Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde naprawde prawie nikt nie chce Turnera, Ingrama, Haliburtona? Sa dostepni osobno lub w pakiecie dwoch z nich. Wiec do oddania mam mnostwo blokow, sporo steali i asyst i przyzwoite FT i FG.

Szukam duzej ilosci trojek, zbiorek i dobrego FG i ewentualnie punktow. Straty i slabe FT spokojnie moge przyjąć. 

Powysylalem wiadomosci negocjacyjne do prawie polowy GMow i odzew byl bardzo mizerny. 

Zapraszam zainteresowanych do negocjacji i wysylania ofert

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sie udalo. Chociaz troche moim zdaniem przeplacilem. 

Teraz szukam juz tylko duzo trojek i jeszcze troche punktow przy przyzwoitym FG nie tracac znaczaco asyst. 

Mysle o oddaniu Moranta w pakiecie z jednym lub nawet dwoma graczami z grupy (Young, Williams, Quickley, Favors, Whiteside) za jednego, wiec pewnie dogadam sie tylko z kims kto chce poszerzyc rotacje/poglebic sklad co w tym sezobie jest dobra taktyka biorac pod uwage wszystkie protokoly bezpieczenstwa i koronawirusa oraz namnarzajace sie kontuzje. 

Kto chce poszerzyc sklad i dostac dobre FG, zbiorki, bloki i troche steali i oddac trojki i punkty nie tracac tak naprawde asyst (Morant da ich wystarczajaco duzo) zapraszam do negocjacji i wysylania ofert. 

Tekst/propozycja skierowana glownie do wlascicieli takich graczy jak VanVleet, Lowry, Conley, Brogdon, Fox, Wall, ewentualnie Mitchell, Oladipo a w ostatecznosci nawet takiego grajka jak Lonzo Ball. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@nawciarz wyslalem ci kilka ofert i wiadomość.

Handluje Morantem, Russellem, Allenem i Levertem. 

Chcialbym spakowac 2 a nawet 3 z nich i w zamian dostac jakiegos wszechstronnego grajka z duza iloscia punktow zbiorek asyst steali najlepiej orzy dobrym FG. Może psuc FT nie rzucac trojek i zaliczac duzo strat. 

Zainteresowanych zapraszam do negicjacji i wysylania ofert. Czasu do konca sezonu zostalo juz niewiele wiec to istatni gwizdek zeby cos zmienic. 

Pzdr Y'all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie cisza a czasu coraz mniej. 

@theANSWER wyslalem Ci oferte i wiadomość

Jeszcze raz do wszystkich:

Poszukiwane FG, punkty, zbiorki, asysty, steale. 

Proponuje pakiet 2 lub 3 grajkow za 1 lub dwoch

Do oddania:Morant, Allen, Russell, Maledon, Wanameker, Bey, Roby, Bamba. 

Czekam na propozycje, oferty, negocjacje. 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda ze az 4 graczy nie dogralo po ponad 20 meczy. 

Mi niewiele zabraklo do ugrania 7 punktow wiecej bo w punktach, trojkach, stealach i asystach bylo blisko urwania jeszcze po punkcie a w zbiorkach nawet 3 punktow co i tak nie zmieniloby mojego losu spadkowicza ani nawet miejsca w tabeli. 

Przyczyn porazki bylo kilka. Kontuzje (Ball, Russell) i nieudany transfer Turnera i Haliburtona za Drummonda (chociaz patrzac na to co potem wydarzylo sie z Turnerem-kontuzja i Haliburtonem-kontuzja i slabsza gra, to transfer nie wygladal juz tak tragicznie). Ingrama i Lavine tez udalo mi sie wytransferowac zanim jeden sie polamal a drugi zlapal covid. Tak czy inaczej na awans nie mialem szans ale szkoda ze nie udalo sie utrzymac w tej lidze. 

Gratulacje dla starych wyjadaczy Sławka i KapitanaPlanety (jednak co doswiadczenie to doswiadczenie). 

Sezon byl troche poj... any ale nie tak bardzo jak wielu sie tego obawialo (niektorzy mowili ze nawet jego nie uda sie dograc do konca) i generalbie fajnie sie gralo. 

Udanego lata Panowie! 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem niewiele zabrakło mi do awansu. Miałem dziś nadzieję utrzymać zbiórki czy steale, ale bez ostrzeżenia dwóch graczy dziś w nocy nie zagrało.

Tak to czasem bywa, i tak myślę że sezon miałem udany mimo nienajlepszego draftu i trade'u, gdzie oddałem Doncica i Leverta za Ingrama i Lavine'a, ktorzy większość czasu po tradzie spędzili na ławie.

Gratulacje dla awansujących, dzięki wszystkim za wyrównaną walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron 45 rozegranych spotkań

McCollum 47 i po kontuzji już nie był taki gorący jak przed

Porzingis 43 

Anunoby 43

Derozan 61 

Bridges i Westbrook też kilka spotkań opuścili no i Russell dopiero w drugiej części sezonu zaczął kręcić cyferki.

Z takimi absencjami chyba trzeba uznać 10 miejsce za sukces. Zwłaszcza że po drafcie i zgarnięciu Bridgesa z waivers miałem mocny trzon 7-8 osobowy (któremu niestety nie dopisało zdrowie), a reszta straszne niewypały i trzeba było mocno rotować składem i nabijać mecze jakimiś średniakami. I z pewnością nie pomógł fakt, że zainteresowanie NBA co rok u mnie się zmniejsza, a na drafcie lecę bez planu na spontanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 08:00, Szulim napisał:

Gratulacje dla zwycięzców

U mnie szpital gonił szpital i niestety nie dało się gonić czołówki mimo że początek sezony wyglądał obiecująco.

Powodzenia w kolejnym sezonie ;) 

Przestań z tym szpitalem po prostu beznadziejny sezon rozegrałeś i tyle 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.