Skocz do zawartości

Houston Rockets 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Eld napisał:

Myślę, że znajdzie się spora liczba osób na forum ( @josephnba cho no tu ) która bardzo chętnie pojeździ po Hardenie. Że gruby, że wygląda jak bezdomny z tą fryzurą i źle przyciętą brodą, że chodzi po parkiecie, a nie gra, że w głębokiej jamie ciała ma dobro Houston w tym momencie o czym zresztą trafnie piszesz. Przyczepić się też można do tego, że czego nie zażądał to miał. Chciał CP3. Dostał CP3. Później CP3 be, Westbrook cacy. No to dostał Bricka. Po jakimś czasie Brick be, ale już nie ma za co i za bardzo kogo ściąga., MDA już nie ma, Moreya nie ma, picków nie ma, jest za to Wall z niemniejszym ego, a Harden mówi zawijam kiecę i lecę. 

Jasnym jest, że kwestię trade request można by było rozegrać tak jak PG13 z OKC, kulturalnie i bez szumu, gdzie i on i Houston by obopólnie na tym skorzystali, no ale cóż zrobisz.

Mnie tam się szczególnie nad Houston płakać nie chcę. Sami sobie są winni ale, że to co się dzieje odbija się na całej lidze bo mówimy o zawodniku z top5 to chciał bym aby jak najszybciej się to skończyło. Niech go na złość wyślą do Cavaliers za spadającego Drummonda, picki, kogoś z duo SexLand i dołożyć jeszcze jakiegoś Osmana aby się to pospinało i zobaczymy czy kolejne gwiazdy będą tak chętnie rzucały trade requestami na lewo i prawo jak je kluby będą na small markety zrzucać. Nie każdy później musi mieć tyle szczęścia co Kawhi który trafił do poukładanego Toronto. 

Mało mnie Harden obchodzi. 

Bulls mają swoje demony!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

Liczyłem mocno, że ktoś szybko wyłapie 😇

Chandler do Moniki w odcinku o filmie z balu!

 

6 minut temu, Madsen napisał:

że Harden przynajmniej gra :)

Gooood point

Kurde znów lubię rox!

Nie ma brody, nie ma Paula i nie ma majka!

A oladipo i walla lubię nawet

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie byłem specjalnie ich kibicem (zresztą, nawet niedawno o tym pisałem, chyba w tym wątku ale może niekoniecznie?) przed przyjściem Hardena, po odjeściu zostają zgliszcza z zespołu więc tym bardziej się zwijam z bandwagonu, od wielu lat nie interesuje mnie  oglądanie meczy teamów z pacem na <45 winów i nie zamierzam tego zmieniać.

ale życzę powodzenia w rebuildingu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam, czemu Rockets woleli Oladipo i pick Bucks od Allena i LeVerta. Ten ostatni jest na całkiem fajnym kontrakcie, Allen latem będzie RFA, więc jego zatrzymanie byłoby kosztowne, ale mieliby przynajmniej załatwioną obstawę podkoszową na lata, a tak wzięli starszego zawodnika, któremu też się kończy kontrakt i pewnie będzie jeszcze droższy, w dodatku unrestricted, więc nie mają nad nim żadnej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.