Skocz do zawartości

FB#1 20/21


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Jokica chciałem brać w drafcie, ale trafił mi się nr 2, więc wtedy padło na Doncica. Gdybym miał nr 3, to na bank wybrałbym Jokica ;). Tak więc, przyfarciłeś Krzemo ;) Oczywiście nie spodziewałem się takiej gry z jego strony, aczkolwiek liczyłem, że będzie dodatki w porównaniu z poprzednim sezonem. No i się nie pomyliłem :)

Drugi raz z rzędu zawiódł mnie Ayton. Liczyłem, że obecność CP3 przełoży się na większą produkcję ze strony DeAndre. No ale wyszło jak zawsze. 49.95fp od kolesia wybranego z nr 19 to bardzo słabo wygląda. Nigdy więcej kutafona nie wybiorę. W sumie początek draftu miałem mega słaby. Doncić jest dopiero piąty w średniej. Ayton to wiadomo, a Butler opuścił 20 spotkań. W sumie sezon uratowały mi dalsze wybory tj.. LaVine, D.Murray, Brogdon. Dobrze, że sezon się kończy, bo ostatnie podaj 4 tygodnie w wykonaniu moich to jest po prostu spadek z tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GeDDo napisał:

Jokica chciałem brać w drafcie, ale trafił mi się nr 2, więc wtedy padło na Doncica. Gdybym miał nr 3, to na bank wybrałbym Jokica ;). Tak więc, przyfarciłeś Krzemo ;) Oczywiście nie spodziewałem się takiej gry z jego strony, aczkolwiek liczyłem, że będzie dodatki w porównaniu z poprzednim sezonem. No i się nie pomyliłem :)

Z 5 numerem Jokic to był dla mnie no brainer :).

Generalnie z 5 numeru w drafcie udało się poskładać fajna ekipę, bo to imo c***owy pick. Wolę mieć już 9-10. Jednak wyszedł mi draft i to był klucz.

Pierwsze 6 picków trafione (Jokic, Sabas, Vucevic, Zion, Murray, Paul (steal) !!!), potem 10 (Walker) i 11 (Branes) też dobrze weszły, a 8 Wiggins wrócił po czasie. Rotacje uzupełniali różni zawodnicy z FA i ssało przez cały sezon.

Supergany naciskały przez pewien cas, ale zabrakło im pary w końcówce.

Dzięki za sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 12:02, RonnieArtestics napisał:

O widzę ze Popeye rzutem na taśmę się jeszcze utrzyma..

Dzięki za tabelki w tym sezonie @GeDDo

dzięki za sezon panowie, gratulacje @Krzemo oraz @rafalsupergan

Gratuluje @Krzemo!!! Mocny sezon.

Przypomnijcie mi, ile drużyn spadało, bo zawsze były to trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla @Krzemo za mistrza oraz @rafalsupergan i @RonnieArtestics za miejsca na pudle!

dobrze, że sezon się skończył. bo moi grali totalną padakę przez ostatni miesiąc. trzeba będzie wyciągnąć wnioski na przyszły draft :)

 

 

FB#1 (ID# 54512)
Tabelka końcowa z wtorek, 18-05-2021    
RANK GM Total  GP  FPPG
1 Krzemyk 33415.0  577  57.91
2 Rafał_Super 31883.0  574  55.55
3 RonnieArtestics 30679.0 578  53.08
4 t_omko 30276.5 577  52.47
5 szogo 30155.5  577  52.26
6 GeDDo  30089.5  578  52.06
7 obi 28984.5  571  50.76
8 Popeye 28911.5 575  50.28
9 Buu 28823.5  576  50.04
10 Mar 27834.5  576  48.32

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.