Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, josephnba napisał:

Byombo uwielbiam tego typa. Jego po prostu nie da się nie lubić! Uśmiechnięty, znający swoje ograniczenia wyrobnik. Waleczny, ambitny. Takich graczy się kocha, nawet jeśli grają dla drużyny przeciwnej!

Kochasz Cristiano Felicio? :)

5 minut temu, josephnba napisał:

Jak sobie przypomnę te noce kiedy oglądać musiałem Bulls pod wodzą Boylena to nawet teraz mi oczy krwawią. Oby już nigdy nie dostał roboty w NBA.

U jakiegoś rywala z konferencji to w sumie czemu nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wrzuciłeś jakiś czas temu linijkę lamelo z t-d i wprost pytales czy porównanie do luki było bezzasadne. w tym samym poście pisałeś o ogromnym doświadczeniu balla bo zrobił t-d w dwóch różnych zawodowych ligach!

Zdecydujesz się wreszcie?

 

No i cytat kolegi z zespołu jako dowód? 

Serio?!

W lidze, gdzie dziś każdy musi kochać każdego, na krytykę decyduje się jakieś 5% graczy ligi, ty mnie próbujesz do lamelo przekonać słowami Gordona haywarda? IIco jeszcze? Może wrzuć jakiś cyctat jego braci lub ojca, to mnie już na pewno przekona!

 

 

Oczywiście o koszmarnych jak na pg stratach, podaniach w ręce rywala, o debilnych decyzjach w obronoe i o najbardziej koślawym rzucie na wschód od Houston ani słowa....

 

Ok, mi tam wisi lamelo, cieszę się że Jordan zrobił Bulls przysługę i zgarnął go z 3ką

Tyle z mojej strony o Ballu w tym topicku 

Chcesz sobie o nim z kimś popisać? Spoko, ale nie ze mną.

Pozdrawiam

W dniu 10.01.2021 o 07:51, BullsFaN napisał:

Młody chłopak, niech gra, potencjał jest. Powiedz lepiej co sądzisz o najmłodszym w historii zdobywcy TD, czego dokonał już w 2 profesjonalnych ligach.😌 Dalej twierdzisz, że porównanie z Luka było odlotem? 

Żebyś nie szukał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz się w życiu czymś cieszyć? Czy zwyczajnie przychodzisz tu żeby ponarzekać i się wyżyć?

Co post to lement, narzekanie i typowa polaczkowatość 

Zrozum że Bulls to zespół słaby, dla którego walka o po to jest max możliwości w tym roku i mi,w wtedy życie stanie się ciut bardziej kolorowe 

Sorry ale twoich postów nie da się czytać, bo w kółko pierdzielisz te same smety 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz pokazujący że brak stopera na pozycję 1-3 

Chandler miał być kimś takim, ale skoro w rotacji wyprzedza go Denzel to chyba nie ma co się łudzić 

Dobry mecz całej trójki. Lauri ciągnął wynik na spółkę z Whiteem. Później podłączył się zach i zrobiło się +5 na pół minuty do końca 

Niestety w Blazers jest top3 killerów w NBA absolutnie najlepszy PG ligi i top 5-8 graczy ligi 

Szkoda tej przegranej ale z duetem gafford-felek nie ma co liczyć na mniejszą produkcję graczy podkoszowych rywala.

Szkoda bo ten come back był świetny i taka porażka podcina skrzydła

Zresztą mowa ciała Zacha schodzącego do szatni mówi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pocieszenie. Nets odwalili dzisiaj podobną manianę, a w poprzednim sezonie "Byczki" wygrały w ten sposób z Charlotte.

5 godzin temu, josephnba napisał:

top 5-8 graczy ligi

Bo ja wiem? Durant, Harden, Irving, Antek, James, Davis, Doncic, Jokic, Leonard.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Thomas napisał:

No to na pocieszenie. Nets odwalili dzisiaj podobną manianę, a w poprzednim sezonie "Byczki" wygrały w ten sposób z Charlotte.

Bo ja wiem? Durant, Harden, Irving, Antek, James, Davis, Doncic, Jokic, Leonard.

 

Czy Irving kiedykolwiek był na półce Dame'a?

Albo harden w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam, Curry'ego (jak mogłem o nim zapomnieć) i Embiid'a.  A jeśli chodzi o ten sezon, to Tatum'a. Razem z Lillard'em masz trzynastu graczy i wskaż tu najlepszą ósemkę? 

Tak naprawdę ciężko z tych wymienionych zawodników wybrać top 8. Myślę, że u każdego ta ósemka będzie wyglądała inaczej.

Moja jest taka: Durant, James, Curry, Doncic, Jokic, Embiid, Antek, Leonard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Drummond byłby dobrym uzupełnieniem dla Markkanena, także lepiej poczekać i przejąć go jako wolnego agenta. Oznaczałoby to, że Carter ląduje na ławce a być może zostaje oddany.

I teraz powstają pytania. Czy warto dalej czekać aż Carter wejdzie na wyższy poziom? Czy jest w stanie wejść na wyższy poziom? Czy lepiej zainwestować w sprawdzonego i ciągle młodego Drummond'a?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, memento1984 napisał:

Jaka jest historia fina u was? On dostanie extension? zawsze go jakos chcialem w Cavs : > nie chcecie Drummonda pod kosz?

