Skocz do zawartości

Draft 2021


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tecu napisał:

Mniej więcej jak się to robi? 

Zainstalowałem apkę i są tylko jakieś starocia. 

Wpisz w google "gleague live stream", wyskoczy Ci ten twitch i oglądaj przez przeglądarkę. 

Btw, oglądałem na tym twitch tv rok temu LaMelo w Australii i pierwszy raz wtedy Tate'a zobaczyłem :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Boston jr jest naprawdę taki cienki ,że w jego akcje lecą mocno w dół. Przed sezonem był w TOP5 każdej praktycznie drabinki a teraz już czasem laduje poza TOP25.... Statystycznie wygląda to kiepsko ale pytanie czy to taki drugi SKal , który by szedł z nr 1 gdyby nie było przymusowego roku w NCAA a ostatecznie okazał się kiepściutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacksonow wielu ale ten defensywny i szybki na nogach chudziutki podkoszowy jest fajnym prospektem. 
 

 

Tu fatalnie wszedł w mecz ( przegrany ostatecznie z Alabama) ale im dalej w las tym lepiej 

wyglada na lekkoducha 

 

 

Obecnie w KFC robi 5 bloków prr 36. 

Drugiego do spurs bym chciał takiego grajka 

 

https://mobile.twitter.com/NBADraftWass/status/1346830428053889025?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1346830428053889025|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D289066

 

The only Freshman/Sophomores since '08 with O and D BPM both greater than 5: Zion Williamson Anthony Davis Otto Porter Jr. Marcus Smart Franz Wagner Ethan Happ Mikal Bridges Tyreke Evans Xavier Tillman Karl-Anthony Towns
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomału idzie w stronę draftu 29 lipca. 
skroce pewien wpis o spurs z spurstalk do tabelek 

wyglada na to ze Houston nadrabia dystans do wilków. 
 

If all non-playoff teams follow their season WIN% for the remaining games:

based-on-season.png

When using the season WIN%, it's important to note that this has been an irregular season due to COVID. 

If all non-playoff teams follow their WIN% from the Last 10 games for the remaining games:

based-on-L10.png

Ale ciasno będzie. 

Postępy Toronto w tanku z Siakamem i Lowrym oraz OG wstrząsające 

Celts top #10?

Cade w Bostonie to byłoby zabawne choć wtedy chyba jednak szedłby C z #1

Z #3 Boston ( mając farta do 3) chyba by nie odpuścił? 

Bo chyba nie Turek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Celts top #10?

Cade w Bostonie to byłoby zabawne choć wtedy chyba jednak szedłby C z #1

Z #3 Boston ( mając farta do 3) chyba by nie odpuścił? 

Bo chyba nie Turek?

Celci nie dawno sprowadzili Wagnera Seniora bez większego powodu, więc pewno celują we Franza Wagnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał:

Celci nie dawno sprowadzili Wagnera Seniora bez większego powodu, więc pewno celują we Franza Wagnera

Jest sporo zachwytów nad młodym Franzem. Ja jakoś nie podzielam tego hype. Rzut fajnie ułożony i wie gdzie się ustawiać ale jakoś tak pokracznie wyglada jak zbliża się do in the rim. Dodatkowo w dwóch kluczowych meczach koszmarnie grał w clutch. Nie jestem teraz pewien ale on turniej zakończył airballem. Chyba. 

Jeden kultowy Niemiec w zupełności wystarczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. W piątek miałem video z Turkami i na końcu zaczęliśmy rozmawiać o koszykówce i goście zaczęli mi zachwalać niejakiego Alperena Senguna. Nic o gościu nie słyszałem a tu patrze w statystyki i 18 latek w lidze tureckiej robi 20/10 . Świetny pivot. Dobry rzut ( nie ma trójki ale z linii robi 80%) fadeaway też bardzo dobry. 18 latek robi cyfry z kosmosu a w mockach go nie ma. , /Jego obrona jest rózna, Dobrze rotuje , dobra praca nóg ale ewidentnie zostawia za dużo miejsca na zasłonach. Bardziej chroni pomalowane niz obwód ale może ktoś już większy specjalista od Europy . Czemu gościa nie ma w mockach? Nie wybiera sie do NBA? Od Poku czy Avdiji jest lepszy a praktycznie nigdzie go nie widzialem na stronach draftowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankathon też go ma już jakiś czas w loterii. Generalnie w mockach to od dawna go widzę. Sam zawodnik to ciekawy case, tj. jak przełoży swój skillset i ogólnie profil fizyczny na grę w NBA. W tym cała tajemnica, dlatego ciężki do oceny prospekt jednak. Ale takiej produkcji to chyba żaden europejski grajek wcześniej w tym wieku nie miał :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Tankathon też go ma już jakiś czas w loterii. Generalnie w mockach to od dawna go widzę. Sam zawodnik to ciekawy case, tj. jak przełoży swój skillset i ogólnie profil fizyczny na grę w NBA. W tym cała tajemnica, dlatego ciężki do oceny prospekt jednak. Ale takiej produkcji to chyba żaden europejski grajek wcześniej w tym wieku nie miał :)

