Skocz do zawartości

Toronto Raptors 20/21


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rano wrzuciłem sobie mecz Raptors w Bucks i już na dzień dobry zaskoczenie

Raptors wyszli z Siakamem na centrze. I to działało bo Pascal jednak jest za szybki dla Lopeza( oczywiście pisze o całym meczu.). Co ważniejsze OG z Powellem dobrze zaczęli mecz w obronie. Powell na dzień dobry zrobił przechwyt . Baynes i Boucher lepiej jednak wyglądają z ławki niż w s5. Poziom startera to za wysokie progi dla nich na tym etapie za to z ławki dają solidną obronę . Boucher trafiał kluczowe trójki. Z ławki to bardzo dobry gracz. Szkoda tej kostki Lowryego bo zaczał mecz bardzo dobrze. 

W 4 kwarcie jak wspomniałem Siakam raz za razem wygrywał pojedynek z Lopezem . Boucher całkiem nieźle zagrał w obronie zwłaszcza w tej 4 kwarcie. Ciekaw jestem czy Nurse będzie częsciej grał Siakamem na centrze. Niestety w obliczu kontuzji Lowriego pewnie znowu Boucher wskoczy w s5 i będzie bronił Giannisa bo za chwilę mają rewanż z Bucks.. Ale ogólnie to ja bym raczej bym grał tym small ballem  z Siakamem na centrze. 

Inna sprawa to jak prosta jest ofensywa Bucks bez JRue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Drummond przewija się w plotkach. 

Ktoś kto ogarnia niech mi wyjaśni.

Na UJ on tam? By się kasa zgadzała czy co?

 

Andre tylko po wykupieniu bo w ramach wymiany by musieli oddać albo Siakama albo Lowryego a to się nie wydarzy. Raptors szukają centra ale nie wiem na ile intensywnie i nie wiem czy akurat Drummonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam ostatnio gra lepiej. Zwłaszcza w porównaniu do początku sezonu. Ale to nie jest poziom TOP 20- 25 jaki miał rok temu. Jest nieefektywny , popełnia sporo prostych błędów w obronie i ataku . Raptors grają nierówno . Mają kontuzje . Problemy z centrami . Siakam jest lepszym graczem niz to co pokazuje nam w tym sezonie ale chyba jednak nie tak dobrym jak w ostatnich dwóch latach . To chyba raczej gracz na druga opcje a nie lidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co sądzicie zrobi TOR po sezonie? Flynn wydaje się mieć wszystkie tools młodego FVV, widać w ostatnich meczach, że ekipa z nim na pokładzie wygląda coraz lepiej, a obecność Bembryego i Trenta wręcz poprawia efektywność bo daje i defensywę i bdb flow piłki. 

Wprawdzie te dwa blowouty to z typowymi tabletami, ale w pozostałych 3 meczach z ost. 5 też nie grali źle.  

Widać że tej 5 się chce, czego o grze z Lowrym, FVV i Siakamem nie można powiedzieć. O ile FVV przynajmniej nie spadł jakoś w defensywie, to pozostałe 2 gwiazdy naprawdę wyglądały od dawna słabiutko. 

Czy zatem po sezonie jakieś sign'n'trade Lowryego czy ten od razu podpisze gdzie indziej (Miami? LA? Philla?). No i czy powinni oddać Siakama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Raptors może się zacząc martwić ile trzeba zapłacić Trentowi. Zarówno w Blazers jak i teraz pokazuje ,że w ofensywie może być niesamowity. Drugi McCollum ale pytanie czy on to utrzyma na przestrzeni 10-12 meczów vs obrony, które już będa go miały rozpracowanego?

Po 2 - Siakam ma kryzys ale to nie jest przypadek Otto Portera ,że tylko pierwszy rok po otrzymaniu maxa grał na dobrym poziomie a potem był kasztanem. Siakam w sumie miał dwa świetne lata a od bąbla jest słaby lub beznadziejny ale w lepszym otoczeniu. Z rozgrywającym ., któremu się chce byłby znowu sobą. Lowry mocno jakoś sie opuścił . Lowry mentalnie jest poza Raptors i wapie byśmy za rok go oglądali w kanadyjskiej drużynie

Raptors ma dziurę na centrze ( błąd z Ibaką ) i słabe rozegranie.  Raptors ma morze wolnej gotówki tylko nie wiem czy mają na kogo ja wydać?

Lonzo? Collins za maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 12:12, ely3 napisał:

Lonzo? Collins za maxa?

Lonzo by pasował... choć jakoś nie wierzę, aby to przeszedł z NOP.

Collins to chyba s'n't bo to RFA, a swoja drogą Siakam do Capeli piękny fit, mogliby coś za niego jeszcze dostać (Huerter?)

Resztę kasy na Trenta by wydali, dołożyliby potem Noela czy niezadowolonego Gasola i całkiem fajny team byłby w Toronto.

Jakoś Drummonda tu nie widzę obok Siakama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.