Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga Mistrzow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam LM, ten sezon był słaby w moim wykonaniu. Z drugiej strony już 3 razy tu zagrałem bodaj, więc nie jest źle. Pora odpocząć od tej ligi.

Miejsca nie będę komentował, ale draft nie był zbyt wybitny w moim wykonaniu. Raczej ono odzwierciedla cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 17:21, asq_ napisał:

No mój team jest Harden heavy. Byłem ciekawy jak bardzo ludzi odstrasza jego sytuacja i w szesnastozespołowej lidze, gdzie są mistrzowie, stwierdziłem, że warto podjąć ryzyko. Gość jednak daje top (jak nie max) w 4 kategoriach, holując tylko jedną, którą może zrównoważę. To, że Harden osiągnie wartość 65$ i tak uważam za mniejsze ryzyko niż to, że Zion osiągnie 35$. Ale znów stwierdziłem, że na upside, bazując na statach defensywnych z college'u, może nawet przebić tę wartość. Może ;) Potem długo nie chciałem przepłacać grona 20-50 i szukałem zbiórek i bloków. Wood może się przyjąć do systemu, jeśli nawet Hardena tam nie będzie (może i tym bardziej  jedynie z Wallem, prospectami, ktoś musi tam rzucać). Zaryzykowałem z Otto w contract year (gdybym wiedział, za ile szedł choćby Oubre, to może bym tego nie zrobił) i Carterem po roku zawodu (a ma upside na 1+1 w defensywnych). Sexton powinien spokojnie dać tę wartość, Powell - jeśli to będzie taki sezon jak myślę, czyli sporych rotacji na IL - też, a reszta to uzupełnienia, na upside (CY Kuzmy, bloki i może transfer LAA u Poeltla, szeroka rola Juancho, bounce back Bartona, który potrafi być TOP50). 

Trochę zbieranina, sporo ryzyka co do nowych ról, ale nie może wszystko pójść źle, aye? ;)

 No więc patrząc na piąte miejsce, nie wszystko poszło źle, ale jednak za dużo - w tym przede wszystkim brak Hardena i Wooda przez zbyt dużą część sezonu, żeby powalczyć o więcej. Wysypałem się też kompletnie na Otto Porterze Jr. i kolejny raz przeszacowałem Wendella. Dobrze udało się rotować (za dobrze, patrząc na drugą połowę sezonu Poeltla, którego się pozbyłem) i po mistrzowskiej LM w ubiegłym to piąte - w tym kontekście - przyjmuję z pokorą. Byłem drugi i trzeci na ligach liczonych, więc powalczę next year, żeby wrócić. Dzięki za wyrównany sezon także w środku tabeli, gratulacje @mac i @barcalover za walkę do końca i powodzenia w przyszłym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.