Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, barcalover napisał:

@blamu2 ależ była walka. Wygląda na to, że zdecydowało to między innymi:

image.png.837cb06f675e49ca595ad4062f2e9a88.png

Chyba już są oficjalne wyniki. Dzięki wielkie za walkę @blamu2, mega szacunek do Ciebie, bo szło na noże, a widziałem, że jeszcze w nocy siedziałeś i próbowałeś coś zdziałać.

 

Gratulacje dla @pabloboar i @Masud, bo szybko sobie ustawili resztę ligi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barcalover napisał:

Chyba już są oficjalne wyniki. Dzięki wielkie za walkę @blamu2, mega szacunek do Ciebie, bo szło na noże, a widziałem, że jeszcze w nocy siedziałeś i próbowałeś coś zdziałać.

 

Gratulacje dla @pabloboar i @Masud, bo szybko sobie ustawili resztę ligi :) 

Dzięki! Jednak sporo szczęścia w drafcie. Nawet już pomijając najlepszych zawodników to Haliburton za $1 czy też wzięcie Mikala Bridgesa i LaMelo były trafne. Praktycznie przepłaciłem tylko Brandona Clarke'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

@barcalover

Patrzę w apce i u nas niektóre drużyny mają rozegrane po 722 mecze. Jak to jest z tymi limitami?

Jest taki stary trick na przekroczenie limitu: Jak na pozycjach, których jest więcej takich samych (UTIL w naszym przypadku) zagrasz tak, żeby ci został 1 mecz do rozegrania, ale w danym dniu wystawicz 3 na wszystkie UTILe, to Ci zaliczy wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, barcalover napisał:

Jest taki stary trick na przekroczenie limitu: Jak na pozycjach, których jest więcej takich samych (UTIL w naszym przypadku) zagrasz tak, żeby ci został 1 mecz do rozegrania, ale w danym dniu wystawicz 3 na wszystkie UTILe, to Ci zaliczy wszystkie.

Zabraklo mi 3 malych pkt, żeby przeskoczyć Masuda i mieć 4. miejsce ex aequo z Tobą, ale to z moje winy, bo nie dogralem dwóch meczów. A to granie 722 meczów, to lekki wałek :)

BTW w fg% też niewiele mi zabrakło do Ciebie i Siura (0,01%).

Dzięki za grę w każdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Zabraklo mi 3 malych pkt, żeby przeskoczyć Masuda i mieć 4. miejsce ex aequo z Tobą, ale to z moje winy, bo nie dogralem dwóch meczów.

Do mnie masz 2 punkty straty, więc chyba byłbyś ex-aequo z blamu na 4 miejscu, jeśli tylko punkt byś zdobył.

11 minut temu, Pablo81 napisał:

A to granie 722 meczów, to lekki wałek :)

Nie do końca, bo jest to znana rzecz od wielu lat, nawet w regulaminie jest opisana:

Cytat

 

18. Są jakieś wyjątki dla limitu rozegranych gier na danej pozycji?

Po osiągnięciu limitu gier na danej pozycji Yahoo przestaje wliczać statystyki zdobyte przez graczy na nich wystawionych.

Ale jest jeden drobny wyjątek, mały błąd na Yahoo pozwala rozegrać więcej niż dozwolone na pozycjach UTIL - dla niej limit liczy się nie dla pojedynczej pozycji, ale dla sumy limitów i wynosi 246 (3x 82 mecze). I tak jeśli zostanie do wykorzystania tylko 1 ze 246 meczów - to można umieścić w składzie trzech graczy na UTIL i wszyscy będą punktować. Żeby oszczędzić wszystkim zbędnych komplikacji w końcówce uznajemy, że jest to dozwolone.

 

 

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Dzięki za grę w każdym razie :)

Ja też. Ta końcówka była mordercza, a awans smakuje jak zwycięstwo w tym przypadku. Powodzenia w przyszłym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.