Skocz do zawartości
dannygd

Liga Roto Keeper #1 sezon 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygrałem ale tam jest mój bid normalnie pokazany po prostu nie był najwyższy ale wszystko jest prawidłowo. Za to bidu na Gordona wogole nie ma pokazanego ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szczottie wyslalem Ci wiadomosci i wciąż czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2021 o 18:25, Stryder napisał:

Możesz jaśniej? Co ma waiver priority skoro nie wygrałem jednej licytacji to druga nie zadziałała? 

Bo to nie jest tak, że jak w kilku dasz kasę, to waiver priority liczy tylko 1 z kasą którą bidowałeś jako pierwszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie chciałem pobrać Gary Harrisa z FA, w związku z tym, że wrócił KAT który na IL spot był, musiałem wyrzucić Reida, żeby ilość się graczy zgadzała. problem w.tym, że mimo wyrzucania przy pobraniu 2 gracza (kolejnego po Reidzie) - dalej Yahoo mi wywala błąd z IL spotem. Dlatego też do wyjaśnienia sprawy mam prośbę abyście nie pobierali Harrisa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Widzę że cały czas masz Townsa na il. Musisz go wstawić na ławkę i dopiero pobrać.

Edytowane przez Jackoso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jackoso napisał:

Widzę że cały czas masz Townsa na il. Musisz go wstawić na ławkę i dopiero pobrać.

Tak, ale wcześniej wystarczyło wywalić odpowiednią ilość graczy (bo przecież nie zmienisz IL spot na BEN w czasie meczu co jest swoją drogą kuriozalne), a teraz dupa. Napisałem do Y! żeby ten bug poprawili, ale wielkich nadziei sobie nie robię - może gdybyśmy większa grupa napisali to zmienią to.

BTW. Tak czy inaczej miło z Waszej strony - dla mnie takie fair play więcej znaczy niż wygraną w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie że ten "problem" o ktorym napisales jest od dawna... Kwestia przyzwyczajenia...Ty o tym chyba zapomniales... Po pierwszej takiej akcji potem juz czlowiek pamieta do konca sezonu... 

Nie wiem czy to ze nikt nie pobral Harrisa to tylko kwestia fairplay czy tego ze nikt inny nie dal sie nabrac na fluke Harrisa... :P (ja i tak bym go nie chcial pobrac ale gdybym nawet to oczywiście zeby byc fair tez bym go nie pobral. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki z przykrością znowu na podstawie regulaminu musiałem anulować deal - Bryant na deal musi czekać do okienka, chyba że wymieniasz go za innego gracza z porównywalną keeperowa wartością i nie ma żadna strona "zysku" na keeperze. Warto jednak wtedy opisać w 2-3 zdaniach tutaj taki deal, żebym nie musiał się "domyślać" co autor ma na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny deal zablokowany, gdyż główną motywacją jest potencjał keeprowy Allena w przyszłym sezonie. Z @Mazi_24 wyjaśniliśmy sobie w PW jak do tego podchodzić, sam napisał, że rozumie i "pozwolił" anulować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi