Skocz do zawartości

Washington Wizards 2020/2021


Rek'Sai

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ignazz napisał:

@blackmagic jak samotnego. Ja bym rozsprzedal  cały skład weteranów spurs za niego dokładając picki jak leci aby go pozyskać. Do momentu draftu naszej zabawy nie mogłem za bardzo się rozpisywać ale to gracz ryzykowny ale z największym sufitem. 

Niedługo wszyscy uwierzą. Jego jedynym kłopotem jest westbrook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 14:33, steve napisał:

Nets wejdą do PO nawet jak Durex się połamie. Oni mają solidny, całkiem silny skład: LeVert, Spencer, Harris, strzelców rezerwowych jak Shamet, Ty Johnson, Jeff Green i niezlych rolesów pod koszem jak Allen czy Jordan plus Kyrie także mimo że wschód się wzmocnił to jest pewniak do PO. Oni byli 7mi w zeszłym sezonie bez KD i Kyrie. 

No ok, 7mi, dodali toksycznego PG co juz w podcastach z Durexem napierdala farmazony, plus Durant wraca po 2 latach i jeśli chociaż nie wejdzie na 80 procent swoich może być epicka klapa. Spójrzmy w oczy. Obecnie po kontuzji on nie będzie w stanie być dodatki w obronie. Co pozdobywa to odda. Plus łącząc to z tym, że Brooklyn ma słaby toster do bronienia może dawać powody do obaw dla fanów Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

@blackmagic jak samotnego. Ja bym rozsprzedal  cały skład weteranów spurs za niego dokładając picki jak leci aby go pozyskać. Do momentu draftu naszej zabawy nie mogłem za bardzo się rozpisywać ale to gracz ryzykowny ale z największym sufitem. 

Poczekaj na Wisemana to raz, a dwa to chyba tego pana nie widziałeś.

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BullsFaN napisał:

Poczekaj na Wisemana to raz, a dwa to chyba tego pana nie widziałeś.

 

ten jest świetny, ale ten bezpośrednio po nim wybrany jest wyborny, niesamowite instynkty w obronie, czasem zbyt agresywny, ale dobrze, niech się uczy a do tego bardzo ciekawy w ataku, chociaż tych % to nawet w 60% nie utrzyma, chociaż decision making jak najbardziej na plus, szkoda tylko, że Drummond tak będzie spowalniał rozwój graczy CAVS, z drugiej strony do tanku się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BullsFaN napisał:

Poczekaj na Wisemana to raz, a dwa to chyba tego pana nie widziałeś.

 

Ma plusa za bluzę wu tang clan 

40 minut temu, ely3 napisał:

@blackmagic

Scotts już zapowiedział ,że Avdija będzie grał w s5 jako SF... Odważny ruch ale akurat Wizards może podjać to ryzyko

Super że ma grać, tylko on mało efektywny póki co jest bez piłki a z Westem i bealem obok to za dużo jej w rękach miec nie będzie. Oby pogral też jako PG z second unit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 2 sparing tym razem ze Stones i spełniają się moje obawy co do gry avdiji. mimo tego że westbrook grał tylko 17 min dany miał mało piłki w rękach bo rolę ballhandlera przejmował beal a kiedy jego nie było to rozgrywał głównie ish albo neto

W efekcie mimo grania przez 32 minuty a więc najwięcej w zespole oddał ledwo 8 rzutów i miał tylko 2 asysty. Wynika to z tego o czym pisałem czyli słabej gry bez piłki (nie robi cutow backdoorow etc) a przy tylu ballhandlerach on sam z piłką gra mało. W obronie krył głównie pfow i brakowalo mu trochę cm i kg ale i tak mniej to razi niż gdy kryje niższych.

Ogólnie jego problemem jest brak szybkości przez co trudno mu się broni i mija. Jego atak opiera się głównie na rzucie za 3 lub nieudana próba minięcia i odegranie. Widzi jednak bardzo dużo i rzut też ma dobry więc bustem nie będzie ale trzeba mocno popracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rek'Sai napisał:

Rui wypada na trzy tygodnie z powodu zapalenia spojówek, więc Avdija ma sporo czasu na pokazanie, że zasługuje faktycznie na bycie bezdyskusyjnym starterem.

Rui to bardziej 4 ew. Tweener natomiast dani to PG w ciele SF więc raczej nie będą sobie zabierać miejsca i docelowo obaj powinni grać w S5 chyba że miejsce Japończyka zajmie Łotysz. Niemniej ich skillset jest tak różny że raczej przez brak rui dani wiele nie zyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 minuty meczu, Wizards prowadzą dwoma punktami, 76ers mają osobisty. Pod koszem o piłkę walczą, łasy na piłkę Westbrook, Harris i Bryant. Bryant odpuszcza zbiórkę, zastawia się tak żeby Westbrook wyfarmil czyimś kosztem kolejną piłkę, sprytniejszy Harris wskakuje przed Bryanta i 76ers mają posiadanie(Westbrook wkurzona mina nr.4.jpg), jakimś cudem Harris nie trafia i potężny Łotysz (ten najlepszy w lidze) mówi do Westbrook go home i zbiera. 

Westbrook już chyba nigdy się nie nauczy, najgorsze pieniądze w lidze i najgorszy zawodnik który przez puste TDs za 50 lat będzie stawiany na równi z wielkimi koszykówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kołczu33 napisał:

Westbrook już chyba nigdy się nie nauczy, najgorsze pieniądze w lidze i najgorszy zawodnik który przez puste TDs za 50 lat będzie stawiany na równi z wielkimi koszykówki. 

przez myśl w trakcie meczu mi przeszło, że Wall byłby przyjaźniejszy do oglądania, Russ co prawda miał trochę rdzy na sobie i to trzeba mu zostawić, ale w ogólnym rozrachunku był fatalny. Ironiczne też jest to, że mając dwóch defensywnych centrów i jednego co obronę widział w telewizji to ten trzeci najlepiej wyglądał kryjąc Joela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KyleLowryass napisał:

przez myśl w trakcie meczu mi przeszło, że Wall byłby przyjaźniejszy do oglądania, Russ co prawda miał trochę rdzy na sobie i to trzeba mu zostawić, ale w ogólnym rozrachunku był fatalny. Ironiczne też jest to, że mając dwóch defensywnych centrów i jednego co obronę widział w telewizji to ten trzeci najlepiej wyglądał kryjąc Joela

A kto tu jest defensywnym centrem a kto tym trzecim. Mam nadzieję że w tej dwójce nie jest Robin "pogromca maskotek" Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

A kto tu jest defensywnym centrem a kto tym trzecim. Mam nadzieję że w tej dwójce nie jest Robin "pogromca maskotek" Lopez

pod tezę musiałem go tam z Wagnerem wrzucić, jenak obręcz dobrze zawsze chronił, ale teżpokazuje, że jak przyjdzie co do czego to trochę nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.