Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Kyrie Irvinga


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z nowym punktem regulaminu, chciałbym złożyć trade request w sprawie Kyrie Irvinga. Argumentacja jest następująca:

Knicks złożyli ofertę kontraktu A. Davisovi w składzie jest Kawhi Leonard, Irving jest 3 najlepszym graczem w tej organizacji.

W Rl NBA Irving chciał błyszczeć i najpierw złożył trade request, gdy grał w jednym teamie z LeBronem Jamesem, a następnie wg niedawnych doniesień Chrisa Broussarda nie zgodził się na to, by James Harden dołączył do Brooklyn Nets:

Moim zdaniem sytuacja z RL NBA zarówno z Cavs, jak i z Nets jednoznacznie wskazują, że w momencie posiadania na długim kontrakcie Leonarda i chęcią przedłużenia posiadania Davisa o kolejne 3 lata,  będący w prime Irving, który zarówno tu, jak i w RL NBA posiada już pierścień, chciałby odgrywać znacznie większą rolę w swoim zespole, a nie być w cieniu dwóch innych gwiazd.

Myślę też, że dodatkowym ( choć w porównaniu do powyższych mało znaczącym) argumentem jest też brak PO w pierwotnej wersji umowy oferowanej przez Knicks.

Przypominam, że aby wniosek został poddany głosowaniu, musi zostać poparty jeszcze przez 6 GM-ów, poprzez krótkie "potwierdzam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 15:03, człowiek...morza napisał:

Panowie, z racji, ze jesteście Leonardem i irvingiem a ja cenie sobie wasze zdanie, tym bardziej w momencie podjęcia decyzji o przedłużeniu, chce zadać wam proste pytanie. Chcecie Anthonego Davisa w Knicks? W druga stronę Gobert, Saric, Forbes. Do podpisu pod transferem brakuje twoje Kyrie i twojej Kaw

 

problem w tym, ze zapytalem kyriego przed podpisaniem kontraktu czy chce davisa w zespole. akceptacja kontraktu raczej wyjasnia odpowiedz w tym temacie i jest duzo bardziej wymowna od twoich domnieman.

 

#ZAORANE

 

8 minut temu, fluber napisał:

 

Moim zdaniem sytuacja z RL NBA zarówno z Cavs, jak i z Nets jednoznacznie wskazują, że w momencie posiadania na długim kontrakcie Leonarda i chęcią przedłużenia posiadania Davisa o kolejne 3 lata,  będący w prime Irving, który zarówno tu, jak i w RL NBA posiada już pierścień, chciałby odgrywać znacznie większą rolę w swoim zespole, a nie być w cieniu dwóch innych gwiazd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze kojarzę że jeśli teraz odrzucone zostanie trade request to przez rok Kyrie nie będzie mógł go zrobić i Fluber zapewnia teraz NYK spokój na dłużej?

Sens trade request w tym wypadku byłby później jak będzie wiadomo coś o relacja Irving Durant, jak pojawi się więcej poważnych sources o ewentualnym przejściu Hardena etc. Dla mnie teraz to spalenie próby TR i dobry ruch dla wygody C_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Czy dobrze kojarzę że jeśli teraz odrzucone zostanie trade request to przez rok Kyrie nie będzie mógł go zrobić i Fluber zapewnia teraz NYK spokój na dłużej?

Dokładnie tak.

Więc poniekąd @człowiek...morza może być za dwa, trzy dni, albo po głosowaniu bardzo wdzięczny @fluberowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Dokładnie tak.

Więc poniekąd @człowiek...morza może być za dwa, trzy dni, albo po głosowaniu bardzo wdzięczny @fluberowi.

No dla mnie to ruch podpadający pod bycie agenturą Knicks wewnątrz ligi!

Choć spoko jest ten aspekt, o którym Ty pisałeś, bo chociaż zobaczymy jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lucas napisał:

Czy dobrze kojarzę że jeśli teraz odrzucone zostanie trade request to przez rok Kyrie nie będzie mógł go zrobić i Fluber zapewnia teraz NYK spokój na dłużej?

Sens trade request w tym wypadku byłby później jak będzie wiadomo coś o relacja Irving Durant, jak pojawi się więcej poważnych sources o ewentualnym przejściu Hardena etc. Dla mnie teraz to spalenie próby TR i dobry ruch dla wygody C_M

No właśnie dla mnie to jest bardziej próba zamknięcia tematu który się ciągnie już od roku niż robienie na złość gm-owi Knicks. 

Dlatego warto ustalić czy Irving chce z nowego Jorku odchodzić czy chce tam zostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Kwestia też może być taka, czy w ogóle są jakieś kluby u nas chętne do pozyskania Kyriego?

Ty....

Ale mam pomysł.

A jakby tak Irving za cap space + picki do Nets jako tajemniczy superstar?

I wtedy Davis do Nets.

Duet Irving-Davis zostaje!

A Kawhi? A na c*** ma im piłkę zabierać?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.