Skocz do zawartości

Washington Wizards 2020/2021


Rek'Sai

Rekomendowane odpowiedzi

Jako kibic Brona cholernie się cieszę, że nie odwalili Bertansa jak mogli w LA. Chociaż sam chyba trochę go chciałem w trykocie Jezioranow. Uffff. 

Tak swoją drogą ciekawe co siedzi w głowie Bricka.

Być w papierowym contenderze a za chwilę być członkiem teamu, który wygląda momentalnie jak g-league.

Chociaż z drugiej strony. Popatrzy w staty, zobaczy kolejny TD season. 

A potem sprawdzi ilość zer na koncie.

Niewdzięczne jest życie koszykarza.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2-8, Scott Brooks dalej na stanowisku. Granda.

Wczoraj rezerwowym składem bez Beala, Bongi i Russa 128-124 z Heat, choć wynik może być nieco przekłamany ze względu na tę końcówkę i trójki Avdijy. :D Warto pochwalić Deniego i oczywiście Ruiego. Japończyk pięknie się rozwija i za chwilę może być gwiazdą. Obu tym panom potrzeba jednak trenera, który nie będzie ich tłamsił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to szybko się sezon skończył. :D Nie ma mowy o play-offach i właściwie "all in season" można uznać za totalny blamaż. Czas na rebuilding.

Nie będzie lepszej okazji na trade'owanie Beala. W najbliższe lato wchodzi na ostatni rok kontraktu, dopiero w latem 2022 ma player option, więc raczej wiadomo, że będzie testował rynek FA. Tutaj nic nie ugra, a jedyną różnicę jaką robi jest może przegrywanie kilkoma/kilkunastoma zamiast kilkudziesięcioma punktami. I wydaje mi się, że jest kilka ekip, które mogłoby się teraz skusić na pójście po niego. Po pierwsze Oklahoma z wiadomych względów, tyle picków co oni nie ma nikt. Po drugie Knicks wydają się chyba najbardziej prawdopodobną opcją - opcji kto by poszedł w zamian za Beala jest wiele. Moją ulubioną jest 1st/Barrett/Obi, może nawet jeszcze jakiś pick dołożony do tego. Thibs by dostał kolejnego weterana-startera, który z Randlem powinien się pięknie uzupełniać w ataku, wszyscy powinni być szczęśliwi, Knicks mogą powalczyć o PO. No i na końcu 76ers. Nie udało się póki co z Hardenem, to dlaczego nie próbować z młodszym Bealem? Problem tylko w tym, że musieliby pozbyć się co najmniej dwóch 1st, które pewnie w ciągu najbliższych 2-3 lat i tak nie będą wysoko, więc ich kapitał nie jest aż tak duży.

A Wizards spokojnie powinni w tym roku powalczyć o jedynkę draftu. TOP3 najgorszych bilansów raczej pewne, bo kto jest obecnie gorszy w lidze? Pistons? Timberwolves? I chyba nikt. Raptors zaraz się odbiją, Grizzlies po powrocie Moranta powinni nabić kilka randomowych winów, a Bulls w meczach bezpośrednich pokazali, że są lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Rui i Wagner mają Covid więc jutrzejszy mecz z Jazz jest przesunięty ... Wizards nie mają 8 graczy bo muszą wysłać na kwarantanne kolejnych 5-6 a RW już jest kontuzjowany. Bryant wypadł na cały rok

O Bryant już pisałem wczoraj. To co teraz Phoenix wypadnie pół składu po wizycie w Waszyngtonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qbajag napisał:

O Bryant już pisałem wczoraj. To co teraz Phoenix wypadnie pół składu po wizycie w Waszyngtonie? 

No i widzisz co się stało. Odwołali mecz bo chcą sprawdzić czy czasem ktoś nie złapał. Zresztą nie licząc początku z Houston to cała reszta jest związana z Waszyngtonem

Seth ma Covid po meczu z Wizards. Wizards potem grają z Bostenm i Tatum ma Covid. Potem Wizards grają  z Suns i teraz odwolali mecz Phoenix i mecz z Jazz. Może to przypadek bo może Wizards byli tylko pasem transmisyjnym tzn Seth był źródłem ale zaraził ludzi w Wizards potem ci tych z Bostonu i teraz możliwe że Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, ignazz napisał:

Jasne ze nie Harden. Lepszy w obronie. Tylko marnował się w Stolycy. 

Tak z ciekawości, to jaka jest cena Beala według ciebie? CZy pakiet MIami składający się z bandy emerytów, Herro i 2 lub 3 odległych wyborów brzmi lepiej? Czy może Andrew W  i oferta GSW?

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz odrzuciło oferty typu talent + 3x1rd w przeszłości 

tu mi chodzi o to ze obecnie wartość Lauri & Jr jest rekordowo niska a przeszkadza mi dodanie moim zdaniem nietykalnego Avdiya 

Na moje nie oddaje się w taki sposób najlepszego gracza „dopłacając” takim graczem młodym  - raczej w tej konfiguracji dokłada się niezadowolonego weterana  a ty taki weteran Green do nich dochodzi co nic nie daje  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wartość Lauriego (18/6  62% TS /  48 fg% / 37 % za 3)jest rekordowo niska, skoro na spokojnie dostanie kontrakt +20mln. WCJ mimo swoich wad to w dalszym ciągu młodziutki chłopak, a akcje Maxeya stoją wyżej niż Deniego. W rozrachunku WIzz dostają duet z Chicago plus wymieniają Żyda na Maxeya, który dostaje rolę SG, a na deser 3 1rnd plus 3 2rnd.  Pozycja niezadowolonego weterana jest już zajęta...RW. 😎

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.