Skocz do zawartości
BullsFaN

Chicago Bulls 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Fox > Fultz z czy bez kontuzji. Tyle.

Co do byczych wątków to Chicago podobno próbuje gdzieś opchnąć OPJ. Jeśli to prawda, może to oznaczać postęp Hutcha i minuty startera dla PW.

Ile wzrostu ma teraz Williams?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No podobno po tym filmiku Juniora zarząd się ostro wkurwił i może nawet się Otto mi pojawi na preseason...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Czy moze mi ktoś wytłumaczyć czemu Dunna puścili?oglądałem tylko kilka meczy Chicago-Dunn nie był tragiczny, w ofensywie mało dawał ale w obronie był niezły, rozgrywał też nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.12.2020 o 10:39, Przemus napisał:

Cześć

Czy moze mi ktoś wytłumaczyć czemu Dunna puścili?oglądałem tylko kilka meczy Chicago-Dunn nie był tragiczny, w ofensywie mało dawał ale w obronie był niezły, rozgrywał też nieźle.

Ciężko stwierdzić

Dunn to elitarny obrońca 

Kłopotem była nieregularna gra, częste małe urazy i w zasadzie to wszystko

A propos urazów to Denzel właśnie się kolejnego nabawił 

Nie jestem fanem tego chłopaka, a teraz kiedy niejako wygryzł ze składu Chrisa, tym bardziej typa nie trawie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio w ogóle nie rozumiem Bulls. Jestem fanem od 93 roku, ale obecny skład jma duży potencjał tylko czy ten potencjał nie jest zmarnowany?

Pozbyli się Dunna, obecnie jeszcze jednego dobrego typka odpuścili i wzięli go Jazz (Shaquille Harrison-lepszy grajek niz połamana Valentina) a wcześniej Shelden-a (fajny grajek na ławkę). Dla mnie powinni zaorać jeżeli ten sezon nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Denzel i Tadek z urazami

Lauri pasywny

White wciąż szalony

LaVine powtarzalny i genialnie przygotowany motorycznie

WCJ minus za fryzurę

Williams będzie dobry

Play-off nie dla nas w tym roku

Oj nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, josephnba napisał:

Denzel i Tadek z urazami

Lauri pasywny

White wciąż szalony

LaVine powtarzalny i genialnie przygotowany motorycznie

WCJ minus za fryzurę

Williams będzie dobry

Play-off nie dla nas w tym roku

Oj nie

CHyba chciałeś napisać:

Lauri stara bieda

White przestraszony rolą pg

Lavine lekko  kwadratowy, jakby przesadził z siłką

WCJ tragiczny, najgorszy gracz Byków w tym meczu, notorycznie jechany pod koszem, skakał po nim kuzyn a Nwaba pokazał, że centrem to on nigdy nie będzie

Williams udowodnił, że jest innym graczem niż na uczelni

I owszem, szybki sezon i wakacje.....

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli dodasz pedofilliczne odłączenie 

Archidiacomo Fellatio to już nie robi się śmiesznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Me Myself and I napisał:

image.png.abb62185a43741bdf3ecc3581d265f36.png

Baby Bulls? xD

Nawet tak nie żartuj 

Proszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls oddajcie już tego Lauriego gdzieś gdzie się odbuduje. Moje serce już tego nie wytrzymuje 😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ozzy110 napisał:

Bulls oddajcie już tego Lauriego gdzieś gdzie się odbuduje. Moje serce już tego nie wytrzymuje 😭

No jak to się mówi zmarnowali chłopaka, a za chwilę trzeba będzie płacić bo chętnych do sensownej wymiany zwyczajnie zabraknie. Powoli Byki dochodzą do podsumowania w stylu, że oddali wszechstronnego Top10 grajka ligi i #15 pick za Lavinea i podróbkę Borata! Solidna przebudowa! 

ps. Giles którego chciałem w Bykach robi dobrą robotę w PTB, no a my mamy Templa i innego Vonlecha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może warto wszystko zaorać, bo potencjał wg.mnie jest zmarnowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się próbuje doszukać logiki budowania tego zespołu. Ani wybitnych młodych, ani gwiazd, ani nic. Wywalają 126mln na bezpłciowy zespół bez większych perspektyw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Ignem-feram napisał:

Ja się próbuje doszukać logiki budowania tego zespołu. Ani wybitnych młodych, ani gwiazd, ani nic. Wywalają 126mln na bezpłciowy zespół bez większych perspektyw. 

Zauważ, że w tej chwili trudno oczekiwać i ci ważniejsze mieć pretensje do zarządu o skład. 

Oni dostali to co dostali w spadku po garpaxie i muszę w tym rzeźbić.

Draft tegoroczny był średni, choć w tej chwili Williams wygląda całkiem w porządku 

Lepiej niż Otto na pewno 

Lauri się zblokowal i ciężko zrozumieć dlaczego

Lavine gra życiowe sezony i naprawdę szkoda by było zmarnować mu karierę w zespole bez sukcesów 

To jest dla mnie sezon przejściowy.

Nie ma czego zaorać, bo już jest zaorane, teraz trzeba powolutku to składać do kupy 

Fo i hc dopiero zaczynają do tego dochodzi skąpy właściciel, który nie wiadomo czy zacznie wreszcie płacić jak należy 

A bez dolarów nie zrobi się zespołu na miarę walki o po 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś go zatrudnił, ktoś mu dał wolną rękę. Przecież facet sam się tam nie zatrudnił. Przez lata nie reagowano na jego politykę. 

Tak, draft był mocno taki sobie. Ale z oceną Williamsa wstrzymałbym się. Wiele złego słyszałem o tym wyborze, a 2 mecze preseason tego nie zniwelują. Poczekamy, zobaczymy.

Obecny managment też już pokazuje dziwne ruchy. Odpuszczenie Dunna mało kto ogarnia. Podpisanie za to Valentego jest równie zagadkowe. Zobaczymy jaki jest plan na ten sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vonleh ma pozytywny test więc Bulls go zwonili. Realnie rzecz ujmując to i tak by go zwolnili ale ....kolejność zdarzeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2020 o 13:38, Ignem-feram napisał:

Ktoś go zatrudnił, ktoś mu dał wolną rękę. Przecież facet sam się tam nie zatrudnił. Przez lata nie reagowano na jego politykę. 

Tak, draft był mocno taki sobie. Ale z oceną Williamsa wstrzymałbym się. Wiele złego słyszałem o tym wyborze, a 2 mecze preseason tego nie zniwelują. Poczekamy, zobaczymy.

Obecny managment też już pokazuje dziwne ruchy. Odpuszczenie Dunna mało kto ogarnia. Podpisanie za to Valentego jest równie zagadkowe. Zobaczymy jaki jest plan na ten sezon.

Oczywiście że ktoś go zatrudnił 

Ale ktoś go też wreszcie zwolnił 

Jeśli rodzinka reisdorfow utrzyma kierunek jaki obrali zasłaniając garpaxa, Bulls mają szansę się zmienić 

Ale to potrwa 

Odpuszczenie dunna mi też nie leży, ale tak jak valentynka, on też już ma jakiś uraz 

Co do Williamsa to ja na nic wielkiego się nie nastawiam, ale zawsze lepiej mieć defensywnie ukierunkowanego sfa niż PG bez rzutu, bez defensywny a naprawdę bałem się balla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi