Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, wilson44 napisał:

nie kracz, bo wlasnie moj kregosłup sie zaczyna łamać - Paul George, wiec pojde w doł w punktach mocno, a np. moje punkty bazowały na nim i na Currym. Wiadomo, ze w tej grze decydują w 50% urazy, mikrourazy, kontuzje ;) , wiec wszystko moze sie zdarzyć. Spasc to raczej nie spadne, ale zejscie o 4/5 pozycji nizej jest realne.

Mógłbyś mieć zwątpienia, jeśli doniesienia polskich stron by się okazały słuszne. Ale na razie nie ma żadnych informacji od wojnarowskiego, niemniej jestem w stanie zrozumieć, że ziarno niepokoju zostało zasiane. Ale na razie nikt nie jest nawet blisko, ja zrobiłem wręcz prezent trejdem Hardena, bo ekspresowo poleciałem w dół w asystach, a Turner oczywiście natychmiastowo musiał wrócic do tego, co grał w dwóch poprzednich sezonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to przydarzyła mi się mała wpadka z Donte 😀

Kilka dni temu zauważyłem, że może warto by było pobrać Nowella. By nie zapomnieć, kliknąłem sobie go i ustawiłem pobranie tymczasowo wrzucając w to pierwszego z brzegu Donte i jakąś nie przemyślaną kwotę. Miałem wrócić do tego i przemyśleć. Ale oczywiście zapomniałem 😃

Za błędy się płaci, niech służy dobrze, choć im lepiej będzie grał tym bardziej serce będzie boleć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nikt nic nie pisze, wszyscy czekają na oficjalne wyniki? 😀

Ja czekam, bo teoretycznie jakimś cudem się u trzymałem, ale wszystko jest na styk, więc jeszcze może się coś zmienić. Czy nie? 

Gratulacje dla zwycięzcy i awansujacych, widziałem siebie w tym drugim gronie jeszcze w 2/3 sezonu, ale kolejne kontuzje dobijały mnie do dna i pewnie też dobijałem się sam brakiem dobrych decyzji. Jeżeli bym nie spadł to byłby to po prostu fart 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gratuluje mistrzowi.
Ja zakończyłem na 3/4 miejscu bo obaj mamy po 80 pkt ale na tie breakerach wychodzi ze to ja powinnem być 3 a yahoo wskazuje 4.
Mamy obaj raz po 15 raz po 14 i następnie ja mam 13.
Zostawiam tu ku potomności żebyśmy potem nie patrzyli na kolejność z ligi yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się utrzymalem jednak 😀

To był mega fart. Ostatniego dnia zdobyłem dwa punkty w blokach dzięki 18 blokom w tym 7 Mosesa Browna i 4 Milesa Bridgesa. Zadecydowały dwa bloki a inne punkty obronilem o 2 stl i o 2 trójki 😀

Żeby było ciekawiej to tak naprawdę zdecydował jeden blok, bo za mną o 0,5 punktu gracz miał remis w blokach a miał 15tke a ja nie 😁

Kolejna rzecz świadcząca, że wszystko było blisko to to, że przez to, że wygrałem bloki o 2 to zdecydowało o tym, że nie awansował zespół Gonzo Wakabayashi, bo oprócz tego, że przegrał bloki o 2 to przegrał że mną 3ki też o dwie. Mam nadzieję, że jednak awansujesz jakoś 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, rozczarowanie.

Były plany awansu, w pewnym czasie ambitne, ale kontuzje spaprały wszystko. Powrót Porzingisa był spoko w cyferkach, ale potem znów się złamał. Do tego doszedł Holmes, NAW i oczywiście Turner, z którym to w tabeli stałem całkiem dobrze. Do tego dodajmy Barnesa i Trae, który też opuścił swoje mecze. Mogłem jednak sprzedać Clarke za Kembę, który koniec sezonu miał jak się okazało, świetny. Może bym do końca powalczył mimo szeregu tych kontuzji, może nie, nie wiem. Oczywiście trejdu Hardena za Turnera trudno żałować, zważywszy co się stało z Hardenem potem i jak tragiczny był Markkanen.

Gratulacje dla awansujących, @sooobi mocno zaskoczył w 2 fazie sezonu. 

Powiem szczerze, ten sezon był zje***y pod kątem ilości kontuzji, ale też protokołów covidowych. Dodatkowy slot IL+ nie byłby złym rozwiązaniem, a wręcz jakimś zadośćuczynieniem. Draft jest istotny, ale jeszcze ważniejsze jest, co będzie po nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 18:41, lorak napisał:

gratki @sooobi miałeś niesamowity run, bo chyba przez większość sezonu w strefie spadkowej, a pod koniec poszedłeś jak burza.

zgadza się przez długi czas szorowałem po dnie, jeden którego wlasciwie powinnem szukac od poczatku sezonu dał mi kopa i osłabił tam gdzie powinien. Faktycznie niezły run:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.