Cyferki fajne ale imho braknie mu atletyzmu by takie granie przenieść 1 do 1 do NBA. Sposób gry celnie @BMF porównał do McHale ale czy w dzisiejszej lidze z takim stylem da sobie radę? Jeżeli nie dołoży legit jumpshota to będzie mu ciężko, te zbiórki w ataku nie będą miały miejsca w NBA bo brakuje mu jumpa, nie widać po tym filmiku obrony, jakieś 2-3 bloki z pomocy ale ja tu widzę bust material i Red flags. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma niesamowita koordynację i jak to EUR ogarnięta głowę. Od lat na turniejach młodzieżowych był wybierany do all5 wiec jeżeli ktoś go w mocku nie umieścił to problem raczej z niewiedza autora zestawienia. 
mało jest gości co...

wsad taki sobie ale bez kroków co świadczy o dobrym wyszkoleniu technicznym podstaw  bo gwiazdy nba coś czuje ze by zrobiły to samo w 3 kroki a LBJ w 4  

 

To mvp dosyć ciężkawej ligi Tureckiej wiec podstawy ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Ech myślałem ,ze wrzucisz coś więcej niż pierwszy z brzegu filmik z YT. Ja już nawet widziałem jakieś scouting reporty na jego temat czy nawet całe mecze reprezentacji  i skróty meczów ligowych. Ale ciekawiło mnie czy ktoś widział całe jego mecze i jak wygląda bo jednak robienie 20/10 w wieku 18 lat w bardzo mocnej lidze tureckiej to jednak jest intrygujące. Wygląda mi na dobrego obrońcę zespołowego i dobrego w post ale średnio dobrego na obwodzie bo zostawia za dużo miejsca ... . Wydaje się ,mieć dobry jumper . Do tego 80% z linii dla wysokiego to też zazwyczaj dobry prognostyk czy wyrobi sobie rzut za 3.

@blackmagic

Na podstawie jednego filmiku uważasz ,że on nie ma legit jumpera? Czy ogólnie widziałeś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jeden z wątków który sprawia ze nieufnie podchodzi się do Turka. Obrona obwodu gdzie masowo robi się po switchu tak zwanego LaMarcusa. Cześć wysokich po prostu jest nieudolnymi obrońcami w grze z niskim na obwodzie i idą akcje na nich seryjnie. Tu podobno jest właśnie słabiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Kończą sezon na #10-14 miejscu i maja farta w loterii. I są top 4 wtedy. 

Pierwszy raz jak kliknąłem lotto w tankathlonie to mi wyszło ze 3 z 4 pierwszych ekip to były zespoły spoza top3 tankerow. Mega mi się to spodobało. 

Toronto wygrało loterie a drugie było Cavs o ile pamietam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ely3 napisał:

@BMF

Ech myślałem ,ze wrzucisz coś więcej niż pierwszy z brzegu filmik z YT. Ja już nawet widziałem jakieś scouting reporty na jego temat czy nawet całe mecze reprezentacji  i skróty meczów ligowych. Ale ciekawiło mnie czy ktoś widział całe jego mecze i jak wygląda bo jednak robienie 20/10 w wieku 18 lat w bardzo mocnej lidze tureckiej to jednak jest intrygujące. Wygląda mi na dobrego obrońcę zespołowego i dobrego w post ale średnio dobrego na obwodzie bo zostawia za dużo miejsca ... . Wydaje się ,mieć dobry jumper . Do tego 80% z linii dla wysokiego to też zazwyczaj dobry prognostyk czy wyrobi sobie rzut za 3.

@blackmagic

Na podstawie jednego filmiku uważasz ,że on nie ma legit jumpera? Czy ogólnie widziałeś więcej

Obejrzałem 3 takie mixy i długi skrót z meczu Turcja Szwecja i facet na jakieś 100 akcji mial 2 trójki i jeden rzut z dalszego dystansu. W lidze rzuca trójki na 20% więc ogólnie chyba można bezpiecznie przyjąć że nie ma jumpera skoro z niego nie korzysta. 

W obronie na pilce dalej od kosza widziałem 2 akcje i 2 razy nie nadążał na nogach. 

Ogólne mam nadzieję że się mylę ale imho jego gra się nie skaluje na NBA. 

Na poziomie NBA nie daje rim protection, nie rozciąga gry, obok niego musi grać dobry defensor rozciągający grę. W ataku daje sporo mniej niż jokic, w obronie ma podobne ograniczenia. Nie wiem na ile te mankamenty można poprawić. Imho jego zbiórki, gra z piłką, bloki na poziomie NBA nie będą tak wychodziły jak w lidze tureckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.