Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, BullsFaN napisał:

 Rzuciłem tylko luźną życzeniową propozycję, bo gdyby Vuc był dostępny to choćby Boston byłby w stanie przygotować znacznie lepszą ofertę. Lavine potrzebuje wsparcia, tylko trudno o realne opcje i zainteresowanie grą w Bykach. Oby się nie skończyło kolejnym zaoraniem składu, bo za takie będzie można uznać ewentualną wymianę z udziałem Zacha.

Też bym chciał aby taką zamianę, jaką zaproponowałeś doszła do skutku. Zach wg.mnie powinien zostać (ale jest to tylko moje skromne zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls gdyby tylko lepiej potrafili zamykać spotkania to byliby dziś w okolicach 4-5th seedu. Mieli bardzo fajny roadtrip pod względem gry gdzie i z LAL i LAC bardzo mało im brakło by wygrać w Staples. Większość ich porażek to close games gdzie niektóre przegrali w głupi sposób np z GSW czy Orlando.

Lavine > Beal w tym sezonie mimo ppg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie meczu z Philadelphją.

Gdyby Zach trafiał na swoim procencie, gdyby "Byki" trafiały na swoim procencie trójki, gdyby Embiid nie rozegrał meczu życia,
to Chicago wygrałoby ten mecz bez problemu. Nie chodzi mi o gdybanie, tylko pokazanie jaką mamy siłę i ile rzeczy musiało się wydarzyć, żeby Sixers odnieśli zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BullsFaN napisał:

Co do ploteczek to podobno żeby pozyskać Zacha trzeba rzucić solidny worek picków

Mam nadzieję, że do wymiany ktoś + picki za Zacha nigdy nie dojdzie. Liczę, że dostanie maksymalny kontrakt i będzie liderem zespołu przynajmniej przez 5-6 lat.

1. Budować zespół wokół niego.

2. Nie ruszać na razie młodych.

3.Wymienić Portera na Drummonda ( wiem, że jest mocno krytykowany) nic na tym nie tracimy a zyskujemy mięso podkoszowe którego nam ewidentnie brakuje. Być może nowe otoczenie podziałałoby na niego motywująco i byłby z niego pożytek, bo na Korneta patrzeć nie mogę a Gafford miał swoją szansę i jej nie wykorzystał.

4. W trakcie off season pozyskać solidnego wolnego agenta, lub nawet jakiegoś topowego gracza za grubszą kasę i jedziemy.

5. Jeśli w połowie przyszłego sezonu okazałoby się że jest lipia, dopiero wtedy zacząć handlować zawodnikami których mamy z wyjątkiem Zacha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latach cierpienia nareszcie mamy sezon na TAK. Pierwszy All Star od 2017 roku i prawdopodobnie pierwsze play off od 2017. 

W końcu nie ma tankowania, nie ma dyskusji kogo wybrać z potencjalnym 1,2,3,4... numerem w drafcie, nie ma narzekania na Gar-Pax i łysego.

Wychodzi, że jesteśmy na właściwych torach i mam nadzieję że Karnisovas tego nie zje.....e.

GO BULLS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO dla Bulls? Grubo. I jeszcze Drummond? Pamietajcie, jak go bierzecie, to nie wiecej jezeli 20 meczy do rozegrania bo powyzej tej magicznej cyfry nie ma dla niego wystarczajacej motywacji ( i trzeba czekac na nowy sezon, zeby licznik sie wyzerowal)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BullsFaN napisał:

 Pierwsze spotkania wyglądały tragicznie, więc patrząc na sucho na terminarz wydawało się, że taki bilans jest całkiem realny. Wyszło lepiej, podobnie w ostatnich spotkaniach, więc...

 ...kto wie co może się wydarzyć. Chicago jest całkowicie nieobliczalnym zespołem. Szkoda choćby tych 3 pechowych spotkań z GSW, OKC, PTB, bo byłby 4 bilans konfy.

Od początku Ci próbowałem wyjaśnić że oczekujesz wyników od pierwszego dnia sezonu a taka transformacja musi potrwać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.