kontrakt to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marceli73 napisał:

Lebron jak najbardziej moze wrocic do Cleveland. Mialby tu wieksza porsepktywe pierscionka teraz niez w LA. Irving to trudniejszy task i trochje tutaj zartowalem ale on   moze miec dosc Brooklynu. Jak  wykupia jego kontrakt to jak najbardziej.

No na ten moment rzeczywiście CLE mają większe szanse na misia niż LAL co brzmi jak kuriozum. Ale LBJ jest stary. On do końca kontraktu zostanie w LAL, a później jak jego syn pokaże, że umie grać w kosza i pójdzie w drafcie, LeBron po prostu pójdzie tam jako 40 latek za minimum aby grać z Synem. 

Irvinga nie ma co wykupywać. On ten rok ma gwarantowany a w przyszłym PO. Z miłą chęcią zobaczę jak ten zadufany kutafon odrzuca player option na następny rok licząc na jakieś +150M/5, a tu już krążą plotki, że żaden GM w lidze nie jest nim zainteresowany bo Nets chcą go sprzedać.

Szufladki mu się powysuwały i burdel po deklem ma. Kupił by sobie kawałek ziemi na Papui Nowej Gwinei, ziółek pod dostatkiem, kadzić by mógł do woli, Podsumowując, przestał by się ośmieszać. A tak mi się podoba Uncle Drew....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Irvinga nie ma co wykupywać. On ten rok ma gwarantowany a w przyszłym PO. Z miłą chęcią zobaczę jak ten zadufany kutafon odrzuca player option na następny rok licząc na jakieś +150M/5, a tu już krążą plotki, że żaden GM w lidze nie jest nim zainteresowany bo Nets chcą go sprzedać.

Szufladki mu się powysuwały i burdel po deklem ma. Kupił by sobie kawałek ziemi na Papui Nowej Gwinei, ziółek pod dostatkiem, kadzić by mógł do woli, Podsumowując, przestał by się ośmieszać. A tak mi się podoba Uncle Drew....

Dlaczego burdel w glowie . Facet nie chce dac sobie wstrzyknac jakiegos gowna do organizmu. Gdyby lebroni kilka innych twarzy organizacj tak postapily to liga musiala by zrezygnowac z faszystowskich dzialan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marceli73 napisał:

Dlaczego burdel w glowie . Facet nie chce dac sobie wstrzyknac jakiegos gowna do organizmu. Gdyby lebroni kilka innych twarzy organizacj tak postapily to liga musiala by zrezygnowac z faszystowskich dzialan. 

Gówno. Słowo klucz. 

Historia z życia wzięta. I to mojego. Ojciec no ponad 80, matka koło 70, syn 1976 rok urodzenia. Mający Kobietę, ale mieszkający z Rodzicami. Z Pawłem byłem w takich relacjach, że wręczaliśmy sobie upominki urodzinowe. On zdążył mi dać ( 28.11 ), ja chcąc mu zrobić niespodziankę ( 14.12 ), zadzwoniłem do niego z prośbą o przypomnienie dokładnego adresu. Usłyszałem odpowiedź "szpital", każde wypowiadane słowo sprawiało mu ból...poprosił o modlitwę. Nie palił, nie ćpał, nie pił, zdrowo jadł, na nic nie chorował. Inwestowałem ich środki w szeroko rozumiany biznes deweloperski. Ale to nie jest clue. Znaliśmy się już kilka dobrych lat, wręcz koleżeństwo. Pewnego razu zszedł temat na szczepienie się. Ich zdanie w wielkim skrócie: "przez 40 lat nie wymyślono szczepionki na AIDS, na raka, w nie cały rok na COVID się udało. Korporacjom nie ma co ufać."

 

Obaj nie żyją. Matka przeżyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Gówno. Słowo klucz. 

Historia z życia wzięta. I to mojego. Ojciec no ponad 80, matka koło 70, syn 1976 rok urodzenia. Mający Kobietę, ale mieszkający z Rodzicami. Z Pawłem byłem w takich relacjach, że wręczaliśmy sobie upominki urodzinowe. On zdążył mi dać ( 28.11 ), ja chcąc mu zrobić niespodziankę ( 14.12 ), zadzwoniłem do niego z prośbą o przypomnienie dokładnego adresu. Usłyszałem odpowiedź "szpital", każde wypowiadane słowo sprawiało mu ból...poprosił o modlitwę. Nie palił, nie ćpał, nie pił, zdrowo jadł, na nic nie chorował. Inwestowałem ich środki w szeroko rozumiany biznes deweloperski. Ale to nie jest clue. Znaliśmy się już kilka dobrych lat, wręcz koleżeństwo. Pewnego razu zszedł temat na szczepienie się. Ich zdanie w wielkim skrócie: "przez 40 lat nie wymyślono szczepionki na AIDS, na raka, w nie cały rok na COVID się udało. Korporacjom nie ma co ufać."

 

Obaj nie żyją. Matka przeżyła. 

zalosna historyjka w  druga strone tez jest takich wiele. Mlody dzieciak 13 lat umarl we snie. Nie zadlawil sie, nie udusil. mial wprawdzie szczepoinke 3 dni temu ale to zwykla koincydencja.  ect.

