Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2020/2021


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rw30 napisał:

dzięks, ale zwłoki Reddicka ciągle majo lepszy rzut dystansowy niż James Johnson kiedykolwiek będzie miał. No, nie wiem, może oni oglądając Reddicka day-by-day wiedzo coś o czym ja nie wiem, że mu już się nie chciało i nie było szans żeby wniósł cokolwiek innego niż opersyjną biel skóry, ale, tak czy inaczej, koncepcja wydaje mi się podejrzana... czy też raczej zbieżna z ich wcześniejszymi o-ch-uj-chodzi ruchami

No Redick raczej dawał do zrozumienia, że chce wrócić na wschód i nawet ostatnio skrytykował Pelicans za oddanie go do Dallas. Tylko, ze nikt ze wschodu nie chciał Redicka z jego kontraktem i dlatego pojawił się Johnson. Pelicans, za Redicka chcieli 2- rundowy wybór i go dostali a Johnson przyszedł żeby wyrównać kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał:

ja się staram być poważnym człowiekiem (słabo jak widać mi wychodzi skoro piszę tu posty zamiast coś sensownego zrobić), nie słucham jutubów o NBA a już zwłaszcza zawodników..... no dobra,  może kiedyś :P

Akurat Redicka momentami się fajnie słucha i czasem ma takich gości, że warto se włączyć bardziej niż kolejny mecz, np to z CP3, fajne rozmowy na luzie o rzeczach, które są pewnie oczywiste dla ziomków z NBA, ale ja tam nigdy nie grałem, więc dla mnie niektóre wątki były ciekawe i się czegoś dowiedziałem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

dobra dobra , nie wiedziałemnic o trade reqst

 

59f5ff66abe95.jpg

No ja tam też nic o trade request Redicka w offseson nie wiedziałem. Myślałem, że to się stało sporo później gdy był w słabej formie i to Pelicans myśleli o jego wymianie, żeby dać większe minuty dla Lewisa i NAW-a.  Ale jeśli to prawda z tym offsesonem to dziwię się czemu Griffin nie zdecydował się na jego wymianę, bo wtedy jego wartość była dużo wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Akurat Redicka momentami się fajnie słucha i czasem ma takich gości, że warto se włączyć bardziej niż kolejny mecz, np to z CP3, fajne rozmowy na luzie o rzeczach, które są pewnie oczywiste dla ziomków z NBA, ale ja tam nigdy nie grałem, więc dla mnie niektóre wątki były ciekawe i się czegoś dowiedziałem.

no dobra , ale to co na przykład skoro tak niby zareklamowałeś, ale w sumie to nie wiadomo do końca dlaczego?  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

no dobra , ale to co na przykład skoro tak niby zareklamowałeś, ale w sumie to nie wiadomo do końca dlaczego?  : )

Oglądałem to dawno, ale zapadło mi w pamięć o tym np jak CP3 opowiadał o różnicy jak się rzucało loba do DeAndre w stosunku do innych wysokich murzynów. Generalnie to są dobre insajderskie materiały, o których nie przeczytasz na hopsiupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ zaprasza dużo ziomków swoich, więc te rozmowy też są takie na luzie dosyć. Fajne były wywiady z Butlerem, który mówił jak w końcu się odnalazł w Miami, Haliburtona bliżej poznać, Alex Caruso mówił o tym jak to jest być maskotką LAL, Conley o czasach w MEM... ja tam lubię posłuchać i często włączam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wywiady są faktycznie dosyć zajebiste, np. z Butlerem omawiali playoffy w wykonaniu Sixers (obaj już byli w innych drużynach) i dosyć otwarcie mówili o tym jak to wyglądało w szatni, takiego contentu raczej nie ma w NBA-światku. Wiadomo, że momentami jest ''generycznie'', ale pewnie z każdego wywiadu wyłapać można rzeczy których nie ma w innych materiałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rw30 napisał:

ja się staram być poważnym człowiekiem (słabo jak widać mi wychodzi skoro piszę tu posty zamiast coś sensownego zrobić), nie słucham jutubów o NBA a już zwłaszcza zawodników..... no dobra,  może kiedyś :P

Akurat jego wywiady z innymi graczami są zwykle bardzo ciekawe, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, karpik napisał:

Zresztą po body language Ziona w tym meczu i ruchach w trade deadline widać, że Pels raczej już w tym sezonie wywiesili białą flagę, zresztą bardzo słusznie, bo i tak nic by z tego nie było.

