Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Kyrie Irvinga


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

No ale rozumiem, że żeby wniosek był oficjalny, musi go złożyć 7 GMów. Póki co jest czterech. Jeśli nie zgłosi się więcej to nie było tematu i wniosek nie był oficjalny. A co za tym idzie, za miesiąc można złożyć kolejny w już większą ilość osób. Bo tak to każdy mógłby sobie pojedynczo zgłaszać wnioski z dupy i nikt by ich nie potwierdzał i na rok byłby spokój dla gracza objętego wnioskiem. Czyli reasumując - jeśłi nie znajdzie się 7 Gmów popierających wniosek, to może się takich 7 znaleźć za miesiąc/dwa/whatever ale nie musi upłynąć rok, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d

5 minut temu, cvbe napisał:

No ale rozumiem, że żeby wniosek był oficjalny, musi go złożyć 7 GMów. Póki co jest czterech. Jeśli nie zgłosi się więcej to nie było tematu i wniosek nie był oficjalny. A co za tym idzie, za miesiąc można złożyć kolejny w już większą ilość osób. Bo tak to każdy mógłby sobie pojedynczo zgłaszać wnioski z dupy i nikt by ich nie potwierdzał i na rok byłby spokój dla gracza objętego wnioskiem. Czyli reasumując - jeśłi nie znajdzie się 7 Gmów popierających wniosek, to może się takich 7 znaleźć za miesiąc/dwa/whatever ale nie musi upłynąć rok, tak?

nie pierdol tylko skladaj wniosek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

d

nie pierdol tylko skladaj wniosek!

Nie rozumiem, a pewnie zabawne :(

A, dobra rozumiem. Zabawne. Miałem rację.

No ja tu jestem przeciwko, póki się nie okaże jak Irving reaguje w RL na grę z Durantem i ewentualnie innym superstarem.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

TR z sensem ale timing beznadziejny...

Szkoda że GMowie nie pamiętają już pobytu Kyriego w Bostonie gdzie Irving prawie nas przekonał, że z Tatuma nie będzie żadnej Gwiazdy..

ja kolejny raz za trade request nie będę głosował. Wyjdę z założenia, że Knicks to głupia organizacja (jak w rl) i nie rozumieją tam dlaczego kiszą się we własnym sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to Alonzo powinien miec zakaz jakiegokolwiek glosowania przy okazji Knicks.

On nie kryje sie nawet ze swoimi uprzedzeniami i  jakimkolwiek brakiem obiektywizmu (był już choćby przykład sprzed bodajże roku, gdzie sam publicznie przyznał, że ze złości zagłosował przeciw knicks), a dodatkowo decyzje podejmuje wbrew głosowaniom i zasadom logiki (nie przyjmuje do wiadomości, że zawodnik podjął inną decyzję).

Przykre, ale może to wypaczać wynik głosowań, choćby na przykładzie Rubio, gdzie sprawa poszła o 1 głos albo serii z sixers, gdzie poszła o jeden czy tam dwa. Rownoznaczne ze stratą parudziesięciu milionów i paru picków...

Byłoby miło jakby rada podeszła do tego poważnie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Możeby przy tego typu dawać ankietę odrazu z pytaniem:

Czy zgadzasz się, że Kyrie irving składa trade request z NYK?

1. TAK

2. NIE

3. NIE WIEM/WSTRZYMUJE SIE OD GLOSU

Jak moge tu glosowac, to uwazam, ze Kyrie takiego trade requestu nie składa.

Będzie, jeśli wniosek przejdzie co jest napisane w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie to Alonzo powinien miec zakaz jakiegokolwiek glosowania przy okazji Knicks.

On nie kryje sie nawet ze swoimi uprzedzeniami i  jakimkolwiek brakiem obiektywizmu (był już choćby przykład sprzed bodajże roku, gdzie sam publicznie przyznał, że ze złości zagłosował przeciw knicks), a dodatkowo decyzje podejmuje wbrew głosowaniom i zasadom logiki (nie przyjmuje do wiadomości, że zawodnik podjął inną decyzję).

Przykre, ale może to wypaczać wynik głosowań, choćby na przykładzie Rubio, gdzie sprawa poszła o 1 głos albo serii z sixers, gdzie poszła o jeden czy tam dwa. Rownoznaczne ze stratą parudziesięciu milionów i paru picków...

Byłoby miło jakby rada podeszła do tego poważnie.

Mogłbym teraz po raz 100 prostować te bzdury, ale to bez sensu.

Sprawdź se ełGeniuszu jak głosowałem w serii Knicks z 76ers

Niepotrzebnie znów naiwnie liczyłem tu na racjonalne podejście do Davisa. Moj błąd.

Słusznie Davis zawsze marzył by jako absolutnie topowy FA zostać Tysonem Chandlerem 2.0 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

On nie kryje sie nawet ze swoimi uprzedzeniami i  jakimkolwiek brakiem obiektywizmu (był już choćby przykład sprzed bodajże roku, gdzie sam publicznie przyznał, że ze złości zagłosował przeciw knicks), a dodatkowo decyzje podejmuje wbrew głosowaniom i zasadom logiki (nie przyjmuje do wiadomości, że zawodnik podjął inną decyzję).

 

Przecież według niego to inni głosujący są nierozsądni :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie argumenty, jakie przytoczył @fluber (oprócz domysłów ws. Hardena) były znane już rok temu i jakoś nie przeszkadzały  Irvingowi (czy tam jego agentom) podpisać nową umowę z NYK. Byli już AD i Kawhi, więc ani skład Knicks się nie zmienił ani Kyrie w real nie zrobił nic takiego, co by mogło zmienić jego podejście do dalszej gry w NYK. Więc ode mnie zdecydowane nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

Daleki jestem od popierania Trade Request, ale argument o tym, że podpisał kontrakt z Knicks chyba nie jest argumentem.

Wziął po prostu zdecydowanie największe pieniądze które tylko Knicks mogli dać. 

 

14 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 

problem w tym, ze zapytalem kyriego przed podpisaniem kontraktu czy chce davisa w zespole. akceptacja kontraktu raczej wyjasnia odpowiedz w tym temacie i jest duzo bardziej wymowna od twoich domnieman.

 

#ZAORANE

 

 

 

ergo jakby kyrie badz leo dali weto, to dalej w druzynie gralby gobert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Regis napisał:

Wszystkie argumenty, jakie przytoczył @fluber (oprócz domysłów ws. Hardena) były znane już rok temu i jakoś nie przeszkadzały  Irvingowi (czy tam jego agentom) podpisać nową umowę z NYK.

 

Rok temu nie było opcji głosowania za nieprzyjęciem kontraktu. Irving dostał 1 ofertę i według naszych zasad musiał ją zaakceptować, niezależnie od opinii jakiegokolwiek GM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.