Bulls nie są zainteresowani usługami Fina, pozostawieniem go u siebie i stawiam dolce przeciw orzechom, że poleci przed trade deadline które w tym roku przesunięte jest na 25 Marca jak by ktoś nie wiedział.

Prykają coś pod nosem, że może by tak Lonzo ściągnąć, bo NOP nie chce mu przedstawiać 14 baniek qualifying offer, a z LaVine mogło by mu się dobrze grać. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Bulls nie są zainteresowani usługami Fina, pozostawieniem go u siebie i stawiam dolce przeciw orzechom, że poleci przed trade deadline które w tym roku jest przesunięte jest na 25 Marca jak by ktoś nie wiedział.

Prykają coś pod nosem, że może by tak Lonzo ściągnąć, bo NOP nie chce mu przedstawiać 14 baniek qualifying offer, a z LaVine mogło by mu się dobrze grać. 

bralbym, ale nie bardzo jest za co ze strony Cavs poza McGee i Dellavedova i jakims pickiem (lol swap, ktory lepszy i future 2nd hue hue) - ewentualnie Toronto bierze Drummonda (czy on ma rownowartosc unprotected 2nd rundera dzisiaj?) w 3-way?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, memento1984 napisał:

bralbym, ale nie bardzo jest za co ze strony Cavs poza McGee i Dellavedova i jakims pickiem (lol swap, ktory lepszy i future 2nd hue hue) - ewentualnie Toronto bierze Drummonda (czy on ma rownowartosc unprotected 2nd rundera dzisiaj?) w 3-way?

Cokolwiek do zlepienia z Drummondem jest zgoła trudne przez jego kontrakt. Pod 28,7M nie jest tak łatwo wymiany złożyć. Delly ma problemy zdrowotne i możemy go już nie ujrzeć na parkietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri od czasu jak mu powiedzieli że z tym maxem to cię chłopie z deka pojebało gra naprawdę dobry basket 

Penetracje, shot selection, ścięcia pod kosz, walka na desce, picki, wchodzenie w Kozioł 

No wszystko jakby z rookie season 

 

 widać ile dobra gra Fina daje Bulls.

Wystarczy porównać dwa mecze z Knicks 

Jak go nyk odcięli w g.2 (nasi im w tym wybitnie pomogli btw), to Bulls dostali wpierdol aż przykro było patrzeć 

Nie wiem tylko czy warto zaufać kolesiowi, który usłyszawszy że kasa otwiera się po wpisaniu w stat line cyferek 20 i 8  dopiero zaczyna grać 

Z drugiej strony wreszcie był zdrowy (był), ma większą rolę, więcej posiadan i atmosfera jest zdecydowanie inna niż w poprzednim sezonie. 

Teraz każdy wygląda na bardziej zadowolonego i chętnego do gry 

Nie zgodzę się z @Eld że na pewno poleci przed dedlajnem, ale nie znaczy to iż dostanie w Bulls nową umowę (czy też wyrównanie)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Lauri od czasu jak mu powiedzieli że z tym maxem to cię chłopie z deka pojebało gra naprawdę dobry basket 

Penetracje, shot selection, ścięcia pod kosz, walka na desce, picki, wchodzenie w Kozioł 

No wszystko jakby z rookie season 

 

 widać ile dobra gra Fina daje Bulls.

Wystarczy porównać dwa mecze z Knicks 

Jak go nyk odcięli w g.2 (nasi im w tym wybitnie pomogli btw), to Bulls dostali wpierdol aż przykro było patrzeć 

Nie wiem tylko czy warto zaufać kolesiowi, który usłyszawszy że kasa otwiera się po wpisaniu w stat line cyferek 20 i 8  dopiero zaczyna grać 

Z drugiej strony wreszcie był zdrowy (był), ma większą rolę, więcej posiadan i atmosfera jest zdecydowanie inna niż w poprzednim sezonie. 

Teraz każdy wygląda na bardziej zadowolonego i chętnego do gry 

Nie zgodzę się z @Eld że na pewno poleci przed dedlajnem, ale nie znaczy to iż dostanie w Bulls nową umowę (czy też wyrównanie)

ja to myslalem ze to chlopek na 15-18/sezon a on maxa chce? dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

ja to myslalem ze to chlopek na 15-18/sezon a on maxa chce? dobre

15 mu Bulls było w stanie zaoferować z tego co pamiętam. 

Ale on chciał ponad 20/y i tak wtedy jak i teraz jest to wg mnie suma zdecydowanie za wysoka.

 Koleś ma długą listę różnych urazów choć atletyzmu mu nie brakuje 

Dwa lata regresu.

Dopiero po kilku meczach obecnego rs zaczął grać tak jak wszyscy oczekiwali.

Swoją drogą ten uraz barku wziął się tak trochę z dupy, bo zderzenie nie było jakieś silne. 

Szklany chłopak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, josephnba napisał:

15 mu Bulls było w stanie zaoferować z tego co pamiętam. 

Ale on chciał ponad 20/y i tak wtedy jak i teraz jest to wg mnie suma zdecydowanie za wysoka.

 Koleś ma długą listę różnych urazów choć atletyzmu mu nie brakuje 

Dwa lata regresu.

Dopiero po kilku meczach obecnego rs zaczął grać tak jak wszyscy oczekiwali.

Swoją drogą ten uraz barku wziął się tak trochę z dupy, bo zderzenie nie było jakieś silne. 

Szklany chłopak 

 

No i znowu na L4 teraz? To moze wam wyslemy Kevina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.