Pels są w dziwnej sytuacji, bo niby wszyscy słusznie przypuszczamy, że ostatecznie zabraknie czegoś tam do play-in (zwłaszcza teraz z przetrzebionym rosterem) i w lecie trzeba będzie zrobić po prostu wiele mądrych ruchów, ale zarazem do tych play-in brakuje im jednego meczu w tym momencie, a Pelicans mają trzy mecze z Warriors, łatwy terminarz i Ziona, który od jakiegoś czasu wygląda jak ~All-NBA gracz. Spurs też mają 2-10 w ostatnim czasie i jeden z najgorszych terminarzów do końca sezonu, a Pels niewiele tracą. W każdym razie, trochę liczę na jakiś ''playoff mode'' u Ziona, i że generalnie będzie blisko. Uprzedzając, nie, też nie liczyłem na to, że ograją Sixers w pełnym składzie. ;] 

Jeden z najlepszych meczów Ziona w tym sezonie uwzględniając okoliczności (Sixers). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Pels są w dziwnej sytuacji, bo niby wszyscy słusznie przypuszczamy, że ostatecznie zabraknie czegoś tam do play-in (zwłaszcza teraz z przetrzebionym rosterem) i w lecie trzeba będzie zrobić po prostu wiele mądrych ruchów, ale zarazem do tych play-in brakuje im jednego meczu w tym momencie, a Pelicans mają trzy mecze z Warriors, łatwy terminarz i Ziona, który od jakiegoś czasu wygląda jak ~All-NBA gracz. Spurs też mają 2-10 w ostatnim czasie i jeden z najgorszych terminarzów do końca sezonu, a Pels niewiele tracą. W każdym razie, trochę liczę na jakiś ''playoff mode'' u Ziona, i że generalnie będzie blisko. Uprzedzając, nie, też nie liczyłem na to, że ograją Sixers w pełnym składzie. ;] 

Jeden z najlepszych meczów Ziona w tym sezonie uwzględniając okoliczności (Sixers). 

Czemu uważasz, że Pelicans maja łatwy terminarz? Przecież pozostało sporo więcej wyjazdów niż domowych meczów, a z tych 20 to tylko 6 z drużynami ze słabszym bilansem. Zresztą terminarz u Pelicans chyba nie ma znaczenia bo mają bilans 7-9 z czołową 8 ligi i 7-7 z najsłabszą 8, a biorąc pod uwagę tylko najlepsza i najgorszą 4 to bilans wygląda identycznie 3-5, więc klasa rywala jest mało ważna.

Natomiast co do meczu to fantastyczny Zion i to głownie jego zasługa ta wygrana, choć bardzo dobrą robotę zrobili także Hayes i Hernangomez. Ingram pierwszą połowę miał katastrofalną, ale na szczęście dobrze zagrał w 3 (bo  w 4 jak zazwyczaj słabo). Natomiast strasznie trudno mi ocenić Adamsa niby Embiid został zatrzymany, ale to nie do końca była zasługa Stevena. Bledsoe po ostatnich niezłych meczach znowu słabo.

Całkiem nieźle za to wyglądała gra Ziona jednocześnie i Hayesem i Hernangomezem gdzie bardzo ładnie momentami krążyła piłka i było kilka łatwych punktów, no i cieszy wygrana przy trafieniu tylko 4 trójek.Jeszcze trochę i może uda się wygrać bez ani jednej trafionej😂.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Sprawdzałem na NBA Stuffer, gdzie Pelicans mają 7. najłatwiejszy terminarz, średnia bilansów rywali też jest minimalnie poniżej 0.500, z drugiej strony tu i tu Spurs mają drugi, najtrudniejszy schedule w całej lidze. 

No nie wiem, dla mnie jednak terminarz jest dość trudny, bo jednak dużo wyjazdów, gdzie grają słabiej niż w domu. a zresztą i tak zapewne zadecydują bezpośrednie mecze z Golden, Spurs i Sacramento. Chociaż mnie już wcale nie zdziwi, że po tym wygranym meczu z Philadelphia przegrają z Cleveland i Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ely3 napisał:

Może ją w tej nocy przysypiałem ale czy dziś na początku drugiej i czwartej Ziom biegał jako SF a JJ jako dwójka. Co to kurna było

Zion Williamson had 37 points, 15 rebounds, and 8 assists while playing point guard in the New Orleans Pelicans' 101-94 win over the Philadelphia 76ers on Friday night.

With Lonzo Ball out due to injury, Stan Van Gundy decided that he was going to play Williamson "at the point all night."

"He had the ball in hands all the time and the ability to make plays and everything else," said Van Gundy.

Williamson said that playing point guard felt natural to his game.

"I've been playing the game since I was 4. At this point, it just feels natural. I'm still learning, but certain things just feel natural," said Williamson.

The 20-year-old Williamson brought up the ball 35 times in the game, breaking his previous best of 25. That number includes bringing the ball up 12 times in the fourth quarter.

Van Gundy added that he envisions Williamson playing point guard more often in the future.

"We want to get him more experience with that stuff going forward because I think that's where his future is in this game."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.