Przed szczepieniami 99% ludzi przechodzilo to bezobjawowo potem szczepionki mialy dawac o 4% gorsza skutecznosc bezobajawowego przejscia czyli 95% potem juz tylko dawaly pewnosc ze nie wyladujemy w szpitalu potem ze nie umrzemy od tego.  teraz ze to wszystko ale tylko do 3 miesiecy po ostatnim przypominajacym szczepieniu.

Dodaj do tego ze wszyscy ktorym skonczyla sie waznosc szczepien w statystykach ujmowani sa jak NIEszczepieni. Czyli podadza ze neizaszczepiony umarl.  ZALOSNE manipulacje.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał:

zalosna historyjka w  druga strone tez jest takich wiele. Mlody dzieciak 13 lat umarl we snie. Nie zadlawil sie, nie udusil. mial wprawdzie szczepoinke 3 dni temu ale to zwykla koincydencja.  ect.

Przed szczepieniami 99% ludzi przechodzilo to bezobjawowo potem szczepionki mialy dawac o 4% gorsza skutecznosc bezobajawowego przejscia czyli 95% potem juz tylko dawaly pewnosc ze nie wyladujemy w szpitalu potem ze nie umrzemy od tego.  teraz ze to wszystko ale tylko do 3 miesiecy po ostatnim przypominajacym szczepieniu.

Dodaj do tego ze wszyscy ktorym skonczyla sie waznosc szczepien w statystykach ujmowani sa jak szczepieni. ZALOSNE manipulacje.

Naprawdę, chcę się od tego odciąć. 10 Grudnia wziąłem Phizera 3 dawkę przypominającą. W Sobotę 11 Grudnia byłem trochę zmulony ale to tyle. Coś mi się działo? Nic. Żadnych NOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Naprawdę, chcę się od tego odciąć. 10 Grudnia wziąłem Phizera 3 dawkę przypominającą. W Sobotę 11 Grudnia byłem trochę zmulony ale to tyle. Coś mi się działo? Nic. Żadnych NOP.

Przede wszystkim inne sa cele tej calej srandemi. Nie chodzi o zdrowie tylko chodzi o reset. Najpierw zresetuja nam oszczednosci potem wezma sie za tych co maja kredyty. Krysys nie jest dlatego ze jest srtandemia tylko srandemia byla po to zeby wielki wczesniejszy kryzys wywolac. Zeby bylo na co zganiac za zrujnowanie iles milardow ludzi. 

A szczepionki sa po to zebys ze mna dyskutowal czy cos daja czy nie a nie o istocie rzeczy. Taki prezes Phizera i inne rodzinki banksterskie od tego gowna trzymaja sie z daleka. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marceli73 napisał:

Przede wszystkim inne sa cele tej calej srandemi. Nie chodzi o zdrowie tylko chodzi o reset. Najpierw zresetuja nam oszczednosci potem wezma sie za tych co maja kredyty. Krysys nie jest dlatego ze jest srtandemia tylko srandemia byla po to zeby wielki wczesniejszy kryzys wywolac. Zeby bylo na co zganiac za zrujnowanie iles milardow ludzi. 

Szanowny Kolego,

chętnie z Tobą porozmawiam ale nie wydaje mi się aby ten temat był ku temu odpowiedni. Mamy stworzony specjalny w dziale "Inne". 

Wystarczy, że w polskiej służbie zdrowia panuje burdel - tu nie musimy robić następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Eld napisał:

Naprawdę, chcę się od tego odciąć. 10 Grudnia wziąłem Phizera 3 dawkę przypominającą. W Sobotę 11 Grudnia byłem trochę zmulony ale to tyle. Coś mi się działo? Nic. Żadnych NOP.

to nie wszyscy po szczepionkach maja nop?! dobrze wiedziec!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marceli73 napisał:

Przede wszystkim inne sa cele tej calej srandemi. Nie chodzi o zdrowie tylko chodzi o reset. Najpierw zresetuja nam oszczednosci potem wezma sie za tych co maja kredyty. Krysys nie jest dlatego ze jest srtandemia tylko srandemia byla po to zeby wielki wczesniejszy kryzys wywolac. Zeby bylo na co zganiac za zrujnowanie iles milardow ludzi. 

A szczepionki sa po to zebys ze mna dyskutowal czy cos daja czy nie a nie o istocie rzeczy. Taki prezes Phizera i inne rodzinki banksterskie od tego gowna trzymaja sie z daleka. 

Tak z ciekawości w jaki niby sposób się wezmą za tych co mają kredyt xd (sam nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Tak z ciekawości w jaki niby sposób się wezmą za tych co mają kredyt xd (sam nie mam)

jak brales kredyt przy stopie procentowej 0,5% a podniosa ci ja do 15% to bedziesz wiedziala o co chodzi. Na razie chca w kazdym razie wyciac klase srednia i male firmy. Dlatego nie podnosza stup procentowych pomimo inflacji na pzoiomie 10% przynajmniej. Chca tez swoje dlugi wyczyscic na gorze inflacja. Gdy osiagna cele to stopy procentowe tak pojda w gore ze poprzejmuja za drukowany dolary wszystko lub pobankrutuja firmy zadluzone i je przejma. Spowoduje to tez potazny krach na gieldzie. Potem dla ludzkoscoi pozostanei niewolnictwo lub droga rewolucji francuskiej czyli wszystkich banksterow rotshildow rokefelerow goldmanow sachsow gatsow morganow pod gilotyne pod topur lub na szubienice. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.