Skocz do zawartości
BullsFaN

Chicago Bulls 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

W dupie mam Hardena

Wsadź go sobie

Koleś zjeżdża po równi pochyłej, za 2 lata jego umowa będzie kamieniem przywiązanym do szyi zespołu który go pozyska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, josephnba napisał:

W dupie mam Hardena

Wsadź go sobie

Koleś zjeżdża po równi pochyłej, za 2 lata jego umowa będzie kamieniem przywiązanym do szyi zespołu który go pozyska

W tym sezonie bym go nie oceniał.

Na ile mu się chce obecnie? Przy tej dramie co wywołał?

Tak samo przy team rosterze to jest podwajany co rusz i zważywszy to co napisałem wyżej, może powodować, że mu się odechciewa. 

Im gorzej gra tym będzie Hou bardziej skórę go oddać, a mimo wszystko w nowym zespole, otoczony chociażby jednym legitnym all Starem, a nie WB czy Wallem i zmotywowany dalej jest zagrożeniem i jedna z opcji, o których trener Twój musi pamiętać, rozpisując gameplan.

Nie lubię Hardena, ale trzeba docenić, że jednak jest tym top 15 graczem ligii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jego styl nie jest gwarantem sukcesów w PO 

Wiek w tym nie pomaga. 

A za rok będzie miał już 32 lata. Dla takiego gracza przejście w wieku 32 lat do zespołu dopiero się budującego jest pomyłką. On powinien i raczej na pewno chce trafić gdzieś, na tu i teraz. Dlatego mówi o Heat, Bux czy Nets.

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Harden Harden, pytanie co zrobią z OPJ i Tadkiem? 🤔

Aaaaa i news dnia, LBJ zauważył dłonie Pata więc są już na ten temat artykuły....bo to ważne.

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Williams też ci nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, josephnba napisał:

Williams też ci nie pasuje?

Młody chłopak, niech gra, potencjał jest. Powiedz lepiej co sądzisz o najmłodszym w historii zdobywcy TD, czego dokonał już w 2 profesjonalnych ligach.😌 Dalej twierdzisz, że porównanie z Luka było odlotem? 😎

Ciekawe na jak długo tym razem?

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet się oglądało tych Bulls. Szkoda, że White nie odpalił w ataku i zrobiło się w końcówce tradycyjnie Zach vs wszyscy.

Swietny mecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, BullsFaN napisał:

Młody chłopak, niech gra, potencjał jest. Powiedz lepiej co sądzisz o najmłodszym w historii zdobywcy TD, czego dokonał już w 2 profesjonalnych ligach.😌 Dalej twierdzisz, że porównanie z Luka było odlotem? 😎

Ciekawe na jak długo tym razem?

No zwłaszcza że jest takiż zagrożeniem że obrońca 4m od kosza ma go kompletnie w dupie 

Przy obecnych prędkościach i stylu gry triple double przestało już robić na kimkolwiek wrażenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, josephnba napisał:

Przy obecnych prędkościach i stylu gry triple double przestało już robić na kimkolwiek wrażenia 

Prawdziwą wartość triple duble miało w latach dziewięćdziesiątych. Dzisiaj liga przypomina bardziej tą z lat sześćdziesiątych, gdy statystyki były z "kosmosu".

Los Angeles nie zostało zdobyte, ale wstydu nie ma.

Brawa za walkę. Jest nadzieja na lepsze jutro.

Zach LaVine, musi popracować nad kończeniem decydujących akcji, wtedy będzie prawdziwym "kilerem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Thomas napisał:

Dzisiaj liga przypomina bardziej tą z lat sześćdziesiątych, gdy statystyki były z "kosmosu".

Co najwyżej tą z lat 80-tych, bo wtedy grano z podobnym pace jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, lata osiemdziesiąte to lepsze porównanie.

