Skocz do zawartości

Draft 2021


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Gratulacje dla fanów Pistons, tego jednego na forum.

paru sztuk brakuje. sie nie doliczyles! 😉...

13 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

Graty również dla Cavaliers i Raptors - hmm Suggs jako następca Lowrego :) 

 

suggs nie wypadnie z top3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kcp78 napisał:

paru sztuk brakuje. sie nie doliczyles! 😉...

suggs nie wypadnie z top3...

Ya myśle ze wypadnie - Rakiety pójdą w Greena lub Mobley (zobaczymy czy nie zobaczą w Nim nowego Hakima) a Cavs nie wezmą suggsa. Plany raptors może pokrzyżować np wymiana po pik 5 i przygarnięcie kuminga. Tyle ze po co magikom suggs🤷🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets mają straszną biedę pod względem ofensywnego talentu, niby mogą wziąć Mobleya, ale jak dogadają buyout z Wallem to piłki im (tzn. Woodowi i jemu) dogrywać będzie jakiś Kevin Porter Jr. Suggs wygląda na wybór jaki robią organizacje w takiej właśnie pozycji (nawet jeśli osobiście wyżej mam Mobleya). 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz draft wyglada tak, ze jest cholernie mocne TOP4 z jednym prospectem na poziomie A. Davisa, pozniej jest Kuminga, dalej kompletnie nie wiadomo co, wiec beda decydowac workouty, pomiary i rozmowy z zawodnikami. Ten sezon w NCAA nie byl tak miarodajny jak poprzednie, wiec spodziewam sie sporych niespodzianek w czasie draftu.

Jak pierwszy raz zobaczylem Kuminge to od razu pomyslalem, ze profilem pasuje do filozofii Magic, choc na miejscu ich kibicow liczylbym, ze moze ktos sie na niego napali w TOP4, ale szanse sa niewielkie. Suggs bylby zbawca tej organizacji, ale Raps maja Siakama i OG, a zestawienie Okoro i Kuminga to atak na poziomie AZS Koszalin.

Warriors juz zapewne zaczeli handlowanie,  ale jesli Beal nie zlozy TR( choc FO Wiz da mu pewnie glos w wyborze coacha) to lepiej chyba sobie uzupelnic rotacje quality graczami z loterii, a kilka z nich jest na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Jak pierwszy raz zobaczylem Kuminge to od razu pomyslalem, ze profilem pasuje do filozofii Magic

Ja myślę, że Magic już się wyleczyli z tej filozofii i będą podbijać do Cavs z paczką opartą o 2 picki.

2 minuty temu, tangiers napisał:

Warriors juz zapewne zaczeli handlowanie,  ale jesli Beal nie zlozy TR( choc FO Wiz da mu pewnie glos w wyborze coacha) to lepiej chyba sobie uzupelnic rotacje quality graczami z loterii, a kilka z nich jest na poziomie.

Co do Dubs, to ciekawe czy myślą tam o podbiciu po CP3. Moim zdaniem dobrze skonstruowany deal mógłby być win-win dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, airmax napisał:

Fajnie, że OKC spadło za to zrobienie kibica z Horforda :) 

Tyle w tym prawdy co napisałeś, co śniegu na rynku w Krakowie.

Ale ważne że lajki się zgadzają.

Obie strony na to przystały, a nie, że OKC go usadzili. Sam Al mówił, że chętnie trenował dalej będzie z drużyną, ale rozumie sytuacje.

Nie to co ten padalec Ariza: personal reasons od początku sezonu aż do wymiany i nawet koszulki nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Ja myślę, że Magic już się wyleczyli z tej filozofii i będą podbijać do Cavs z paczką opartą o 2 picki

Mogli sie wyleczyc, tylko tutaj za bardzo nie maja wyboru. Po Kumindze jest za duzy drop w talencie zeby brac kogos innego, a Cavs musieliby oddac Sextona albo Garlanda, gdzie ten pierwszy jest mega hard workerem i gra na 120% swojego talentu. Garland ma wiekszy upside, ale jeszcze nie wiadomo do konca kim bedzie w tej lidze. Przy Suggsie i tak musieliby ktoregos sie pozbyc, ale na rzecz gracza, ktory jest lepszym prospectem niz Kuminga. Poza tym Okoro i Kuminga nie moga razem grac na parkiecie NBA. 

 

18 minut temu, karpik napisał:

Co do Dubs, to ciekawe czy myślą tam o podbiciu po CP3. Moim zdaniem dobrze skonstruowany deal mógłby być win-win dla obu stron

Uwazam, ze jak nie pojawi sie Beal, to raczej to przeczekaja niz beda sie pakowac w long term deal CP3, gdzie moze beda mieli 1 okienko na mistrza. Za bardzo o pachnie to Lakers z Nashem i Kobym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał:

A jaka była sytuacja? Chętnie bym się dowiedział co takiego Al rozumiał

To sobie prześledź sytuację. Ja nie będę za Ciebie wracał do linków sprzed paru miesięcy. Palnąłeś coś niezgodnego z prawdą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

Palnąłeś coś niezgodnego z prawdą i tyle.

co było niezgodnego z prawdą w moim wpisie, że OKC posadziło na ławie Horforda? Gość był zdrowy, nie było żadnych raportów o jakichś problemach osobistych (albo ja je przeoczyłem) i w imię "young player development" siada sobie na ostatnie 28 meczów. I nie obchodzi mnie, czy była to tylko decyzja OKC, czy wspólna. OKC gdyby nie walczyło o jak najwyższy pick, to nigdy by Horforda nie wykopali na trybuny

 

Aaa i żeby było zabawniej, to siada po trade deadline, bo do trade deadline grał, wtedy minuty dla młodych nie był tak ważne, ważniejsze było podbijanie wartości Horforda, żeby go opylić za jakiś 2nd rounder z 2074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 20:12, airmax napisał:

co było niezgodnego z prawdą w moim wpisie, że OKC posadziło na ławie Horforda? Gość był zdrowy, nie było żadnych raportów o jakichś problemach osobistych (albo ja je przeoczyłem) i w imię "young player development" siada sobie na ostatnie 28 meczów. I nie obchodzi mnie, czy była to tylko decyzja OKC, czy wspólna. OKC gdyby nie walczyło o jak najwyższy pick, to nigdy by Horforda nie wykopali na trybuny

 

Aaa i żeby było zabawniej, to siada po trade deadline, bo do trade deadline grał, wtedy minuty dla młodych nie był tak ważne, ważniejsze było podbijanie wartości Horforda, żeby go opylić za jakiś 2nd rounder z 2074

Idąc tym tokiem myślenia jak Horfordowi coś się przytrafi to czekam na posta, że dobrze mu tak bo zgodził się z polityką OKC tankowania.

I o Arizie też nie zapomnij. Zdrowuisienki, a grać nie chciał. Personal reasons...

A z Kawhiego pewnie już się cieszysz za Spurs kiedy odwalił imbę, a w momencie kiedy Clippers osiągają historyczny wynik on ma walnięte kolano. 

5 godzin temu, ignazz napisał:

kolejny sleeper co sobie raczej pomógł doskonałym combine

 

 

 

 

Niewiele z tego wynika.

Gracze którymi się mocniej interesowałem, czyli Diallo i Stanley to chorzy atleci idealni do all-star dunk. Diallo nie wiadomo czy się w lidze utrzyma jak już ogony w Detroit ciągnie. Cassius poszedł chyba z +#50 pickiem i on teraz dopiero sopho będzie, ale do tej pory nic nie pokazał w Pacers. Oby to była wina trenera bo mam go w pewnej gierce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Diallo nie wiadomo czy się w lidze utrzyma jak już ogony w Detroit ciągnie. 

brednie jakies. fajnie, ze poczuwasz sie - jako mod - do animowania tego forum, ale naprawde nie musisz wypowiadac sie tutaj w kazdym watku. szczegolnie, gdy twoja wiedza na jakis temat jest zerowa (powyzsza opinia swiadczy o tym, ze, niestety, wlasnie taka, 'zerowa', wiedze n/t aklimatyzacji diallo w pistons masz)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kcp78 napisał:

brednie jakies. fajnie, ze poczuwasz sie - jako mod - do animowania tego forum, ale naprawde nie musisz wypowiadac sie tutaj w kazdym watku. szczegolnie, gdy twoja wiedza na jakis temat jest zerowa (a powyzsza opinia swiadczy o tym, ze, niestety, wlasnie taka, 'zerowa', wiedze n/t aklimatyzacji diallo w pistons masz...

He. Te upały jakąś dziwną agresję w ludziach wyzwalają.

Naoglądałem się Diallo o wiele więcej niż Ty więc doskonale wiem co piszę.

Ale luz. Jeden z postów do przypomnienia w odpowiednim momencie RS.

I nie wiem co ma modowanie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.