Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2020/2021


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2021 o 09:14, Mikowal83 napisał:

Czy po drafcie wszyscy dostali doliczona kasę niewykorzystana w drafcie do waiver budget? Wydaje mi sie ze nie a wydaje mi sie ze powinni. 

Normalnie Yahoo to robiło, faktycznie nie dolicza. Zobaczę o co chodzi.

Aczkolwiek mi sie wydawało, że ja wykorzystałem cały a PHX nie zostało aż 27... 

edit. dodałem do bieżącego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dannygd napisał:

Normalnie Yahoo to robiło, faktycznie nie dolicza. Zobaczę o co chodzi.

Aczkolwiek mi sie wydawało, że ja wykorzystałem cały a PHX nie zostało aż 27... 

edit. dodałem do bieżącego stanu.

No i elegancko. Dzięki. 

@szczottie @Stryder @thompkins dostaliście wiadomosci ode mnie.

@Tocheck ty też dostales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl zwolennikiem naszego obowiazujacego regulaminu pod wzgledem wymian ale skoro sa jakie sa to chyba obowiazuja wszystkich. Aktualna wymiana Fox za Lowry+Hield chyba jest troche sprzeczna z regulaminem. Moze sie myle bo juz sam sie troche w tych zasadach gubie co swoja droga skutecznie mnie zniecheca do negocjacji i robienia wymian. Ale Fox to raczej keeper a Lowry i Hield raczej nie.

Ja vetowac nie bede bo od 2 lat nie vetuje zadnych wymian ale chce wiedziec czy taka wymiana jest ok czy nie. 

@dannygd? Pytanie do eksperta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mazi_24 napisał:

Chcę mieć keepera tak, i nie uważam żeby akurat Lowry i Hield za Foxa był niesprawiedliwym dealem

Jesteś u nas nowym graczem, więc szybko wyjaśnię - choć prosiłem o zapoznanie się z regulaminem ;)

W naszej lidze wymiany za keeperów (czytaj o zwiększonej wartości paczki z drugiej strony) można robić dopiero w okienku: od NBA tradeline do końca wymian (tradeline) - patrz punkt 17 Regulaminu.

Twoja wymiana jest oczywista, bo dajesz 2 graczy produkujących za 2x więcej $$$ (bodajże 32$ do 16$) za gracza, który jest potencjalnym keeperem (Fox). Tym samym z taką wymianą musisz poczekać do okienka. 

Pozostali gracze nie muszą nic vetować, bo to ja anuluję jako komisz na podstawie regulaminu.

Żebyś miał jasność - po to wprowadziliśmy takie zasady, aby unikać wymian z "czapki"/kłótni i vet (po kilku meczach trudno oceniać wymiany keeperowe) na początku sezonu i tankowania połowy ligi - na korzyść mniejszej polaryzacji ligi i walki o miejsca do końca. Co zresztą widać w efektach naszej ligi, bo tak jak w poprzednich latach były 3-4 ekipy o coś walczące, a reszta chciała tankować tak od 2 lat mamy poprawę i dobrze ponad połowa ligi walczy o podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak zgłosić do supportu, że z nieznanych mi powodów nie pojawił się mój bid na Erica Gordona. Ustawiłem 38$ i wygrałbym ta licytacje. Drugi bid na Inglesa jest widoczny ale pierwszy na Gordona nie jest. Zakładam, że oni mogą to jakoś sprawdzić. Ktoś się kontaktował z supportem Yahoo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz może głupie pytanie ale czy jesteś pewien że przy obu bidach nie zaznaczyłes tego samego gracza (Powell) do wyrzucenia? Wtedy liczy się waiver bid priority i jeśli jako pierwszy był ustwiony bid po Inglesa to drugi choć wygrany nie mógł dojść  do skutku.

Druga kwestia to ustawianie bidów w aplikacji na telefonie. Niestety zauwazyłem ze tam czasem sie coś krzaczy (np. ustawianie ilości $ bidu ) i może po prostu nie zauwazyłes że bid wcale ostatecznie nie był ustawiony.

Tak tylko pisze bo ja na szczescie nigdy podobnej sytuacji jak Ty nie miałem i nie musiałem sie jeszcze kontaktowac z supportem Yahoo.

FG%, FT%, 3PTM, PTS, AST Wanted

Added to Trading Block

Charlotte HornetsJan 4, 10:00 am logo

Lonzo Ball NO - PG,SG 

Wendell Carter Jr. Chi - C 

Tyus Jones Mem - PG 

PJ Washington Cha - SF,PF GTD 

Shake Milton Phi - PG,SG 

Added to Trading Block

Charlotte HornetsJan 4, 10:00 am logo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stryder napisał:

Hej, jak zgłosić do supportu, że z nieznanych mi powodów nie pojawił się mój bid na Erica Gordona. Ustawiłem 38$ i wygrałbym ta licytacje. Drugi bid na Inglesa jest widoczny ale pierwszy na Gordona nie jest. Zakładam, że oni mogą to jakoś sprawdzić. Ktoś się kontaktował z supportem Yahoo? 

Zapewne z mechanizmem waiver priority do końca się nie zapoznałeś :)

NIe martw się, nie jesteś pierwszy ani ostatni... Mi się już 2 razy zapomniało w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Zapewne z mechanizmem waiver priority do końca się nie zapoznałeś :)

NIe martw się, nie jesteś pierwszy ani ostatni... Mi się już 2 razy zapomniało w tym sezonie.

Możesz jaśniej? Co ma waiver priority skoro nie wygrałem jednej licytacji to druga nie zadziałała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.