W latach sześćdziesiątych te "kosmiczne" statystyki były wynikiem tego, że "nikt nie grał w obronie, a każde spotkanie wyglądało jak chaotyczny Mecz Gwiazd'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 11.01.2021 o 02:39, josephnba napisał:

No zwłaszcza że jest takiż zagrożeniem że obrońca 4m od kosza ma go kompletnie w dupie 

19 lat, styczeń z linijką pod TD i najwyższym +- z top 10 draftu, plusowy net rating na 40 % fg nie robi wrażenia?

REB AST BLK STL PF   TO  PTS

8.3    7.4    0.4  1.9  2.7  1.7  13.6   

Fakt, że 3 mu nie siedzi, ale spokojnie, wiele gwiazd przed nim również cegliło. Rodzina Ball może budzić różne emocje, ale chłopak ma mega talent a nad jego rzutem już pracują.

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę Williamsa 

Podniety nad ballem nie rozumiem ale masz do niej prawo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podnieta? No litości, zwyczajna sympatia dla utalentowanego grajka, który kilka osób jeszcze zaskoczy. Podnieta (forumowa) to była Fultzem i masowe brandzlowanie jak to on bankowym HOF-em zostanie i podobne kwiatki. A Williams? Pat jest graczem Byków, więc to jemu bardziej kibicuję. Przyznam, że po cichu liczę na jego bardziej agresywną grę w ataku i to w tym sezonie.

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

LaVine to jest zwykły c*** do szczania, tyle mogę powiedzieć po tym deciderze z OKC. Tego faulu Cartera na Dortzie przy wyprowadzaniu piłki to już wgl szkoda komentować. Nie dało się przegrać tego meczu ... jednak Bulls znalezli sposób.

Dogrywki to już nie oglądałem, wiedziałem jak to się skończy.

Edytowane przez Deuce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem niewyspany, wkurwiony, zawiedziony, głodny, pies puszcza bąki 

Uprzejmie proszę spierdalać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

24 straty, blisko 60 pkt wciśnięte spod obręczy, przeciwnicy grający bez centra i roztrwonione 20+, oczywiście +120 punktów straconych.....i nie zmienia się nic. Nie zmienia się nic, nic, nic. Dalej trzeba żyć, nie zmienia się NIC! 😎  Odliczanie dla Lavine'a?

Kiedy dadzą mu porzucać?

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Deuce napisał:

LaVine to jest zwykły c*** do szczania, tyle mogę powiedzieć po tym deciderze z OKC. Tego faulu Cartera na Dortzie przy wyprowadzaniu piłki to już wgl szkoda komentować. Nie dało się przegrać tego meczu ... jednak Bulls znalezli sposób.

Dogrywki to już nie oglądałem, wiedziałem jak to się skończy.

5 godzin temu, josephnba napisał:

Jestem niewyspany, wkurwiony, zawiedziony, głodny, pies puszcza bąki 

Uprzejmie proszę spierdalać

A wczoraj napisałem na innym forum, że "my nie chcemy wygrywać, my chcemy Cade, no ale w takim meczu na szczycie ktoś niestety będzie musiał wygrać".

No i o ile nie jest to żadna prawda objawiona, to w żadnym wypadku bym nie przypuszczał, że Bulls aż tak bardzo chcieli przegrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie wyluzujcie, to tylko sport. Kibicuje Chicago i chciałbym żeby wygrywali, ale nie będę się denerwował po każdej porażce. Mój  patent jest taki. Gdy grają z mocnym zespołem nastawiam się na porażkę, w przypadku wygranej mam mega radochę. Gdy grają z zespołem takim jak Oklahoma nastawiam się na wygraną, ale zakładam, że mogą też przegrać, wtedy porażka jest łatwiejsza do zaakceptowania. Poza tym z każdego meczu można wyciągnąć jakieś pozytywy.

Williams podoba mi się coraz bardziej. Jak myślicie może dociągnąć do poziomu Butlera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Thomas napisał:

Williams podoba mi się coraz bardziej. Jak myślicie może dociągnąć do poziomu Butlera?

Kenrich Williams raczej nie ma na to szans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi